Nebudete věřit tom, co se také stalo při oslavách výročí 17. listopadu. Je to jako děsivá noční můra

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 20.11.2016 | Rubrika: Kulturní válka
Islam want to dominate

Mladí lidé, mnohdy studenti, byli základem komunistické i nacistické revoluce a dnes se mají stát základem multikulturní probruselské revoluce. Je až děsivé jak se vznik totalitních režimů v tomto vzájemně podobá.
 

Historie je mým koníčkem a tak jsem si již dávno všiml, že většina revolučních hnutí, z nichž se později vytvořila mnohdy diktatura, byla hnána kupředu masou mladých lidí, mnohdy studentů. Mladí lidé jsou plní elánu, idealismu (byl jsem na tom podobně) a rádi věří řečem o lepším světě. Mnozí z nich jsou pak schopni ve jménu tohoto svého ideálu i neuvěřitelných krutostí a zločinů.

Vzpomeňme si na mladé nadšené nacisty a nacistky, kteří ve jménu idealismu nadřazenosti Němců páchali zvěrstva nad kterými se i profesionálním hrdlořezům převracel žaludek. Vzpomeňme si na nadšené mladé komunisty v Číně, kteří ve jménu kulturní revoluce a odstranění starých pořádku povraždili stovky tisíc lidí a libovali si ve velmi brutálním mučení údajných představitelů odporu proti kulturní revolucí a světlým zítřkům.

Každá taková revoluce měla své důvody vzniku, vývoje a různé úrovně násilí. V Rusku se proměnila v totální chaos, v Německu v řád jenž zavedl průmyslové vraždění nepohodlných lidí, v Číně způsobila nenahraditelnou ztrátu kulturního dědictví a způsobila zpoždění čínské společnosti o několik desetiletí. Naopak v takovém Španělsku probudila většinu společnosti z letargie a obyvatelé vyděšení terorem mladých socialistů podpořili nacionalistického generála Franca a jeho diktaturu, tak se jejich země vyhnula mnohem horšímu scénáři vývoje, pokud by revoluce mladých socialistů uspěla.

Budovatele impéria Evropské unie si z historie určitě vzali ponaučení, protože se v hlavním směru zaměřili na multikulturní a neomarxistickou propagandu v evropských školách a přes své věrné ovládli náš vzdělávací systém.

Produkty této jejich strategie jsme mohli vidět na demonstracích 17. listopadu 2016 v Praze. Jistě, mnozí tam šli oslavovat 17. listopad 1989, tedy sametovou revoluci, kdy uvědomělí komunisté zorganizovali agenty StB kontrolovaný převrat, aby se z uvědomělých komunistů mohli stát uvědomělí kapitalisté a umírající marxistický směr v podáni nacionálních komunistů mohl plynule byt nahrazen neomarxismem západoevropské Nové levice.

Jenže také tam byli lidé, kteří tvrdili, že přišli uctít vzpomínku na 17. listopad 1939. A rok 1939 uctívali tak, že hlásali otevřenou nenávist vůči českému vlastenectví či nacionalismu a zdůrazňovali, že musíme být poslušnými členy Evropské unie, protože to je smysl naších národních dějin.

Mnozí z těch, kteří v Praze letos 17. listopadu stáli budou mít jednou vysokoškolský titul, mnozí ho již mají, ale kolik toho vědí o roku 1939? Kolik toho vědí o tom, že tehdy studenti a čeští pracující demonstrovali právě ve jménu českého nacionalismu? Kolik toho vědí o tom, že tehdy právě tito demonstrující dávali najevo odpor k evropské říši, tehdy i dnes řízené z Berlína?

Kolik toho vědí o tom, že právě kolaboranti z nacisty tehdy odsuzovali český nacionalismu, jako zhoubu a volali po poslušnosti celoevropské říši? Tito kolaboranti vlastně předvídali prorocky budování dnešní Evropské unie a multikulturniho režimu, jen se prostě sekli v poslušnosti nacismu.

Pokud tedy někdo plive na památku 17. listopadu 1939, tak to nejsou ti co se hlásí k nacionalismu či českému národu, ale právě ta neomarxistická garda, která vyvěšuje z oken vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze vyznáni lásky k islámu, tak jako v roce 1939 vyvěšovali čeští kolaboranti s Němci vyznání lásky k nacismu v podobě hákového kříže.

Když jsem sledoval záznamy projevu bojovníku proti českému nacionalismu, vlastenectví a odpůrcům islámu z pražských demonstrací z 17. listopadu 2016, tak si říkám, že zatím díky Bohu mohu aspoň psát o tom, jak tito intelektuálové, humanisté a samozvané elity (i mluvčí) českého národa překrucuji historické události. Ale pokud se těmto neomarxistickým lokajům bruselského režimu někdo nepostaví a neprobudí naše spoluobčany z letargie, tak tito mladí fanatici nás jednou budou v rámci své kulturní revoluce mučit a vraždit, jak to dělali jejich předchůdci ...

 

Čtěte také: 

Známý český exmuslim nachytal na švestkách šéfa českých muslimů Alrawiho

Tohoto chlapíka se čeští muslimové bojí jako čert kříže. Mají z něho až takový vítr, že...

13418 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Co je vlastně Gay (a dnes už šedesát čtyři dalších) Pride? Komunisty prověřená filmařka a poslankyně Sommerová požaduje vyhazov kandidáta SPD z rady ČRoOrganizace pro pomoc uprchlíkům aneb jak se blahobytně živit na pomoci uprchlíkůmDědictví ISIS. Připomeňme si genocidu Jezídu spáchanou muslimy ...Litvu zaplavují muslimští ilegální imigranti. EU slibuje jejich přerozdělení po Evropě!

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czAmeričané se musí probudit a pochopit, že ztrácejí svoji zemi. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemi

Eurabia.cz

O výhledu nových knih o islámu na následující měsíce. Pomozte nám vzdělávat český národ!Litva pokračuje v násilném vyhánění ilegálů: Jeden mrtvý

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Útok na Babiše, jde to do rodiny. „Velká prasárna!“ Kalousek to schytal. A hned po něm senátor Smoljak. „Chucpe!“Politici a ČT. Zásadní zjištění. Hana Lipovská prozradila, co objevila po svém vstupu do Rady ČT
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění