Otevřený dopis "vlku v rouše beránčím" Tomáši Halíkovi: Kdybychom žili ve středověku a Vy jste nebyl starý zlomený muž, vyzval bych Vás na souboj

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 10.11.2017 | Rubrika: Polemika
Halik

Vážený pane Halíku, 

 
za prvé bych se být Vámi vůbec neoháněl nějakými žalobami. Naopak byste potom mohl čelit žalobě Vy sám. Nazývat své oponenty antisemity a nácky je nechutné a v mém případě navíc krajně nepravdivé. 
 
Vy sám přece všemi silami podporuje Palestinu a islamizaci Evropy a stát Izrael z duše nenávidíte. Ostatně jako všichni levičáci. Serveru ePortal.cz i mně osobně můžete jistě vytýkat mnohé, ale antisemitismus stěží. 
 
Dále patrně narážíte na tento text, který je Vám od začátku až do konce z celého srdce věnován. Skoro by se mi chtělo říci "s láskou k bližnímu svému". Rozumím tomu, že Vám není příliš po chuti. Píše se v něm totiž pouze pravda. Nemám tak bohatou fantazii ani nízkou morálku, aby musel na Váš účet fantazírovat a vymýšlet si. Ale v jednom máte pravdu, opravdu Vás příliš nemusím. 
 
Vy jste totiž vlk v rouše beránčím. Máte plná ústa lásky a pokory, ale v jádru jste zlý a mstivý člověk, který se nezastaví před ničím. Vidím Vám až do žaludku a samozřejmě mám i své informace od lidí, který s Vámi měli tu pochybnou čest. Já osobně jsem na rozdíl od Vás nespáchal nic, zač bych se měl stydět.
 
Na rozdíl od Vás nepodepisuji každý týden petice (jejichž jediným cílem je narušit parlamentní systém a demokracii) a nehraji si na příslušníka "elit", kterým i přes všechnu svoji snahu nejste a nikdy nebudete. Nedémonizuji své odpůrce a nejsem pokrytec.   A jelikož znám Vaše knihy, mohu s jistotou tvrdit, že nejste ani intelektuál. Pouze levicový aktivista, který usiluje o zničení západní civilizace, jejich tradic a zvyklostí. S podporou mediálního mainstreamu a politických stran typu KDU-ČSL, STAN či TOP 09 a Zelených. 
 
Nejste dokonce ani dobrý služebník boží, za kterého se neustále vydáváte. Církvi naopak, patrně záměrně, škodíte. Dnes a denně. Přibližně stejně jako současný papež, jehož jste, nepřekvapivě, věrným nohsledem. Neomarxisté pěkně bok po boku, že? 
 
Škoda na Vás dále plýtvat časem a energií. Kdybychom žili ve středověku a Vy jste nebyl starý a zlomený muž, vyzval bych Vás na souboj. Věřte, že v takovém případě by Vám obviňování mé osoby ze sympatií k antisemitismu či nacismu skutečně neprošly a byl byste nucen je na místě odvolat. 
 
Bohužel žijeme v jiné době a i vzhledem k Vašim šedinám není nic takového možné. Mohu Vám tedy jen na závěr napsat, že Vámi hluboce pohrdám a stydím se, že zrovna Vy jste považován části našeho národa za morální autoritu a představitele elit. Nic není vzdálenějšího realitě. 
 
Bez úcty
 
Josef Provazník, šéfredaktor ePortal.cz
 
PS: Tady si můžete přečíst jen zlomek proizraelských a prožidovských článků, které byly na serveru ePortal.cz publikovány: 
 

 

Klíčová slova: Izrael  | Halík
5150 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostPavlové Novotní by se před třiceti a více lety pravděpodobně naváželi do Reagana a Thatcherové a s rozzářeným úsměvem by přijímali státní vyznamenání od Gustáva Husáka nebo Milouše JakešeAbsolutní nevkus České televizePenzijní fondy už dokamuflovalyPřed dvaceti lety bývalá britská premiérka odhalila v Praze sochu Winstona Churchilla. Ta nám má připomínat cenu svobody, jejíž obhajoba může skutečně vyžadovat „krev, dřinu, slzy a pot“

euPortal.cz

Příliv imigrantů nedaleko od našich hranic sílíNeuvěřitelné rozhodnutí Nejvyššího soudu de facto podporuje islamizaci naší země!

Eurabia.cz

České soudy pomáhají úmyslně pronikat islámským zákonům o českých školNATO označilo masovou migraci za bezpečnostní hrozbu!

FreeGlobe.cz

Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školách

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Když shrnu bisáckou argumentaci – jsme v hybridní válce s Ruskou federací, takže každý, kdo nejde s námi, jde proti nám s PutinemCo bych udělal, kdybych byl vedoucím redaktorem zpravodajské redakce České televize, a chtěl národu a všem posluchačům ČT ukázat, z jaké výšky a při tom s jakou přesností kálím na všechny ty kecy...

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Zeman vede džihád proti ČT? Petr Žantovský je ohromen nad argumentací zaměstnance ČT. I nad slovy dalšího novináře, že žijeme ve válceNic. Nula. Primátor řeší věci, které mu nepřísluší! Starosta Kolář tvrdě udeřil na Hřiba
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění