Novodobí kádrováci, svazáci a alarmisté vítězí pod praporem pravdy a lásky a Evropské unie nad realitou a rozumem

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 11.1.2018 | Rubrika: Polemika
Bestie

Mně je tak nějak samo o sobě žinantní vůbec zmiňoval jméno novodobého svazáka a ANÁLytika Jakuba Jandy. Tihle slizouni jsou věční a dokážou se vlísat do náruče jakéhokoli režimu a ideologie. Jsou schopni ušít z lejna bič a udělat z pšouku kuličku. Vychcánci, co jsou připraveni pro dosažení svých nízkých cílů udat svoji matku i děcka a ještě se u toho tvářit ctnostně.

Kdyby žil Janda v předválečném Německu, stal by se členem Hitlerjugend a pak SS či NSDAP. Kdyby byl Číňan a jmenoval se nějak třeba Jand-kur-vo, tak by po válce vstoupil k Maovi a stal se věrným hlasatelem jeho zvrhlých myšlenek. Kdyby žil za komunistů v Československu, zdatně by konkuroval Pavlu Kohoutovi.

Bývalý gay pornoherec však bohužel žije v naší neradostné současnosti. Je to, objektivně řečeno, blbec, ale přesto publikuje tu nějaký žvást v Newsweeku, jindy jej citují Financial Times atd. Zůstává mi na nad tím rozum stát. Přece musí i na tom dnešním zdegenerovaném Západě poznat, kdo jen bezobsažně žvaní a je skrz naskrz dutohlav.

To fakt dneska stačí vidět Rusa za každým bukem a omílat tupé fráze Bruselu o "evropských hodnotách", abyste mohli z nuly nastartovat kariéru? Dříve se strašilo před vrahy z Wall Streetu, dnes před Rusy. Obojí je stejně hloupé a i ten Janda a všichni ti další slizouni z Centra proti terorismu a hybridním hrozbám to přece musí vědět.

Já přitom nepopírám, že na našem území operují ruští, američtí, němečtí či možná i čínští zpravodajci. To ale neznamená, že by měl toto téma zneužívat amatér Janda coby klacek proti všem svým ideovým odpůrcům a nálepkovat každého z nich ruským agentem. Ve zřejmé snaze vyřadit je z veřejné diskuze a kriminalizovat je. To jsou ryze STBácké praktiky, ze kterých se mi zvedá žaludek.

Janda, Gabal, Štětina a další protiruští alarmisté se chovají stejně jako levicoví aktivisté v neziskovkách. Vyberou si existující problém, v tomto případě ruské uplatňování vlivu, a začnou si hrát na Jamese Bondy. Svým humpoláckým a ideologicky zabarveným přicmrdáváním pak z jinak vážného tématu udělají naprostou frašku. Ale hlavně, že jsou vidět a slyšet ve stejně debilních mainstreamových médiích, že jo.

A nejvíc mě štve jedna věc. On s tím svým protiruským cirkusem bude objíždět školy do konce života. Jednou se může stát, že bude s Veselovským mudrovat na škole, kam budou chodit moje děti. A já se pak budu muset hádat do krve s vedením školy, praskne mi cévka a natáhnu bačkory někde v kabinetu pod zaprášeným vycpaným Orlem skalním a Kánětem myšilap...Máte pocit, že bez Provazníka pak už bude konečně líp?

 

Klíčová slova: EU
4568 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

A tentokrát nechme politiku politikou. Je tu totiž jednoho mnohem závažnější témaTento mocný muž není žádný dobráček. Na lidech mu nezáleží a má toho na triku skutečně dostČeská pravice potřebuje "orbánizaci" jako sůl. Je ještě ale vůbec na čem stavět? Sorošovci nejspíš propadali ve škole z matematiky. Jinak si tyto jejich "výpočty" nedovedu vysvětlitHrobaři Evropské unie, jste tam? Tento článek byste si měli přečíst a potom začít balit své saky paky

euPortal.cz

Invaze z Afriky pokračuje: ve třech dnech 1400 migrantů, stovky se svrabem ... Gang imigrantů napadal důchodce a takhle to dopadlo... Podívejte se

Eurabia.cz

Když začali muslimové vyvražďovat přes milion křesťanů v Osmanské říši. Výročí o němž česká media mlčíPřestaňte urážet Nizozemce! V Praze útočili muslimští imigranti!

FreeGlobe.cz

Buduje se celosvětový systém sledování. Podporuje ho Bill Gates (+ video)Britská vláda dělá z nevinných důchodců ruské boty!

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Vzniku první a druhé světové války předcházely lži a provokace. Jako nyníAmerika je největším globálním potupitelem lidských práv v historii světa, mimo jakoukoli kontrolu jednající hegemon, snažící přivlastnit si nikým neomezenou totální nadvládu

eOdborar.cz

Plán EU vychází na 100%. V Německu je mezi mladými 15 let pouze 64% skutečných Němců ...Enoch Powell prorok a mučedník dnešní doby - záplava migrantů z Afriky a islámského světa zničí naše obyčejné lidi

ParlamentniListy.cz

Komunisti asi nevymřou tak rychle, jak jsme doufali, lituje Tomáš Cikrt. Zemanovi jsou už všichni ukradení, chce jen provokovatNaše země je průchoďák a nikdo neví, kdo sem vstupuje. Stačí se večer projít okolo Václavského náměstí... Bezpečnostní expert od Okamury promluvil i k útoku cizinců v Praze
Anketa
Kdo by měl být příštím prezidentem naší země? Ve třech kolech ankety jsme vám nabídli 27 prezidentských kandidátů. Z každého kola postoupili tři nejlepší. Tady jsou a vy teď rozhodněte, kdo je "nejlepší z nejlepších".
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění