Kaufland se dopustil ještě větší nehoráznosti než Lidl s mazáním křížů. Je to opravdu hrůza

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 17.11.2017 | Rubrika: Ostatní
multikulti_dada

Dobrý den, 
 
chtěl bych vyjádřit svoji nespokojenost s jednáním společnosti Kaufland. Dnes jsem zahlédl váš inzerát, ve kterém poptáváte skladníka. Velmi mě pobouřila zkratka "ž/m". Mám ji chápat tak, že pozice je určena pouze pro muže a ženy? 
 
Jako německá firma přece dobře víte, že existuje minimálně ještě třetí pohlaví. Německý ústavní soud navíc tento týden uznal, že by třetí pohlaví mělo být součásti úředních dokumentů. Již od roku 2013 platí v Německu novela, která oficiálně uznává existenci třetího pohlaví. 
 
 
Mám celou řadu přátel, kteří se hlásí ke "třetímu pohlaví". Hovořil jsem s nimi o vašem inzerátů a všichni se cítí vaším diskriminačním chováním pobouřeni. Chcete snad naznačit, že o uchazeče, kteří se hlásí ke třetímu pohlaví, nemáte zájem? Pokud ano, tak z jakého důvodu? 
 
Považujete je za méněcenné? Takové, vskutku středověké postoje, bych od moderní společnosti se sídlem v Německu nečekal. Žijeme přece v 21. století a nikoli v roce 1543. 
 
Bohužel vám musím sdělit, že někteří z mých přátel uvažují dokonce i žalobě proti společnosti Kaufland. Snažil jsem se jim to vymluvit, ale někteří jsou již pevně rozhodnuti. Na jednu stranu je jejich reakce možná přehnaná, na straně druhé jim plně rozumím. Co přijde z vaší strany příště? 
 
Uvedete u inzerátu, že pozice je vhodná pouze pro bílého heterosexuálního muže? Na závěr mého dopisu musím konstatovat, že jste mě skutečně zklamali. 
 
Zároveň pevně věřím, že jste schopni sjednat nápravu a nic podobného se již nebude v budoucnu opakovat. 
 
S pozdravem 
 
Josef Provazník

10043 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Vlivný slovenský politik se sešel s "balkánskou řeznicí" a hned to musel vyslepičit. A pak řekl něco klíčového k případné revoluci na SlovenskuTento skandální text nechali na blogu idnes.cz jen pár minut a pak jej smazali. Přečtěte si jej bez cenzury u nás!Šabatová, Šabatová, jak vy to děláte...Ale tohle už je vážně přes čáruUž jste vážně ztratili soudnost. Dvanáctiletá děcka byste měli ze své propagandy vynechatPřesně takhle to nakonec dopadne s vraždou novináře Kuciaka. Je to nevyhnutelné

euPortal.cz

Odporný hnus. Tohle dělají Cikáni v největším romském ghettu v Evropě. Podívejte seUsilují fašizující bandy, které momentálně ovládají Českou televizi a povykují na Václavském náměstí, o předčasné volby? Škoda jen, že Babiš nemá dost odvahy, aby dal průchod své pomstychtivosti...

Eurabia.cz

Nacisté chtěli vyhladit Čechy a neuspěli, ale neomarxisté se o to opět pokoušejí ...Švédové mu dali občanství a on odjel do Sýrie bojovat za islámské teroristy ...

FreeGlobe.cz

Projekt integrace imigrantů na školách krachuje. Situace je beznadějná. Učitelé se ale o tom bojí mluvitSeruti komentuje: Jsou Lidové noviny a pornoherec Jakub Janda ruskými agenty? Přední politici naznačují, že ano. Jde také o terorismus. Přinášíme neuvěřitelně šokující informace! (+ video)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Peking se většinou do napínání vztahů mezi Západem a Ruskem příliš nemíchá, ale nyní oficiálně varoval Londýn, aby se neukvapoval, pokud nemá v ruce žádná „reálná fakta“...Rusové otrávit Skripala rozhodně nemohli

eOdborar.cz

Pedagog: Mladým je od dětství vštěpován jediný správný politický názor: Podporuj EU, USA, multikulturalismus, homosexualismus, imigraci...Největším přínosem sametové revoluce jsou směšně malé mzdy českých zaměstnanců?

ParlamentniListy.cz

Mravní kreatura, blbec, darebák. Jsem tím vším opravdu zhnusen a otřesen, vztekal se Halík. Víme, co napsal kardinálu Dukovi…Vyhostit ruské diplomaty! volají Gabal či Janda. Ruští diplomaté: Skripal? Akce proti nám. Máme 200 zdrojů NATO, které najde každý. A také žertovný obrázek
Anketa
Kdo by měl být příštím prezidentem naší země? Ve třech kolech ankety jsme vám nabídli 27 prezidentských kandidátů. Z každého kola postoupili tři nejlepší. Tady jsou a vy teď rozhodněte, kdo je "nejlepší z nejlepších".
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění