Slovník pravdoláskaře: Zalistujte si s námi a žasněte

Autor: Martin Kohout | Publikováno: 27.10.2017 | Rubrika: Ostatní
Havel

Volby sice skončily pro ČSSD fiaskem, ale havlistická úderka pod vedením J. Dienstbiera si může mnout ruce a hlásit svým pánům „úkol splněn“. ČSSD totiž přestala existovat jako tradiční politická strana. Jestli v roce 2006 dostala ODS a ČSSD dohromady 68 procent všech hlasů. Tak letos to bylo již jen 18 procent!!!!  Jelikož se v podstatě opakoval stejný scénář jako v případě ODS, nebude na škodu se podívat na recept „občanské společnosti s.r.o.“ při likvidaci tradičních politických stran. Ostatně nadnárodní šéfové pravdy a lásky s tím mají bohaté zkušenosti ze Západní Evropy.

  1. Najdete si vhodnou osobu, nebo skupinu osob, které budete moci plně kontrolovat. V ČR se ideální ukázal bývalý disent. Jako motivaci poslušnosti využijete metodu cukru a biče. Tedy slibu funkcí, peněz a moci a současně na ně budete mít z minulosti nějaké páky, kdy se snad chtěli cukat. V případě ČSSD to byl J. Dienstbier (V ODS zase třeba A. Vondra). Této osobě dáte plnou materiální a mediální podporu a vykreslíte jí jako „morálně čestnou autoritu„. (U nás to byla ta aura bývalého „bojovníka proti komunismu“.)
  2. Využijete okamžiku, kdy politická strana změní silného a ideově ukotveného předsedu a nasadí nějakého chamtivce s máslem na hlavě, nebo nějakou slabou loutku. V CSSD Sobotka (V ODS Topolánek, Nečas)
  3. Vámi vybraná osoba přivede do strany radikální elementy, kteří prosazují agendu zcela proti zájmům vašich tradičních členů a hlavně voličů. V případě ČSSD to byli lidé jako A. Šabatová a její rodina, kteří nepokrytě podporují masivní muslimskou imigraci do ČR, Marksová a její podpora Cikánů, či levicový extremista Patočka z Deníku Referendum. (V ODS to byla třeba J. Černochová  a podpora homo hnutí včetně adopcí pro homosexuály, nebo Tzv „neziskovka“ L. Kohoutová, či bývalý ředitel Člověk v tísni T. Pojar.)
  4. Uzavřete účelové spojenectví s karierními názorovými oportunisty, lačnícími po penězích, pohodlném bezpracném životě či moci. V ČSSD třeba L. Zaorálek, nebo M. Chovanec. (V ODS to byl J. Zahradil, M. Němcová, Z. Stanjura atd)
  5. Začnete otevřeně propagovat agendu proti zájmům většiny členů a voličů a nazvete to „modernizací strany“. V ČSSD podpora muslimské imigrace, agresivní podpora Cikánů a homosexuálů, atd. (V ODS podpora homohnutí, vietnamských drogových mafií atd) Vaši „vyvolení“ politici začnou veřejně podporovat různé gay pride, či se ukazovat s asijskými drogovými mafiány na miss vietnam. Pobouřenou členskou základnu a voliče pak obviníte z „xenofobie a rasismu“, či je označíte za nevzdělané hlupáky, nebo agenty V. Putina.
  6. Pokud se nějaký člen proti tomuhle šílenému a k záhubě vedoucímu programu ozve, tak ho veřejně ve spřátelených mediích dehonestujete jako neonacistu, případně ho vyštípete ze strany. ČSSD – Zimola, Koskuba, Jandák atd. (V ODS Tlustý, Fiala atd)
  7. Po následném volebním fiasku a de facto konci vámi zničené strany se odeberete na dočasný zasloužilý odpočinek, ale budete připraven být povolán do zbraně, kdyby snad chtěl někdo vámi zničenou stranu obnovit. (ODS – povšimněte si jak se najednou kolem V. Klause mladšího začali opět točit havlističtí kazisvěti jako A. Vondra)

 

Slovník pravdoláskaře:

Liberální demokracie = rozhodování nikým nevolených skupin a neomezený přísun dotací a grantů do jejich rukou

Ohrožení liberální demokracie=ani přes veškeré švindlování a podvody se nepodařilo vyhrát volby

Ohrožení svobody slova = konec dotací a grantů

6056 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Rebelie lhářů. Vzpoura proti neexistujícímu „šestému masovému vymírání“ODS na cestě od modré k červené. K tomu můžeme ještě přičíst návštěvu předsedy ODS Petra Fialy v Řeporyjích, kam přijel podpořit místního hulváta Pavla NovotnéhoExtinction Rebellion patří na seznam teroristických organizacíÚtoky na Gotta? To s ním nesouvisí. Černokněžník Halík, novodobí majitelé pravd... Ladislav Jakl vstoupil bez servítků do dění kolem MistraBlbý zákon, žádný zákon

euPortal.cz

USA jako světový hegemon skončilyŠvédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi. Každý den 20 znásilněných. Okrádání dětí. Proti tomu ale Greta nestávkuje

Eurabia.cz

Občanské hlídky v kurzuImigrantský přetlak v Bosně sílí

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Rasputina na PutinaŽe Praha volí jako rozšířený ústav pro choromyslné, je věcí známou a ostatním lidem českým , moravským i slezským svorně proklínanou

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Lhala? „Slavná“ Pirátka, partnerka Michálka, odstoupila. Ale je tu další info. A nářky z útrob strany„Putin díky nám vítězí. Zvykejte si.“ Spencerová a sever Sýrie: Všichni už se dohodli kromě nás. S Kurdy je to jinak
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění