Závidím Němcům a chtěl bych být jako oni. Škoda, že nás nechtějí znovu obsadit

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 7.10.2017 | Rubrika: Ostatní
Vlajka - Německo

Stejně těm Němcům závidím. Mnozí z nich ještě někdy v březnu 1945 věřili Hitlerovi, že to vyhrajou. No a dnes zase věří Merkelové, že islám patří do Německa a "multikulti über alles".

Závidím jim tu bohorovnost, se kterou přehlížejí proměny své země v islámský chalífát. Závidím jim to "tolerantní" zavírání očí nad nesčetnými případy potlačování své vlastní kultury i zvyklosti.

Závidím jim, jak jsou ochotni se vzdávat sebe sama ve prospěch těch, kteří si je chtějí podrobit. A rovněž jim závidím, jak jsou důvěřiví, naivní a poslušní. Jejich vůdci to s nimi vždy měli a mají velmi jednoduché. Sen pro všechny politiky.

A že jen šířím putinovské lži? Ok. Včera šéf zpravodajské služby Maaßen pravil, že v zemi žije asi 1800 islámských radikálů. Loni jich přitom bylo o 700 méně. Stejně tak roste počet příznivců salafismu. (více dnes na PL)

V roce 2011 jich bylo cca 3800, v roce 2015 7900 a teď už 10 300. Oni mají Němci ty své islámské radikály precizně spočítané, ale jen koukají, jak jejich počty rostou. Jen pokorně a trpělivě čekají, až něco udělají.

Ani se nedivím, že naši liberální politici z TOPky, KDU-ČSL či tzv. "liberální" (v překladu: levičáci do morku kostí) novináři a komentátoři typu Palaty, Taberyho, Peheho atd. k Německu tak vzhlížejí. Takhle ignorovat realitu dokáže vážně jen Němec.

Chci být taky Němec. To by byl panečku život!

Německo náš vzor....až do úplného zatracení celé Evropy.

 

Čtěte také: 

 

4898 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Vlivný slovenský politik se sešel s "balkánskou řeznicí" a hned to musel vyslepičit. A pak řekl něco klíčového k případné revoluci na SlovenskuTento skandální text nechali na blogu idnes.cz jen pár minut a pak jej smazali. Přečtěte si jej bez cenzury u nás!Šabatová, Šabatová, jak vy to děláte...Ale tohle už je vážně přes čáruUž jste vážně ztratili soudnost. Dvanáctiletá děcka byste měli ze své propagandy vynechatPřesně takhle to nakonec dopadne s vraždou novináře Kuciaka. Je to nevyhnutelné

euPortal.cz

Odporný hnus. Tohle dělají Cikáni v největším romském ghettu v Evropě. Podívejte seUsilují fašizující bandy, které momentálně ovládají Českou televizi a povykují na Václavském náměstí, o předčasné volby? Škoda jen, že Babiš nemá dost odvahy, aby dal průchod své pomstychtivosti...

Eurabia.cz

Nacisté chtěli vyhladit Čechy a neuspěli, ale neomarxisté se o to opět pokoušejí ...Švédové mu dali občanství a on odjel do Sýrie bojovat za islámské teroristy ...

FreeGlobe.cz

Projekt integrace imigrantů na školách krachuje. Situace je beznadějná. Učitelé se ale o tom bojí mluvitSeruti komentuje: Jsou Lidové noviny a pornoherec Jakub Janda ruskými agenty? Přední politici naznačují, že ano. Jde také o terorismus. Přinášíme neuvěřitelně šokující informace! (+ video)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Peking se většinou do napínání vztahů mezi Západem a Ruskem příliš nemíchá, ale nyní oficiálně varoval Londýn, aby se neukvapoval, pokud nemá v ruce žádná „reálná fakta“...Rusové otrávit Skripala rozhodně nemohli

eOdborar.cz

Pedagog: Mladým je od dětství vštěpován jediný správný politický názor: Podporuj EU, USA, multikulturalismus, homosexualismus, imigraci...Největším přínosem sametové revoluce jsou směšně malé mzdy českých zaměstnanců?

ParlamentniListy.cz

Mravní kreatura, blbec, darebák. Jsem tím vším opravdu zhnusen a otřesen, vztekal se Halík. Víme, co napsal kardinálu Dukovi…Vyhostit ruské diplomaty! volají Gabal či Janda. Ruští diplomaté: Skripal? Akce proti nám. Máme 200 zdrojů NATO, které najde každý. A také žertovný obrázek
Anketa
Kdo by měl být příštím prezidentem naší země? Ve třech kolech ankety jsme vám nabídli 27 prezidentských kandidátů. Z každého kola postoupili tři nejlepší. Tady jsou a vy teď rozhodněte, kdo je "nejlepší z nejlepších".
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění