VIDEO: Tak už i Poláci? Podívejte se na tu ohavnost sami

Autor: Martin Kohout | Publikováno: 7.1.2018 | Rubrika: Polemika
multikulti_dada

Dostal jsem před pár dny mailem video na youtube. Než jsem si ho pustil, vyskočila na mě ale reklama a ne ledajaká. Ukazuje jakýsi vánoční spot polského výrobce ovocných džusů Relax a nealkoholických nápojů firmy Maspex.

Nevěřil jsem svým očím. V reklamě vystupuje skupinka mladých lidí tzv. „frikulínů“ (free, cool , in) s jasně multikulturním podtextem. Hned na druhém záběru se v textu objevuje jakási mladá asiatka (asi Vietnamka) a následně se v celé skupině objeví i jakýsi černoch/mulat. Cílem reklamního poselství je zjevně snaha prezentovat skutečnost, že česká společnost je již multikulturní a tak je to cool a krásné a správné.

Na podobné podprahové aktivity jsme si již zvykly u velkých nadnárodních korporací typu, zde se ale jedná o čistě polského výrobce. Proto se musíme ptát, co ho k tomu vedlo?

 

 

Možností je několik...

Byl to záměr reklamní agentury a firma si toho prostě nevšimla, protože její manažeři jsou také z multikulturní propagandy, která dnes v korporátním světě řádí, uplně tumpachoví. Pak by firma Maspex měla vyměnit reklamní agenturu!

Firma Maspex si začala hrát na „velkou nadnárodní korporaci“ se vší tou korporátní homo, multi kulti agendou…. Pak na to doplatí firma sama… dablovi se totiž nedá zavděčit…

Kombinace obou výše uvedených možností. Prostě multikulti managemnt to zadal multikulti reklamní agentuře…

Variantu, že se firma chtěla zavděčit své vládě, jsem vzhedem k současné politické situaci v Polsku vyloučil. To se sice masově děje třeba v Angliii, či Německu, kde jsou dnes většinou v reklamách pouze černí herci….ale nikoliv v současném Polsku, kde vládne rozumná a pronárodní vláda.

My jako spotřebitelé máme ale možnost si tyhle výrobky (džusy Relax) od firma Maspex nekupovat…. Protože podobná multikulti propaganda rozhodně česko-polským vztahům neprospívá!!!

 

Zde je stránka uvedené firmy Maspex:

http://www.relax.cz/

 

 

Klíčová slova: multikulturalismus
6155 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

A tentokrát nechme politiku politikou. Je tu totiž jednoho mnohem závažnější témaTento mocný muž není žádný dobráček. Na lidech mu nezáleží a má toho na triku skutečně dostČeská pravice potřebuje "orbánizaci" jako sůl. Je ještě ale vůbec na čem stavět? Sorošovci nejspíš propadali ve škole z matematiky. Jinak si tyto jejich "výpočty" nedovedu vysvětlitHrobaři Evropské unie, jste tam? Tento článek byste si měli přečíst a potom začít balit své saky paky

euPortal.cz

Invaze z Afriky pokračuje: ve třech dnech 1400 migrantů, stovky se svrabem ... Gang imigrantů napadal důchodce a takhle to dopadlo... Podívejte se

Eurabia.cz

Když začali muslimové vyvražďovat přes milion křesťanů v Osmanské říši. Výročí o němž česká media mlčíPřestaňte urážet Nizozemce! V Praze útočili muslimští imigranti!

FreeGlobe.cz

Buduje se celosvětový systém sledování. Podporuje ho Bill Gates (+ video)Britská vláda dělá z nevinných důchodců ruské boty!

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Vzniku první a druhé světové války předcházely lži a provokace. Jako nyníAmerika je největším globálním potupitelem lidských práv v historii světa, mimo jakoukoli kontrolu jednající hegemon, snažící přivlastnit si nikým neomezenou totální nadvládu

eOdborar.cz

Plán EU vychází na 100%. V Německu je mezi mladými 15 let pouze 64% skutečných Němců ...Enoch Powell prorok a mučedník dnešní doby - záplava migrantů z Afriky a islámského světa zničí naše obyčejné lidi

ParlamentniListy.cz

Komunisti asi nevymřou tak rychle, jak jsme doufali, lituje Tomáš Cikrt. Zemanovi jsou už všichni ukradení, chce jen provokovatNaše země je průchoďák a nikdo neví, kdo sem vstupuje. Stačí se večer projít okolo Václavského náměstí... Bezpečnostní expert od Okamury promluvil i k útoku cizinců v Praze
Anketa
Kdo by měl být příštím prezidentem naší země? Ve třech kolech ankety jsme vám nabídli 27 prezidentských kandidátů. Z každého kola postoupili tři nejlepší. Tady jsou a vy teď rozhodněte, kdo je "nejlepší z nejlepších".
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění