Víte, kolik džihádistů by stačilo na ovládnutí Prahy?

Autor: Vlastimil Křižák | Publikováno: 9.9.2017 | Rubrika: Ostatní
Bestie

Masakry nevěřících v EU svatými muži islámu ukazují, jak v podstatě k ničemu jsou současné bezpečnostní složky, pokud se vyskytne pár všehoschopných fanatiků a stanou se příslovečnými liškami v kurníku. Ve Francii, jestli se nepletu, stále trvá výjimečný stav, který přímo dokumentuje, že stačí několik všehoschopných bestií, a stát se ocitne v paralýze. Tisíce policistů, vojáků a dalších složek v pohotovosti a výsledky mizivé. Současně je potvrzeno, že takových latentních vražedných bestií jsou v EU tisíce ne li více.

Pokud by došlo na mobilizaci těchto pár tisíc islámských světců, tak EU zlikvidují během pár dní. Protože policie ani armáda nemá stavy ani prostředky na to, aby problém tohoto řádu vyřešila. Pokud se padesát "svatých džihádů" rozhodne ovládnout město o 40000 populaci, tak prostě a jednoduše nakráčí na policejní stanice postřílí personál pořeší logistiku včetně rukojmích ve jménu další paralýzy silových složek a bude vymalováno. V podobně partyzánském duchu by na totální paralýzu třeba Prahy stačilo 150 "džihádů" a bylo by jasno. Současně dojde k další akceleraci nabírání džihádistických rekrutů, doslova posedlých získat si na svaté cestě islámu vlastní sexuální otrokyně, kterých při probíhajícím kolapsu států džihádové zrekvírují na milióny a právě tato pro muslimy typická motivace zpečetí osud našeho tragického eurounijního kurníku.

Armádní vrtulníky, tryskáče, tanky, bévépéčka a podobné nástroje budou k ničemu tam, kde se pracuje zcela nevojensky a nestandartně. Navíc při koordinovaně plošném nasazení džihádů do více lokalit současně to bude znamenat takové rozředění armádního a policejního sboru, že stejně absolutně nic nezmůže a bude moci jen zuřivě koulet vočima. Stačí jen ohlednutí do minulosti na mongolské trpaslíky masakrující silnější a lépe vyzbrojené protivníky od Číny až po Evropu, svým nestandartním pojetím války, aby bylo jasno, že klasicky pojatá armádní síla je v nastupujícím typu konfliktu k nepoužití.

Jediným řešením tváří v tvář této zcela reálné hrozbě, která není o tom, jestli vůbec může nastat, ale o tom kdy nastane, je vybudování systému dobře vycvičených a vyzbrojených domobran v rámci celé EU, protože do ní přišel takový typ války ,na který nelze reagovati jinak než uvedeným způsobem.  

 

Čtěte také: 

 

Klíčová slova: Islamismus
5424 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Megakšeft s Covidem už se peče: EU objednává vakcíny za stamiliardy. Nikdo se na nic neptáPomozte nám, prosímSebedestrukce západu: Americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruskáJak se mohlo stát, že malá země obdařená mimořádnými přírodními krásami i schopnými obyvateli zažila tak dramatický pád? Libanon totiž představuje příklad uskutečněného ideálu multikulturní společnostiEvropská unie připravuje nový migrační pakt. Má to znamenat, že se máme připravit na příchod dalších migrantů?

euPortal.cz

V Evropské unii totálně zešíleli a pokračují v budování svého centralizovaného totalitního superstátu. Brusel chce zničit suverenitu států, jejich ekonomiku i svobodu lidí a prosadit přerozdělování imigrantůZase o krok dál k úplné debilitě: Jak naslouchat pocitům zeleniny? Práva zvířat už nestačí. Papež drží se cvoky krok

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAImigrant jí na ulici za bílého dne vyrazil zuby: chtěl telefonní číslo

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

eOdborar.cz

Majdan na Ukrajině slaví úspěch, už z ni uteklo 13 milionu lidí a porodnost klesla o 40%Letadla NATO a Ukrajiny nacvičovala útoky na ruské cíle kolem Krymu?

ParlamentniListy.cz

„Premiér nás chce ulhat a ukřičet!“ Václav Moravec přes veřejnoprávní kamery opět zaútočil na BabišeCílek promluvil u Moravce na rovinu. Zastánci plánů EU nebudou nadšeni
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění