Tento údajný favorit do 2. kola prezidentských voleb nepostoupí. Chcete se snad o tom přít?

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 31.12.2017 | Rubrika: Politika
Topolánek

Když už tady poměrně často kritizují Mirka Topolánka a jeho kampaň, tak bych asi měl taky napsat konkrétně, co dělá špatně a co by, aspoň podle mého názoru, měl dělat jinak. Za mě tedy asi takto:

1. Nestavěl bych se až tak do opozice vůči Zemanovi. Protože oni dva mají společného víc než dost. A to i v pozitivním slova smyslu. Myslím tím charisma, schopnost oslovit voliče a vyhraněnost názorů. Prostě...mají oba dva "koule".

2. Spíš bych, mezi řádky, zdůrazňoval, že jsem mladší a vitálnější než Zeman. Obejdu se bez flašky atd. A samozřejmě také, že nepůjdu na ruku Babišovi. Nejsem tak prorusky, byť nepovažuji Rusko za říši zla...

3. Rozhodně bych nikde nepsal, že volím TOPku a ani v žertu nenaznačoval, že chovám vřelé sympatie ke Kalouskovi, Schwarzenbergovi a spol. Už vůbec bych se potom nefotil s Ferim. Možná maličkost, ale i ty rozhodují.

4. Neakcentoval bych tolik své obrácení na víru. To většinu lidí prostě nezajímá a jen si z MT dělají srandu. Připomíná jim Grosse a další vykuky, kteří se náhle našli ve víře.

5. Nebránil bych se referendu o EU (což neznamená, že musím volat po czexitu). Voliči prostě nechtějí slyšet, že jsou nesvéprávní a nejsou schopni se sami dobře rozhodnout. Obzvlášť, když chci, aby šli k volbám a dali mi svůj hlas.

6. Pravdoláska má kandidátů dost. Je nesmysl, když se MT tak vehementně uchází o jejich hlasy. Už jenom proto, že pravdoláska u voleb vždycky selže.

7. Vůbec bych nemluvil o nějakém sjednocování "hospody a kavárny". Lidi nechtějí žít ve sluníčkovém světě, kde budou všichni kámoši. Vyhraněnost názoru Topolánka by přilákalo víc lidí než nějaké kecy o sjednocování. Uspěl snad minule Zeman proto, že je "sjednotitel"?

8. Vůbec bych nikde nic neříkal o strachu z latentního rasismu. Tohle bych přenechal Halíkovi, Pehemu, Palatovi a spol. Kór, když jsem sám kdysi říkal, že "Žid vždycky uhne". (ať už to bylo jakkoli) a určitě nejsem ten, kdo se v soukromí drží nějak zpátky.

9. V prezidentské volbě uspěje ten, kdo se chová přirozeně. Tvůrci jeho kampaně, aspoň podle mého názoru, tlačí Topolánka někam, kam prostě nepatří. A je to škoda. Protože přirozený Topolánek by zabodoval víc.

10. Netvrdím, že pokud by MT dodržel těch výše zmíněných devět bodu, zvítězil by. Měl by ale blíž ke druhému kolu, než má při vedení současné kampaně.

 

Čtěte také: 

Pane Topolánku, přes pravdolásku cesta na Hrad nevede. Vážně to nechápete?

Klíčová slova: Zeman  | Mirek Topolánek
9083 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

A tentokrát nechme politiku politikou. Je tu totiž jednoho mnohem závažnější témaTento mocný muž není žádný dobráček. Na lidech mu nezáleží a má toho na triku skutečně dostČeská pravice potřebuje "orbánizaci" jako sůl. Je ještě ale vůbec na čem stavět? Sorošovci nejspíš propadali ve škole z matematiky. Jinak si tyto jejich "výpočty" nedovedu vysvětlitHrobaři Evropské unie, jste tam? Tento článek byste si měli přečíst a potom začít balit své saky paky

euPortal.cz

Invaze z Afriky pokračuje: ve třech dnech 1400 migrantů, stovky se svrabem ... Gang imigrantů napadal důchodce a takhle to dopadlo... Podívejte se

Eurabia.cz

Když začali muslimové vyvražďovat přes milion křesťanů v Osmanské říši. Výročí o němž česká media mlčíPřestaňte urážet Nizozemce! V Praze útočili muslimští imigranti!

FreeGlobe.cz

Buduje se celosvětový systém sledování. Podporuje ho Bill Gates (+ video)Britská vláda dělá z nevinných důchodců ruské boty!

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Vzniku první a druhé světové války předcházely lži a provokace. Jako nyníAmerika je největším globálním potupitelem lidských práv v historii světa, mimo jakoukoli kontrolu jednající hegemon, snažící přivlastnit si nikým neomezenou totální nadvládu

eOdborar.cz

Plán EU vychází na 100%. V Německu je mezi mladými 15 let pouze 64% skutečných Němců ...Enoch Powell prorok a mučedník dnešní doby - záplava migrantů z Afriky a islámského světa zničí naše obyčejné lidi

ParlamentniListy.cz

Komunisti asi nevymřou tak rychle, jak jsme doufali, lituje Tomáš Cikrt. Zemanovi jsou už všichni ukradení, chce jen provokovatNaše země je průchoďák a nikdo neví, kdo sem vstupuje. Stačí se večer projít okolo Václavského náměstí... Bezpečnostní expert od Okamury promluvil i k útoku cizinců v Praze
Anketa
Kdo by měl být příštím prezidentem naší země? Ve třech kolech ankety jsme vám nabídli 27 prezidentských kandidátů. Z každého kola postoupili tři nejlepší. Tady jsou a vy teď rozhodněte, kdo je "nejlepší z nejlepších".
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění