Evropská unie na nás ušila další neuvěřitelnou boudu. Takto se snad nechovala ani RVHP

Autor: Robert Troška | Publikováno: 28.11.2017 | Rubrika: Ostatní
EU - totalita

Pokud si kdokoliv naivně myslel, že přerozdělování nelegálních migrantů podle systému povinných kvót je mimo hru, hrubě se zmýlil. Kvóty jsou na stole znovu, nyní zacílené na změnu etnického složení obyvatelstva střední Evropy.
 

Další frontální útok ze strany EU na násilnou přeměnu původního evropského obyvatelstva je na stole. Tentokráte se jedná o schválení návrhu švédské europoslankyně paní Wikströmové, které bruselský europarlament schválil mandát k vyjednávání nové podoby dublinského systému.

Kvóty ne jednorázově, ale trvale!

O co přesně v „novém“ návrhu ze strany švédské europoslankyně jde?

Nejdůležitější úpravou je speciální automatický a permanentní relokační mechanismus, který v praxi bude znamenat, že žádost o azyl už nebude muset vyřizovat stát, kde uprchlík vstoupil na území Unie, ale bude podle speciálních kritérií rovnou přesunut do jiného konkrétního státu.

A jaká kritéria to mají být?

„Uprchlík bude v rámci tohoto systému přesunut do jedné ze čtyř zemí, které dosud přijaly nejmenší procento žadatelů o azyl ze svého objemu kvót!!!Výše kvót se bude stanovovat podle počtu obyvatel jednotlivých zemí EU a jejich ekonomické síly vyjádřené v HDP.“

Takže zase již znovu a pokolikáté, moudří byrokraté v Bruselu odtržení od reality sedící na tučných finančních polštářcích budou rozhodovat, kdo je uprchlík, kolik, kam a v jakém počtu bude přesunuto nelegálních migrantů do konkrétního státu EU!

Stojí za povšimnutí, že paní europoslankyně již ani nezakrývá hlavní záměr reformy Dublinského systému, což je násilný přesun „uprchlíků“ do zemí, které je zatím nepřijímali nebo nechtěli přijmout. Úsměvná jsou i další vyjádření a přívlastky, které paní europoslankyně při zdůvodnění tohoto nesmyslného návrhu používá:

Najdeme tu termíny jako je „férové azylové řízení“, „ permanentní mechanismus“ nebo „tříleté přechodné období“ pro státy, které by tento „spravedlivější“ systém zaváděly, bezesporu však hlavní perlou jsou slova potvrzující demokratické uvažování paní europoslankyně:

„Předpokládáme, že členské země budou respektovat demokratické rozhodnutí evropského parlamentu, a to i v případě, že se jim nebude zamlouvat,“

Pokud ne, pak mají nastoupit sankce, pokuty a další opatření (Wikströmová zmiňuje například omezení přístupu k fondům EU).

Jen další pokus v řadě

Ze stran EU a bruselských mocipánů se nejedná o první pokus, jak dostat nelegální migraci především z islámských zemí (a to bychom měli zdůraznit) do zemí střední Evropy.

Po násilném přehlasování povinných kvót v roce 2015, kdy byla naše politická reprezentace společně se třemi dalšími přehlasována, následoval o rok později pokus ze strany zvláště německých europoslanců prosadit „harmonizaci sociálních dávek“. Již krásný eufemismus slova harmonizace nám evokuje něco idylického, leč v tomto případě v praktické rovině by se jednalo o vpravdě „tragikomickou“ situaci, kdy sociální dávky migrantů by přesahovaly příjem důchodců u nás, lidí kteří celý život pracovali na svůj důchod, takže válející migranti na náměstí českých měst by se mohli těmto důchodcům smát do tváře.

Způsob myšlení bruselských a západoevropských elit

Jak je možné, že paní švédskou europoslankyni netrápí, že FRONTEX a lodě neziskovek vozí nelegální migranty z lybijských břehů jako levné cestovky? Netrápí a jak vidno trápit nebude, poněvadž ve zvrácené logice těchto pseudohumanistů nelegální migranti mají jen práva, kdežto povinnosti má většinová společnost, která je má nedobrovolně přijmout.

A s tím souvisí i další jev, který se jako mor šíří po celé Evropě, což je pacifikace, přesněji znehybnění bezpečnostních orgánů na hranicích EU, kdyEvropský soud pro lidská práva vydává verdikty zakazující vracet nelegální migranty zpátky do zemí původu, pokud je překročí ilegálně, tak jako tomu je např. ve španělské Melille. A co je nejhorší, takováto rozhodnutí Evropského soudu, který sice není nadřazený EU, ale jeho rozhodnutí jsou právně závazná pro státy, které jsou členy Rady Evropy (což jsou všechny státy EU) a má tak za následek záměrné neřešení problému nelegální migrace!

Je to geniální situace pro ty, kteří si přejí rozpoutat novou migrační vlnu pod novou záminkou a samozřejmě budoucí obrovské zisky pašeráků, jejichž kontakty mohou sahat až do nejvyšších pater "vyspělých po korupci lačnících politiků".

Návrh švédské europoslankyně tak zapadá do celkové politiky EU a jejího způsobu myšlení, která je v souladu s rozhodnutím Evropského soudu, kdy se již dopředu začínají omlouvat důvody, proč nešlo zabránit ilegální migraci, Namísto důsledné ochrany hranic a navracení nelegálních migrantů budou špičky EU neustále řešit a vyvíjet scénáře, které v důsledku podporované invaze z muslimských zemí urychlí probíhající islamizaci v zemích západní Evropy a bude se moci nastartovat začínající islamizace v těch zemích, kde je v současnosti ještě bezpečno. Takže namísto řešení příčiny požáru řeší EU neustále jen jeho následky a to ještě jeho rozšiřováním.

Příští vláda-nutnost jednat

Vzhledem k výše uvedenému je jasné, že v dosavadním průběhu byly státy střední Evropy v řešení nelegální migrace vždy o krok zpátky a pasivně reagovali až na konkrétní situace, nová vláda by však měla být aktivní a pro vládu vyplývají tři základní úkoly:

  1. Tvrdě odmítnout jakýkoliv pokus o trvalý relokační mechanismusv jakékoliv podobě nejlépe v součinnosti s Polskem a Maďarskem
  2. Schválit ústavní zákon popř. dodatek ke stávající ústavěvymezující nezadatelné právo občanů ČR na výběr přijímání občanů postižených válkou nebo přírodními katastrofami postižených zemí a regionů
  3. V dlouhodobém horizontu se zasadit o změnu personálního složení Evropského soudu pro lidská práva, který se některými dosavadními rozhodnutími dostává do kolize s bezpečnostními zájmy jednotlivých států na hranicích EU

Pokud vláda nebude jednat, máme i u nás během velice krátké doby problémy, o kterých jsme si ještě nedávno mysleli, že se právě nás nemohou týkat.

převzato z blogu autora, titulek upraven redakcí

 

Čtěte také: 

 

Klíčová slova: Evropská unie
8587 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Obrana hotovostiSluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneForum 24 a Hlídací pes. Dva dezinformační weby, které si hrají na arbitra pravdy, peskují ty druhé a jiný názor než svůj označují za fake news. Sami ale fake news pilně šíříČerný scénář pro Ameriku. Reálně hrozí rozpad USA Náhle však tito naivnější občané nevěřícně zírají, že na zbožštěném Západě, kam jsme si zvykli obdivně vzhlížet, se kácejí další sochy. Už neobstojí ani Kryštof Kolumbus či dokonce ani Winston Churchill...

euPortal.cz

‚Kaju se,‘ omlouvá se na sebe-pokořujícím videu princ Harry za ‚institucionální rasismus‘...Ministr spravedlnosti Skotska si stěžuje na ‚rasistickou odezvu‘ poté, co prohlásil, že příliš mnoho vrcholných jobů mají bílí

Eurabia.cz

Black Lives Matter jsou nové náboženské hnutí plné fanatismuTrump: V USA se objevil nový krajně levicový fašizmus!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

Lipovská: Toto mi řekli v ČT a nerozumím tomu. A z tohoto nemusíme vyjít živíVe sněmovně je policie. Kvůli BIS, Koudelkovi a Rusku
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění