Do Prahy přijíždí vzácná návštěva. Chtějí ho zabít, ale on to nevzdává a bojuje dál za celou Evropu

Autor: Martin Kohout | Publikováno: 15.12.2017 | Rubrika: Politika
Evropa

Do Prahy přijíždí holandský protiislámský politik G. Wilders. Zhatí jeho návštěvu tentokrát tentokrát „queer“ aktivisté, nebo zase osvědčený havlistický výsadek z ODS? Zaperlí queer hnutí, nebo zase trio Vondra, P. Sobotka a Zahradil? Nebo se toho ujmou Piráti?

Je to skoro 10 let, co měl poprvé navštívit Prahu známý protiislámský politik G. Wilders. Jeho tehdejší návštěvu však překazili havlisté a jejich slouhové v Topolánkovské ODS. Jmenovitě trio P. Sobotka (tehdy předseda Senátu), A. Vondra (tehdy senátor a hlavní havlistická řídící jednotka v ODS) a J. Zahradil (již tehdy Europoslanec  a zástupce bruselského lidu). Prý tehdy byl Wilders „xenofob a neonacista“ a šiřil „nenávist proti mírumilovným muslimům“ znělo z vedení ODS. Uplynulo deset let a tento významný politik se snad konečně podívá tento víkend do Prahy. Tentokrát na pozvání SPD T. Okamury. Vše za přísných bezpečnostních opatření, protože muslimové ho chtějí zabít.  

Nicméně stejně jako před deseti lety se šikuje místní pravda láska, aby jeho návštěvu překazila. Jelikož ale byla ta tradiční „pravda láska“ (CSSD, KDU, TOP 09, ODS, Zelení)  notně oslabena v posledních volbách, je to takové trapné až komické. Tak například proti jeho návštěvě se chystají protestovat „gay katoličtí studenti“ (no jak může být člověk homosexuál a současně křestan ví asi pouze oni..), dále queer aktivistické ženy (no ony se asi za ženy nepovažují)  a další obskurdní spolky. Skoro to vypadá, že s odchodem B. Sobotky z čela vlády došly granty a tak se levicová mládež zadarmo nehne prstem.

Bude proto zajímavé sledovat, jak se zachovají proimigrantské tradiční politické strany. CSSD, KDU a TOP 09 jsou po volbách v naprostém rozvalu a tak se asi omezí pouze na nějaké banální fráze o „nebezpečných populistech“, stejně jako mainstreamová media. Proto jediný skutečný atak na Wilderse může příjít bohužel opět z ODS. Ostatně staré havlistické kádry jsou stále na svých místech a odstavením hned po volbách  V. Klause ml. na zcela nevýznamné místo šefa školského parlamentního výboru  dokázaly, že mají ODS pevně ve svých drápech a pasovaly jí na hlavní pravdoláskařskou stranu v CR. Ostatně hloupé na to vedení „nové“ ODS je bohužel dost…dalsi možnosti je nova pravda a laska, tedy Piráti. Nechme se tedy překvapit...

 

Vysvětlení pojmů:

Havlista/pravdoláskař – věří v idee neomarxismu jako musltikulturalismus, gendrismus atd a orientuje se na tradiční mezinárodní globalisty (USA, Německo, Brusel).  Svoji zemi a národ nenávidí a aktivně si přeje jeho zničení a nejštastnější je, když mu jeho zahraniční šefové uloží nějaký úkol, kde může pomluvit, či poškodit svoji vlast.

Slouha havlistů – nevěří ničemu a je to názorový oportunista, za karieru a peníze bude sloužit komukoliv a klidně bude kolaborovat proti své zemi a národu.  Nebude se stítit brát peníze od islámských nadací, ani od vietnamských drogových gangů. Stejně tak bude lačnit po bruselských grantech a prebendách. Jeho největší radost ale je, když ho pochválí kovaný havlista.

 

Čtěte také: 

 

Klíčová slova: islám  | Geert Wilders
5011 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Megakšeft s Covidem už se peče: EU objednává vakcíny za stamiliardy. Nikdo se na nic neptáPomozte nám, prosímSebedestrukce západu: Americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruskáJak se mohlo stát, že malá země obdařená mimořádnými přírodními krásami i schopnými obyvateli zažila tak dramatický pád? Libanon totiž představuje příklad uskutečněného ideálu multikulturní společnostiEvropská unie připravuje nový migrační pakt. Má to znamenat, že se máme připravit na příchod dalších migrantů?

euPortal.cz

V Evropské unii totálně zešíleli a pokračují v budování svého centralizovaného totalitního superstátu. Brusel chce zničit suverenitu států, jejich ekonomiku i svobodu lidí a prosadit přerozdělování imigrantůZase o krok dál k úplné debilitě: Jak naslouchat pocitům zeleniny? Práva zvířat už nestačí. Papež drží se cvoky krok

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAImigrant jí na ulici za bílého dne vyrazil zuby: chtěl telefonní číslo

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

eOdborar.cz

Majdan na Ukrajině slaví úspěch, už z ni uteklo 13 milionu lidí a porodnost klesla o 40%Letadla NATO a Ukrajiny nacvičovala útoky na ruské cíle kolem Krymu?

ParlamentniListy.cz

„Premiér nás chce ulhat a ukřičet!“ Václav Moravec přes veřejnoprávní kamery opět zaútočil na BabišeCílek promluvil u Moravce na rovinu. Zastánci plánů EU nebudou nadšeni
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění