LGBT aktivisty drtí české politické strany. Podívejte se na tu spoušť sami

Autor: Martin Kohout | Publikováno: 21.10.2017 | Rubrika: Z druhé strany
Vlajka - Česká Republika

Do naší poštovní schránky doputovala obálka s pražskými volebními lístky. Je to opravdu zajímavé čtení a mnohdy i  smutné. Například, když vidíte, že zástupci problematických a nám Čechům nepřátelských menšin, mají svá místa na kandidátkách otevřeně protičeských stran jako jsou strana Zelených, či znovuobnovená havlistická ODA.

  1. Strana Zelených – „gay aktivisté“  –  (kandidáti - Petr Pávek a Jiří Hromada) jsou ze současných problematických menšin, ta úplně nejhorší. Oni útočí na samou podstatu naší civilizace. Za možnost  ukojit své perverzní choutky (včetně pedofilie) jsou připraveni aktivně podporovat zničení naší bělošské civilizace na všech frontách.

Homolobby má sice své kandidáty na předních místech všech establishmentových stran (ANO, ČSSD, ODS, KDU, TOP 09) , (o tom jsme psali již zde http://www.eportal.cz/Articles/9485-gayove-sobe-homo-lobby-v-cele-prazskych-kandidatek-vsech-establishmentovych-stran.aspx

  •  

ale strana Zelených je nasadila přímo pod praporem homohnutí.  Není divu, vždyť v jejím čele stojí čerstvě „vycomingoutovaný“ předseda Matěj Stropnický.

Musíme proto doufat, že u nás postupně opět převládnou politické síly zdravého rozumu a vykážou celé tohle homohnutí tam, kam patří. Jako tiše trpěnou úchylku na okraji společnosti.

  1. Cikáni - opět Zelení – jistý David Tišer, kromě toho, že má na kandidátní listině uvedeno“režisér a romista“, tak ještě skromně zamlčel, že je LGTB „aktivista“. V zásadě se jedná o profesionálního Cikána, který nedostatek uměleckého talentu nahrazuje správnou politickou angažovaností. (ostatně takových je většina angažovaných umělců. Jinak by se většina z nich neuživila a pracovat se jim nechce)  Cikáni jsou takový český příklad toho, že multikulturalismus nemůže fungovat. Posledních 25 let trvalého zvýhodňovní Cikánů na úkor české většinové společnosti vytvořilo mezi oběma skupinami nepřekonatelný příkop. Nutno připomenout, že procikánskou agendu mlčky podporuje celý establishment, stačí si jen připomenout nedávné tajné schválení odkupu vepřina v Letech, kde vláda Babiše, ČSSD a KDU-ČSL jednohlasně přihrála skoro miliardu do odkupu vepřína a následně cikánským „neziskovkám“. Jistě nás rovněž nepřekvapí, že ODS a TOP k tomu mlčí jako hrob… Jaká by měla být reálná cikánská politika? Jediné řešení je obnovění autority státu mezi Cikány a to půjde pouze za pomoci odebrání dávek a nastolením vymahatelnosti práva (i za pomoci represe). Vše ostatní již bylo vyzkoušeno a bylo to neúspěšné. Většina Cikánů má bohužel české občanství aposlat je zpět do jejich prapůvodní vlasti Indie není možné.

     
  2. Vietnamci – ODA. Na 4. místě za znovouobnovenou havlistickou ODA (Bývalí čelové např K. Schwarzenberg, či D. Kroupa) kandiduje jakási MUDr. Quynh Vuová. Na jednu stranu nás těší, že se vietnamská komunita konečně zmohla na vyprodukovní nějaké opravdu vzdělané osoby. Po zhruba 20-ti letech multikulturního blábolení a lhaní o „geniálních vietnamských studentech“, kteří pak záhadným způsobem vesměs skončily jako večerkáři (drogoví dealeři), nebo pracovníci nehtových studií , je to přirozeně pozitivní znamení. Problém je ale v tom, že na každou takovou vietnamskou lékařku připadá zhruba několik tisíc vietnamských drogových dealerů, pašeráků lidí, podvodníků s DPH, zneužívačů sociálního systému  atd a tanto poměr zůstává konstantní. Problém je i to, že pokud se již v této problematické komunitě najde vzdělaná sosoba, tak její touhou není integrace do české společnosti, ale snaha být zástupcem a obhájcem právě onich vietnamských drogových dealerů a kriminálníků. Když uvážíme, že celý život zde studovala za peníze českých daňových poplatníků, tak to tedy rozhodně velký vděk není… Zde připomínáme, že průkopníkem zapojení podivných vietnamských podnikatelských podnikatelských uskupení je havlisty prolezlá ODS, kde před časem kandidoval jistý pan Nquyen, který působil v etno „neziskovce“ a byl obdivovatelem V. Havla…. Připomenout musíme i vietnamskou „multikulturní poradkyni“ členky vlády Marxové z ČSSD. Musíme opět doufat, že se v budoucnosti najde v české politice rozum, který zahájí skutečně objektivní debatu o „integraci a prospěšnosti těchto imigrantů“ a přirozeným výsledkem bude jejich masový odsun zpět do jejich vlasti. Tam ať si prodávají drogy dětem od rána do večera, zde o něco podobného nestojíme!!! Naštěstí naprostá většina Vietnamců získala české občanství podvodem (většinou fiktivním sňatkem s nějakou Cikánkou, nebo zapsáním jako otec dítěte nějaké Cikánky) a proto nebude problém jim občanství opět odebrat a poslat je zpět do jejich domovů.

Co obecně o vztahu k těmto problematickým menšinám říct? „Čin čertu dobře, peklem se ti odvděčí“! Je čas tohle vzít na vědomí a nenechat se dál citově vydírat „humanismem a toleranci“. Pokud jsou nějaké menšiny k nám otevřeně nepřátelské, tak si náš soucit a toleranci nezasluhují!!

Které strany nepodporují menšiny  a naopak preferují český národ?  SPD – Okamura, Rozumní, Realisté a částečně i KSČM.

Zde je seznam stran, které mají preferenci menšin a na úkor české většinoví společnosti přímo v programech a nebo tak aktivně vystupují. Zelení, Babiš-ANO, ČSSD, KDU-CSL, TOP 09, ODS, Piráti, ODA, Starostové a nezávislí – prostě celý establishment!

Klíčová slova: ČSSD  | TOP09
5106 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Jsme hákliví, když si na nás otevřou ústa Čínani a Rusové. Ale když von der Lejnová hovoří o tom, že nám Brusel nařídí přijetí uprchlíků a nemáme na vybranou, kde jsou hrdinové Hřib, Kolář, Novotnej, Vystrčil...Pomozte nám, prosímMegakšeft s Covidem už se peče: EU objednává vakcíny za stamiliardy. Nikdo se na nic neptáSebedestrukce západu: Americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruskáJak se mohlo stát, že malá země obdařená mimořádnými přírodními krásami i schopnými obyvateli zažila tak dramatický pád? Libanon totiž představuje příklad uskutečněného ideálu multikulturní společnosti

euPortal.cz

Totalita vchází nenápadně: Kousek po kousku. Stara, dobra Anglija ide do hajzluEuroparlament navrhuje, aby si domácnosti musely kupovat emisní povolenky na topení

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITADnes to přijde! Bdělí už vyrazili do protiútoku!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

eOdborar.cz

Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobytMajdan na Ukrajině slaví úspěch, už z ni uteklo 13 milionu lidí a porodnost klesla o 40%

ParlamentniListy.cz

Babiš se bojí, tuší Šídlo. Covid prý udělá svéVen z EU! velí Okamura. Slova Leyenové o migrantech a penězích ho vytočila
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění