Čím se liší teroristický útok v Petrohradu od jemu podobných v Berlíně, Londýně, Paříži, Stockholm? A kdy dojde i na nás?

Autor: Martin Kohout | Publikováno: 24.4.2017 | Rubrika: Politika
Islam want to dominate

Od útoku v metru v Petrohradu již uběhl nějaký čas a je tedy vhodná doba bilancovat. Například si položit otázku, v čem se lišil od podobných imigranty provedených teroristických útoků v Západní Evropě.

Všechny jsou si sice podobné z hlediska provedení a organizace, kdy je stále více patrné, že za nimi stojí nějaké velmi dobře organizované skupiny, dokonce možná přímo napojené na určité státy. (myslím, že tajné služby USA, Anglie, Izraele, Turecka a třeba Saúdské Arábie v tomto ohledu nemají příliš čisté svědomí)  Nebo snad věříte tomu, že se nějaký muslim z Tuniska, který dříve pásl jenom ovce, zmocní kamionu a bez problému s ním dojede až do středu Berlína na K-damm? Vždyť trefit tam z periferie by byl oříšek i pro zkušeného bílého Němce…..  Z hlediska organizace a provedení se tedy jedná o podobné útoky. Co je však zásadně rozdílné, je reakce úřadů.Zatím co v Anglii, Německu, Švédsku, Belgii, Francii se politický establishment, media a „umělci“ zmohou kromě lhaní snad jen na trapné chlácholení veřejnosti, že si prostě musí zvyknout a imigrantský teror se stane jejich běžnou součástí života, v Rusku to je jinak. Přečetl jsem mnohé ruské noviny a webové servery a nikde se neobjevil ruský „pro muslimský kolaborant Schwarzenberg, Hermann apod“, který by tvrdil, že se nic útoky na civilisty jsou „normální a musíme si na ně zvyknout“, jako je tomu dnes běžně na Západě a bohužel i u nás. Rovněž nikde jsem neviděl ono omlouvání muslimů a imigrantů, že jsou to „chudáci“. Naopak úřady podle všeho provádějí v Rusku proti imigrantům rozsáhlé razie s cílem rozbít případné další teroristické buňky. Takže zatím co v Německu si 20 000 salafistických muslimů nerušeně čerpá státní podporu, aby nemuseli pracovat a mohli dumat, jak zamordovat ještě víc bílých Němců, v Rusku úřady provádějí v muslimských komunitách razie a opravdu si neberou rukavičky.

 

Proč by nás ale tohle všechno mělo zajímat? Je totiž nepochybné, že na CR v nejbližší době také dojde. Asi jako preventivní demonstrace síly vůči „zpupnému obyvatelstvu“, které nechce dobrovolně jako Západ odevzdat své země imigrantům….. Dá se tedy bohužel očekávat, že brzy dojde k pokusům o masové atentáty proti civilistům i u nás. Rojení podivných existencí po Praze a i jinde, dává tušit, že se nemusí jednat o nijak vzdálenou budoucnost. K tomu se začínají objevovat varování „izraelských bezpečnostních expertů“ v mediích, že se tak brzy stane. Mediální půdu začíná připravovat i establishment, který rozjel PR kampaň s tématem „všem teroristickým útokům zabránit nelze“.

Navíc evidentně neprovádí (havlistický establishment) žádné kroky, které by mohly riziko útoků proti českým civilistům zmírnit.

 

Přitom dělat by se dalo mnoho, kdyby se chtělo. Neboť prostředky k tomu stát má. Vždyť teroristé potřebují zázemí, lidi znalé místních poměrů, dodávky zbraní, ubytování atd…. Jaká opatření by rozumná vláda měla podnikat?

  1. Eliminovat ideologickou  logistickou základnu - Razantně snížit množství imigrantů z muslimských zemí, které představují bezpečnostní riziko (klidně i na nulu). Když se člověk podívá na množství Arabů, černochů a muslimů u nás, tak musí být zděšen. Vždyť česká města začínají být doslova černá. Tyhle komunity přitom představují nezbytnou základnu pro teroristy.  Ony zajišťují potenciálním teroristům bydlení, stravu, zbraně, orientaci v terénu atd….

Přitom by bylo snadné se jich zbavit. Prostě jim ukončit povolení k pobytu a poslat je pryč: To se dá udělat okamžitě…. Tím by se ostatně vyřešil i problém s islámem, bez muslimů, totiž žádný problém s islámem nemůže ani nastat.

  1. Eliminovat komunity, které mohou s teroristy spolupracovat ze zištných důvodů. Zde mám na mysli menšiny, které již dnes s muslimy spolupracují především v oblasti pašování lidí a prodeje drog. Zde hlavní riziko představují Vietnamci a  obyvatelé bývalé Jugoslávie (Makedonie, Kosovo), Albánci  a černí nemuslimští Afričané. I jich by bylo záhodno se zbavit. A opět by to bylo velmi snadné. Ano, máme tu sice 17 tisíc Vietnamů, kteří již mají české občanství, ale většina z nich ho získala podvodem a bylo by tedy možné je snadno odejmout i při současné právní úpravě. (V CR totiž existuje několik tisíc „formálních manželství“ mezi Vietnamci a Cikány právě za tímto účelem…tj účelových sňatků, které je tedy de jure možné prohlásit za neplatné, ostatně mnozí tito novy Češi z Vietnamu neumí česky v podstatě ani slovo a o jejich lokalitě k naší zemi nemůže být žádná řeč )
    Před 50 lety žádní muslimové, černoši, ani Vietnamci v ČR nežili a není nikde psáno, že tu nějací musí žít za 10 let! Tohle je naše země a my (Češi) se také masově nestěhujeme do Egypta, Nigerie, Vietnamu apod. tak proč by se tihle lidé měli stěhovat k nám?!
  2. Tvrdě zasáhnout proti mezinárodním „neziskovkám“ a skupinám, kde je z minulosti známá historie podpory imigrantstským projektům, či dokonce podpora tzv „gerilových  bojovníků“ apod. Třeba mezinárodní organizace jako „Lékaři bez hranic“, Amnesty International, apod, ale třeba i původem místní „Člověk v tísni“. Ale i spolky jako Antifa (Byť zde je známá infiltrace ze strany bezpečnostních složek přímo v nejvyšších patrech), Klinika apod. Zde jde o vykázání jejich poboček z našeho území  a přísný dohled nad jejich českými vůdci.

    Jak ale dobře víme, český establishment žádná podobná opatření neprovádí, Naopak se uchyluje ke zjevně mu lhaní o počtu ilegálních imigrantů a muslimů na našem území a veřejnost se snaží uchlácholit zneklidněnou veřejnost PR akcemi jako ozbrojení policisté na velikonočních trzích…. Ti však útoku spolupořádanému podle všeho tajnými službami některých západních a muslimských zemí a dovezenými imigranty zabránit určitě nedokážou. Proto si musíme reálně klást otázku, kdy vybuchne první „muslimská“ bomba i třeba v pražském metru… ten okamžik se bohužel blíží.

Čtěte také: 

Tak tohle zdůvodnění teroristických útoků v Paříži asi sluníčkáři nerozdýchají

Falešný smutek a laciné divadlo. Nebo jste snad od této figurky čekali víc?

Vážné zamyšlení nad událostmi v Paříži, které vás možná dojme až k slzám

Klíčová slova: Islamismus  | Islámský stát
3469 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s RusyPRIMA ukázala fotografií muže, který měl zemřít na koronavirus. Muž přitom žije a je plně zdráv!Jak ze sebe udělat totálního idiota. Kandidát na prezidenta Petr Pavel se neskutečně ztrapnilÚplná novinka, tohle by měl přečíst každý Čech! Základy islámu a jejich výklad

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

Eurabia.cz

Francouzský senát proti léčbě homosexuálůAnalýza: Za střelbou ve švédských ulicích jsou imigranti

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Konec Lipavského: Po průšvihu v ČT přišlo nečekané. A zléPerte to do nich, nesmíme to vylejt. Exposlanec byl u jednání. Bouchne to, varuje
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění