VIDEO: Pět minut, po kterých bude každý z vás skučet jako pes. Neuvěřitelný trapas

Autor: Redakce | Publikováno: 16.1.2018 | Rubrika: Ostatní
ODS

O víkendu se konal 28. kongres ODS a tato kdysi pravicová strana opět potvrdila, že se od pravice čím dál tím více vzdaluje. Nejenom svým prohlášením o podpoře Jiřího Drahoše ve 2. kole prezidentských voleb, ale také některými vystoupeními jednotlivých členů. 

Schválně se podívejte níže na asi pětiminutové "slohové cvičení" třiadvacetiletého Marka Tvrze. Pravičák zapláče, ale pravdoláskaři v partaji a příznivci Petra Fialy jistě zavýsknou. Takhle pěkně lichotit panu předsedovi, to by v tom byl čert, aby z toho něco nekáplo. 

 

Tolik servility a nesoudnosti se snad vidí a slyší je na sjezdech komunistické strany na Kubě a v KLDR. Představte si, že "svazák" Tvrz pochválil i volebního lídra ODS z voleb před pěti lety Mirku Němcovou. Za to, že "v potu tváře" dotáhla partaj k sedmi procentům. 

Jestli má tohle být ta nová ODS, tak potom nás konzervativce čekají skutečně hubené roky. Pozvolná přeměna v béčko TOPky už je v plném proudu a těžko ji může něco zastavit. Na tomhle kongresu měla ODSka zvednout prapor pravice. Nestalo se tak. 

ODS ještě není ztracena, protože spousta členů není s kongresem spokojena. A to včetně vedením ohlášené podpory Drahošovi. Co ale zmohou, když vrchnost rozhodla? Spousta lidí z ODS přitom právě k tomutu kongresu upínala své poslední naděje. Jaké asi budou jejich další kroky?

 

 

Pro srovnání si poslechněte projev starosty Brno-Starý Lískovec Vladana Krásného ze 23. kongresu. To je nebe a dudy. Pro úplnost jen dodáváme, že letos Krásný na kongresu nejenom žádný projev neměl, ale ani na něm nebyl přítomen. Co k tomá říkat dál? 

 

 

 

 

 

Klíčová slova: ODS
9364 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Největší nadnárodní korporace světa chtějí, aby EU legalizovala pančování potravinZintenzívňuje sa tlak na katolícku Cirkev, aby zmenila učenie, že homosexualita je „vnútorne nezriadená“

Eurabia.cz

Výročí vítězství nad Německem a přenos vojenské přehlídky v MoskvěMuslimský primátor Londýna zvolen na další období

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Cílem vykonstruované Kroupovy kauzy bylo shození vlády!“ Expremiér Paroubek ohromil. V pozadí vystupuje jméno známého advokátaIvan Vyskočil ve varu: Prezident chce Vrbětice vyšetřit. A demožumpa řve. Také bych nechtěl být odsouzen za „podezření“, že jsem ukradl sousedovi kolo!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění