Nebudete věřit tom, co se také stalo při oslavách výročí 17. listopadu. Je to jako děsivá noční můra

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 20.11.2016 | Rubrika: Kulturní válka
Islam want to dominate

Mladí lidé, mnohdy studenti, byli základem komunistické i nacistické revoluce a dnes se mají stát základem multikulturní probruselské revoluce. Je až děsivé jak se vznik totalitních režimů v tomto vzájemně podobá.
 

Historie je mým koníčkem a tak jsem si již dávno všiml, že většina revolučních hnutí, z nichž se později vytvořila mnohdy diktatura, byla hnána kupředu masou mladých lidí, mnohdy studentů. Mladí lidé jsou plní elánu, idealismu (byl jsem na tom podobně) a rádi věří řečem o lepším světě. Mnozí z nich jsou pak schopni ve jménu tohoto svého ideálu i neuvěřitelných krutostí a zločinů.

Vzpomeňme si na mladé nadšené nacisty a nacistky, kteří ve jménu idealismu nadřazenosti Němců páchali zvěrstva nad kterými se i profesionálním hrdlořezům převracel žaludek. Vzpomeňme si na nadšené mladé komunisty v Číně, kteří ve jménu kulturní revoluce a odstranění starých pořádku povraždili stovky tisíc lidí a libovali si ve velmi brutálním mučení údajných představitelů odporu proti kulturní revolucí a světlým zítřkům.

Každá taková revoluce měla své důvody vzniku, vývoje a různé úrovně násilí. V Rusku se proměnila v totální chaos, v Německu v řád jenž zavedl průmyslové vraždění nepohodlných lidí, v Číně způsobila nenahraditelnou ztrátu kulturního dědictví a způsobila zpoždění čínské společnosti o několik desetiletí. Naopak v takovém Španělsku probudila většinu společnosti z letargie a obyvatelé vyděšení terorem mladých socialistů podpořili nacionalistického generála Franca a jeho diktaturu, tak se jejich země vyhnula mnohem horšímu scénáři vývoje, pokud by revoluce mladých socialistů uspěla.

Budovatele impéria Evropské unie si z historie určitě vzali ponaučení, protože se v hlavním směru zaměřili na multikulturní a neomarxistickou propagandu v evropských školách a přes své věrné ovládli náš vzdělávací systém.

Produkty této jejich strategie jsme mohli vidět na demonstracích 17. listopadu 2016 v Praze. Jistě, mnozí tam šli oslavovat 17. listopad 1989, tedy sametovou revoluci, kdy uvědomělí komunisté zorganizovali agenty StB kontrolovaný převrat, aby se z uvědomělých komunistů mohli stát uvědomělí kapitalisté a umírající marxistický směr v podáni nacionálních komunistů mohl plynule byt nahrazen neomarxismem západoevropské Nové levice.

Jenže také tam byli lidé, kteří tvrdili, že přišli uctít vzpomínku na 17. listopad 1939. A rok 1939 uctívali tak, že hlásali otevřenou nenávist vůči českému vlastenectví či nacionalismu a zdůrazňovali, že musíme být poslušnými členy Evropské unie, protože to je smysl naších národních dějin.

Mnozí z těch, kteří v Praze letos 17. listopadu stáli budou mít jednou vysokoškolský titul, mnozí ho již mají, ale kolik toho vědí o roku 1939? Kolik toho vědí o tom, že tehdy studenti a čeští pracující demonstrovali právě ve jménu českého nacionalismu? Kolik toho vědí o tom, že tehdy právě tito demonstrující dávali najevo odpor k evropské říši, tehdy i dnes řízené z Berlína?

Kolik toho vědí o tom, že právě kolaboranti z nacisty tehdy odsuzovali český nacionalismu, jako zhoubu a volali po poslušnosti celoevropské říši? Tito kolaboranti vlastně předvídali prorocky budování dnešní Evropské unie a multikulturniho režimu, jen se prostě sekli v poslušnosti nacismu.

Pokud tedy někdo plive na památku 17. listopadu 1939, tak to nejsou ti co se hlásí k nacionalismu či českému národu, ale právě ta neomarxistická garda, která vyvěšuje z oken vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze vyznáni lásky k islámu, tak jako v roce 1939 vyvěšovali čeští kolaboranti s Němci vyznání lásky k nacismu v podobě hákového kříže.

Když jsem sledoval záznamy projevu bojovníku proti českému nacionalismu, vlastenectví a odpůrcům islámu z pražských demonstrací z 17. listopadu 2016, tak si říkám, že zatím díky Bohu mohu aspoň psát o tom, jak tito intelektuálové, humanisté a samozvané elity (i mluvčí) českého národa překrucuji historické události. Ale pokud se těmto neomarxistickým lokajům bruselského režimu někdo nepostaví a neprobudí naše spoluobčany z letargie, tak tito mladí fanatici nás jednou budou v rámci své kulturní revoluce mučit a vraždit, jak to dělali jejich předchůdci ...

 

Čtěte také: 

Známý český exmuslim nachytal na švestkách šéfa českých muslimů Alrawiho

Tohoto chlapíka se čeští muslimové bojí jako čert kříže. Mají z něho až takový vítr, že...

12795 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Tehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…

Eurabia.cz

Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Zrušte poplatky pro ČT, udeřil prezident Zeman. A vyslal varování EUEmir Kusturica potrestán za medaili od Zemana? Na FAMU, kterou proslavil, se prý chystá velká akce progresivních levičáků
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění