Tak toto je vánoční poselství, které pro vás bude balzámem na duši. Ale...Štětina...ať radši nečte

Autor: Tomáš Haas | Publikováno: 27.12.2016 | Rubrika: Ostatní
soud

Idiotům, kteří se na sociálních sítích a v mediích, které jim k tomu s radostí poskytují prostor, chlubí svou zásadovostí a nenávistí k sovětským okupantům, o které se domnívají že omlouvá jejich hyenismus a radost nad tragickým úmrtím desítek lidí, umělců světové proslulosti, kteří na té okupaci nenesou žádnou vinu:

Vy idioti, pouhých 23 let před tou sovětskou okupací, která měla necelých 140 obětí na životech Čechů a Slováků, skončila jiná okupace, které padlo za oběť více než 300000 lidských životů na území tehdejšího Československa a miliony na území celé Evropy.

Ta ruská skončila mírumilovně, dohodou o odchodu.

Ta první musela skončit porážkou okupanta, která stála miliony lidských životů v celé Evropě, zdaleka nejvíce pak životů vojáků v těch vámi tak nenáviděných uniformách, a daších milionů sovětských civilistů.

Dokonce i životů mimoevropských, amerických, kanadských, jihoafrických, indických, marockých, australských a dalších.

U nás bylo vyvražděno téměř celé jedno etnikum, v Evropě měl režim který nesl vinu za okupaci téměř celé Evropy na svědomí smrt šesti milionů příslušníků toho etnika, kteří nebyli obětí vojenských akcí, ale promyšleného průmyslového vraždění.

Z válčících národů přinesl nejvíce obětí ten, kterému vy hlupáci "nemůžete odpustit". Vojáci v uniformách na které svou chorobnou nenávist svádíte, byli tou silou, která nacismus porazila a tu okupaci o které se snažíte nevědět, ukončila.

Nejvíce mně dojímá, kolik z vás, kteří svou nenávist omlouvají okupací je mladších než 35, nebo 25 let. Kolik z vás mělo ve své rodině oběť ruské okupace? Jen já sám znám na tisíc lidí jejichž rodiny vzpomínají na své předky, kteří byli obětmi té první okupace. Byla mezi nimi i velká část mé rodiny, skoro celá rodina mého otce.

Tu oprávněnou, mnohatisíckrát více oprávněnou, nenávist jsme v sobě dokázali potlačit.

To, že jsme se dokázali smířit s Němci neznamená, že jsme se smířili s nacismem, s německou okupací, se zločiny proti lidskosti , vražděním a válkou.

Považuji to smíření za správné a nutné, budoucnost nelze stavět na nenávisti. Neznamená to, že zapomínáme, zapomenout znamená riskovat opakování.

Jen bych nevěřil tomu, že tu vaši "neutuchající nenávist k ruským okupantům" a ruskému národu máte ze svých hloupých hlav. Hloupých proto, že se chlubíte svým vlastenectvím, svou zásadovostí a pevností svého přesvědčení.

Máte prý "historickou paměť". Pěkně pitomou paměť, která dokáže obsáhnout jen události posledních několika let a zapomínat miliony obětí okupace jen o necelé tři desítky let předcházející, která má jen u nás stále ještě tisíce žijících pamětníků..

Radujete se nad smrtí lidských bytostí, umělců ze souboru,jehož kvality uznává celý svět, jen proto, že je souborem vojenským.

Radovali byste se stejně, kdyby spadlo letadlo s orchestrem německého Bundeswehru? Orchestrem, jehož hudebníci by byli oblečeni v německých uniformách? Také byste je spojovali s něčím, co udělal stát, který dnes již neexistuje a bylo to před desítkami let?

Já bych skoro věřil že ano, pokud byste dostali nový pokyn, pokud byste zaslechli novou melodii, novou píseň píšťal krysařů z Hamlynu.

Jak jsem napsal, považuji Vás za idioty. Nemá to nic společného s politikou, nebo ideologií.

Není to proto, že s vámi nesouhlasím. Nesouhlasit mohu s myšlenkou. Nemohu nesouhlasit s něčím, co v sobě nemá ani náznak myšlení.

Považuji vás za idioty jednoduše proto, že uvažujete a jednáte jako idioti. A ještě se tím chlubíte.

převzato z Facebooku autora

 

Čtěte také: 

Kdo chce odejít z EU, nahrává Putinovi, pravil novinář. A takhle to schytal od drtivé většiny čtenářů. Dokonce i od Rusa, co Putina nesnáší

9237 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czPohroma se podle všeho blíží... Nemůže být vítězství Pirátů přece jen k něčemu dobré?

Eurabia.cz

Vzpomínky na Sýrii od českého diplomataVyhlazeni Evropanů je OK. Prostě jedna tlupa té druhé pobije samce a unese samice

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Rusko ovlivnilo volby v USA? Někomu hrabe!“ Advokát si vyšlápl proti JourovéA dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění