Straničtí kolegové jsou z něj na ručník. Přesto bude tento vlivný politik kandidovat. Za války by přitom coby zrádce dostal kulku

Autor: Redakce | Publikováno: 9.10.2017 | Rubrika: Ostatní
ODS

Redakce serveru ePortál.cz se na dlouhé měsíce zdržela vytváření vlastních sofistikovaných článků, které se týkají ODS. Nicméně nyní opět musíme promluvit a dát najevo své rozhořčení. V rámci seriálu „sundej si svého politika“ se po hanopisech na adresu členů ODS Pavla Blažka, Radima Perlína, Petra Fialy a Michaela Pánka zaměřujeme na Petra Sokola.

Čím, že se nám to v letech 2001 až 2007 šéf Mladých konzervativců Sokol znelíbil vedle toho, že jsme dostali zaplaceno za to, abychom ho ostrakizovali/démonizovali a prostě naprosto a nadobro zlikvidovali? Než na tuto otázku odpovíme a pošleme pana Sokola definitivně do politického důchodu, sluší se patří připomenout, co bylo obsahem předchozích „dehonestačních“ dílů našeho nepravidelného, ale velmi oblíbeného seriálu.

Jako prvního jsme si zkraje roku 2014 vzali na paškál Pavla Blažka alias „Dona Pařiče“, na kterého jsme v našem exkluzivním článku prozradili, že se potácel namol opilý poslaneckou sněmovnou. Ale ani tato a další eskapády mu nezabránily v tom, aby dál tahal ve straně za nitky a prosadil do jejího čela akademika Petra Fialu. Mezitím jsme ještě odhalili, že místopředseda ODS pro Středočeský kraj Michael Pánek trestuhodně odhaloval lavičku Václava Havla.

Prstem jsme rovněž ukázali na bývalého zastupitele za ODS na Praze 2 Radima Perlína, který zastává pravdoláskařské názory a vysmáli jsme se mu, že se ve své akademické činnosti zabývá dotacemi. Nu a nyní přišel šel podívat se blíže na zmiňovaného Petra Sokola. Jeho hřích není o nic méně závažnější, než hříchy Petra Fialy, Pavla Blažka, Radima Perlína či Michaela Pánka. Dalo by se dokonce říci, že Sokol zhřešil úplně nejvíc.

Ale pojďme pěkně popořádku. Petr Sokol je vysokoškolský učitel a současné dvojkou na kandidátce ODS v Olomouckém kraji. Jak již bylo řečeno, kdysi se angažoval v „líhni ODS“, tedy u Mladých konzervativců, které dlouhá léta vedl. V tomto směru mu tedy nelze nic vytknout. Je dlouholetým členem strany a ke své „dvojce“ se tedy propracoval zasloužené. Nejde o žádnou „rychlokvašku“, jako v případě např. Petra Fialy.

Byť je trochu s podivem, proč pražský rodák a někdejší předseda ODS na Praze 3 kandiduje v tak vzdáleném regionu. Vše je možná důsledkem prohraného zápolení o moc zkraje roku 2014, kdy Sokol podporoval v boji o místopředsedu strany mezi Pospíšilem a Zahradilem prvně jmenovaného, kterému dělal tajemníka a zároveň poradce. Jak již dnes víme, po své porážce Pospíšil oznámil odchod z partaje a později se přidal k TOP 09.

Nicméně Pospíšilův spojenec Sokol ve straně zůstal a vzájemné vazby mezi bývalými členy Mladých konzervativců se nezpřetrhaly. Jak se nám podařilo exkluzivně zjistit, nezůstává jen u běžných přátelských schůzek, ale Sokol Pospíšilovi stále poskytuje poradenství. A to je asi největší hřích, kterého se může člen jakékoli strany dopustit: Pomáhat, a ještě k tomu před volbami, členovi konkurenční strany. Něco takového se rovná velezradě. 

Redakci ePortál navíc hned několik lidí z ODS potvrdilo, že se o této Sokolově dvojakosti velmi dobře ví a nejmenovaná představitelé strany kvůli této Sokolově zradě hodně zuří. Dokonce se i ozvaly hlasy, podle kterých by Sokol vůbec neměl kandidovat. Patrně ale nad ním drží ruku Pavel Blažek a jeho loutka Petr Fiala. Autor těchto řádek si nechce idealizovat Topolánka ani Klause, ale těžko by za jejich šéfování straně něco takovému komukoli prošlo.

Fiala nechává volné pole působnosti k poškozování image strany Pavlu Novotnému a není schopen ani zabránit, aby jiný jeho stranický kolega pomáhal představiteli konkurenční strany. Co je ještě Fiala schopen ignorovat? Takovou trestuhodnou ignoranci si nelze vysvětlit jinak, než že je Sokol šéfovi strany a jeho Blažkovi nějakým způsobem „užitečný“. A pokud je to jen tak, že si Fiala neumí bouchnout do stolu, tak je to možná ještě horší...

 

Čtěte také: 

Převrat je prý na spadnutí. Otázkou je pouze, kdy k němu dojde a kdo bude stát v jeho čele. Čtěte podrobnější informace

Prorocká slova vlivného novináře: Tento krok by ještě mohl všechno zvrátit. Za rok bude na všechno pozdě

8622 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Vlivný slovenský politik se sešel s "balkánskou řeznicí" a hned to musel vyslepičit. A pak řekl něco klíčového k případné revoluci na SlovenskuTento skandální text nechali na blogu idnes.cz jen pár minut a pak jej smazali. Přečtěte si jej bez cenzury u nás!Šabatová, Šabatová, jak vy to děláte...Ale tohle už je vážně přes čáruUž jste vážně ztratili soudnost. Dvanáctiletá děcka byste měli ze své propagandy vynechatPřesně takhle to nakonec dopadne s vraždou novináře Kuciaka. Je to nevyhnutelné

euPortal.cz

Odporný hnus. Tohle dělají Cikáni v největším romském ghettu v Evropě. Podívejte seUsilují fašizující bandy, které momentálně ovládají Českou televizi a povykují na Václavském náměstí, o předčasné volby? Škoda jen, že Babiš nemá dost odvahy, aby dal průchod své pomstychtivosti...

Eurabia.cz

Nacisté chtěli vyhladit Čechy a neuspěli, ale neomarxisté se o to opět pokoušejí ...Švédové mu dali občanství a on odjel do Sýrie bojovat za islámské teroristy ...

FreeGlobe.cz

Projekt integrace imigrantů na školách krachuje. Situace je beznadějná. Učitelé se ale o tom bojí mluvitSeruti komentuje: Jsou Lidové noviny a pornoherec Jakub Janda ruskými agenty? Přední politici naznačují, že ano. Jde také o terorismus. Přinášíme neuvěřitelně šokující informace! (+ video)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Peking se většinou do napínání vztahů mezi Západem a Ruskem příliš nemíchá, ale nyní oficiálně varoval Londýn, aby se neukvapoval, pokud nemá v ruce žádná „reálná fakta“...Rusové otrávit Skripala rozhodně nemohli

eOdborar.cz

Pedagog: Mladým je od dětství vštěpován jediný správný politický názor: Podporuj EU, USA, multikulturalismus, homosexualismus, imigraci...Největším přínosem sametové revoluce jsou směšně malé mzdy českých zaměstnanců?

ParlamentniListy.cz

Mravní kreatura, blbec, darebák. Jsem tím vším opravdu zhnusen a otřesen, vztekal se Halík. Víme, co napsal kardinálu Dukovi…Vyhostit ruské diplomaty! volají Gabal či Janda. Ruští diplomaté: Skripal? Akce proti nám. Máme 200 zdrojů NATO, které najde každý. A také žertovný obrázek
Anketa
Kdo by měl být příštím prezidentem naší země? Ve třech kolech ankety jsme vám nabídli 27 prezidentských kandidátů. Z každého kola postoupili tři nejlepší. Tady jsou a vy teď rozhodněte, kdo je "nejlepší z nejlepších".
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění