Výzva serveru ePortál.cz k prezidentským volbám: Podpořte Jiřího Drahoše a z ČR zmizí ruská vejce, kuří oka a malá prsa!

Autor: Redakce | Publikováno: 24.1.2018 | Rubrika: Tisková zpráva/Prohlášení
Vlajka - Česká Republika

Vážení čtenáři, 

tento víkend se rozhodne, jestli se budou v naši zemi dál rodit děti, kvést květiny, poletovat sýkorky nad horskými bystřinami, vonět jabloňové sady. 

Tento víkend rozhodneme o tom, jestli se budou moci naše děti i nadále usmívat, milenci se scházet za svit měsíčku u kapličky a babičky poklidně krmit holoubky v parku. 

Nastal historický střet mezi ZLEM a DOBREM. Černý proti bílému. Vulgární proti slušnému. Špinavý proti čistému. Zarostlý proti hladce oholenému. Zapáchající proti voňavému. Nemocný proti zdravému. Ošklivý proti krásnému. Hloupý proti chytrému.

Právě tento víkend můžete i vy rozhodnout, jestli Českou republiku opět okupují ruské tanky, nebo jestli zůstaneme dál součástí slušného pokrokového Západu, nebo budeme navždy uvrženi na temný Východ, kde jedí exkrementy, souloží s lasičkami a zdobí si své šaty prasečími pohlavními orgány.  

Z uvadající říše zla, ovládané Putinovým agentem Miloše Zemana, může být opět rozkvetlá zahrada, kde se budeme jako pilné včeličky starat o rostlinky evropských hodnot, demokracie a lidských práv. 

Svoji volbou můžete rozhodnout o tom, že z naší země zmizí chudoba, nenávist, zloba, zášť, ploché nohy, zarostlé nehty, malá prsa, velké zadky, křečové žíly, umělá šlehačka, ruské vejce, čínský porcelán a kuří oka. 

Redakce serveru ePortál.cz tímto vyzývá čtenáře k volbě Jiřího Drahoše, za kterým stojíme jako jeden muž, žena i třetí pohlaví. Chtěli bychom se také distancovat od článku šéfredaktora Josefa Provazníka, který se v poblouznění mysli přihlásil k představiteli sil pekelných Miloši Zemanovi. 

V úterý pozdě večer byl Provazník zbaven své funkce, svéprávnosti a šestky vpravo dole. Později byl internován na bezpečné místo, kde již nebude moci škodit. Zároveň chceme v této složité době požádat o finančí podporu, abychom mohli i nadále vést váš oblíbený server v duchu evropských hodnot: 

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 002

Bývalý šéfredaktor Josef Provazník byl naše jediná spojka na Kreml, odkud jsme čerpali peníze. Společně s ním odešly i rublíky. Věříme nicméně, že po boku s vámi a Jiřím Drahošem toto období překonáme a vzejdeme z něho ještě silnější, pokrokovější, evropštější, lidštější atd.  

 

Za slušné členy redakce

Slušní členové redakce v. r. 

 

 

4674 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Forum 24 a Hlídací pes. Dva dezinformační weby, které si hrají na arbitra pravdy, peskují ty druhé a jiný názor než svůj označují za fake news. Sami ale fake news pilně šíříSluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneČerný scénář pro Ameriku. Reálně hrozí rozpad USA Náhle však tito naivnější občané nevěřícně zírají, že na zbožštěném Západě, kam jsme si zvykli obdivně vzhlížet, se kácejí další sochy. Už neobstojí ani Kryštof Kolumbus či dokonce ani Winston Churchill...Zrušte WHO

euPortal.cz

EUROKOMISAŘKA PRO ROVNOST TROUBÍ DO BOJE PROTI NORMÁLNÍ RODINĚ. Vše se točilo kolem utrpení LGBT+ komunity...Sluníčkáři požadují odstranění soch a obrazů „bílého Ježíše“. Prý se jedná o rasismus

Eurabia.cz

I v Polsku změna ústavy: Žádné adopce dětí homosexuály!Nadnárodní firmy požadují cenzuru internetu na Západě! Brzy to bude jako v Číně ...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Evropská komise vyvíjí iniciativu, která má dosáhnout toho, aby se internetem šířila pravda, pouze pravda a nic než pravda... Splnění tohoto plánu garantuje Věra JourováObchod s lidskými orgány odebraným asi třem stům zajatým nebo uneseným Srbům. Měl se na tom podílet právě Hashim Thaçi, tehdy již premiér nezávislého Kosova

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

Václav Klaus spustil kanonádu: Osekat výdaje na obranu, neplatit politickým neziskovkám. EU nefungovala, byl jsem šťastný. Milion chvilek? Žádný programNeuvěřitelné věci ve smlouvě ředitele ČT! Nový radní ČT Matocha vypustil výbušný text
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění