Výzva serveru ePortál.cz k prezidentským volbám: Podpořte Jiřího Drahoše a z ČR zmizí ruská vejce, kuří oka a malá prsa!

Autor: Redakce | Publikováno: 24.1.2018 | Rubrika: Tisková zpráva/Prohlášení
Vlajka - Česká Republika

Vážení čtenáři, 

tento víkend se rozhodne, jestli se budou v naši zemi dál rodit děti, kvést květiny, poletovat sýkorky nad horskými bystřinami, vonět jabloňové sady. 

Tento víkend rozhodneme o tom, jestli se budou moci naše děti i nadále usmívat, milenci se scházet za svit měsíčku u kapličky a babičky poklidně krmit holoubky v parku. 

Nastal historický střet mezi ZLEM a DOBREM. Černý proti bílému. Vulgární proti slušnému. Špinavý proti čistému. Zarostlý proti hladce oholenému. Zapáchající proti voňavému. Nemocný proti zdravému. Ošklivý proti krásnému. Hloupý proti chytrému.

Právě tento víkend můžete i vy rozhodnout, jestli Českou republiku opět okupují ruské tanky, nebo jestli zůstaneme dál součástí slušného pokrokového Západu, nebo budeme navždy uvrženi na temný Východ, kde jedí exkrementy, souloží s lasičkami a zdobí si své šaty prasečími pohlavními orgány.  

Z uvadající říše zla, ovládané Putinovým agentem Miloše Zemana, může být opět rozkvetlá zahrada, kde se budeme jako pilné včeličky starat o rostlinky evropských hodnot, demokracie a lidských práv. 

Svoji volbou můžete rozhodnout o tom, že z naší země zmizí chudoba, nenávist, zloba, zášť, ploché nohy, zarostlé nehty, malá prsa, velké zadky, křečové žíly, umělá šlehačka, ruské vejce, čínský porcelán a kuří oka. 

Redakce serveru ePortál.cz tímto vyzývá čtenáře k volbě Jiřího Drahoše, za kterým stojíme jako jeden muž, žena i třetí pohlaví. Chtěli bychom se také distancovat od článku šéfredaktora Josefa Provazníka, který se v poblouznění mysli přihlásil k představiteli sil pekelných Miloši Zemanovi. 

V úterý pozdě večer byl Provazník zbaven své funkce, svéprávnosti a šestky vpravo dole. Později byl internován na bezpečné místo, kde již nebude moci škodit. Zároveň chceme v této složité době požádat o finančí podporu, abychom mohli i nadále vést váš oblíbený server v duchu evropských hodnot: 

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 002

Bývalý šéfredaktor Josef Provazník byl naše jediná spojka na Kreml, odkud jsme čerpali peníze. Společně s ním odešly i rublíky. Věříme nicméně, že po boku s vámi a Jiřím Drahošem toto období překonáme a vzejdeme z něho ještě silnější, pokrokovější, evropštější, lidštější atd.  

 

Za slušné členy redakce

Slušní členové redakce v. r. 

 

 

4919 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníAktuálně nejčtenější
Čtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Pantene protlačuje agendu LGBT při komerční propagaci trans-genderového dítěte lesbických rodičů‚Snažte se být méně bílí,‘ převychovává Coca-Cola zaměstnance při rasistické indoktrinaci v antirasistickém hávu

Eurabia.cz

Leyenová na kanapi: Předseda Rady EU nemůže spátSrbsko je jedničkou v očkování - i občanů EU

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Dělají ze sebe vemena z kachny. Ať jdou přednášet o atomové energii, odbornice!“ Ivan Vyskočil se neudržel, když poslouchal Geislerovou a PekarovouTen bývalý por*oherec... Dezinformátor. To není pro mě autorita! Ivan David ze seznamu lobbisty Jandy tvrdě účtuje
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění