Tak to je velmi vážné obvinění. Namočeny jsou prý všechny politické strany

Autor: Martin Kohout | Publikováno: 4.6.2016 | Rubrika: Polemika
Vietnam

Již delší dobu si cvrlikali vrabci na střeše, že jeden z hlavních příjmů pro některé mainstreamové politické strany a jejich předáky jsou "dary" od vietnamských "podnikatelů". Proto nás zas tolik nepřekvapila zpráva v tisku, že hnutí Andreje Babiše dostalo dar 500 000 Kč od jisté firmy Velta Plus EU s.r.o.

To by možná nebylo nic tak překvapivého, kdyby se firma primárně nezabývala dovozem a prodejem tabáku a jejím majitelem by nebyl jakýsi pan Dong Khao Vu, tedy Vietnamec trvale bydlící údajně v jistém paneláku Na Petřinách na Praze 6. To zrovna pár dnů poté, co Babišovo hnutí ANO zabránilo přijetí nekuřáckého zákona pro restaurace a hospody. (který by vedl k poklesu prodeje ilegálních cigaret) To nás vede k několika neodkladným otázkám.

 

Proč Vietnamci potřebují politické krytí?

Protože jejich naprostá většina podnikatelských aktivit se pohybuje ve sféře černé (kriminální) a šedé ekonomiky.  Jak můžete legálně provozovat síť večerek, které primárně slouží k distribuci drog mladým narkomanům a jako krycí aktivita pro jejich majitele? Pouze když máte silnou politickou podporu a mediální krytí! Jaká je skutečnost, začíná být veřejně známo. Stačí se začíst do výročních zpráv České protidrogové centrály (Např loňská verze stránka 88)..

 

 V čem Vietnamci "podnikají" a jak to funguje?

Primární příjmy Vietnamců v ČR jsou z trestné činnosti. Především se jedná o výrobu, prodej a pašování drog (marihuana, pervitin, ale i opium). Zde Vietnamci prostřednictvím sítě večerek, Asia bister a nails studií rozjeli velmi agresivní marketing vůči české mládeži. Obvykle to funguje tak, že si Vietnamci ve třídě/škole vytypují děti z problematických rodin (Rozvedení rodiče apod. často se to děje prostřednictvím jejich vietnamských spolužáků, kteří rodiče instruují, kdo by mohl být potenciální vhodnou obětí) ), následně je dotyčný naučen na cigarety, pak marihuanu a končí se pervitinem. Výsledkem jsou tisíce zcela rozvrácených a zničených rodin a potenciální obrovská drogová krize. Ostatně onen nářek českých medií nad vysokou konzumací drog mezi českou mládeží má původ právě zde! To vše za přihlížení úřadů a policie a pod krycí propagandistickou mlhou masových medií typu ČT. Odhadovaný výnos Vietnamců z prodeje drog je ročně ca 30 miliard Kč.

Dále jde o ilegální prodej cigaret a alkoholu. Další z klíčových zdrojů příjmu všech vietnamských večerek, bister a obchodů. Mimochodem všimněte si, že uplně všechny vietnamské obchody vždy prodávají cigarety. To bude asi i prípad výše zmiňované firmy. Obvykle to funguje tak, že Vietnamci dovezou nejlevnější surový tabák, ten se následně ztratí, aby se zase objevil ve formě Marlborek ve vietnamských večerkách. Podobně to funguje i ilegálního alkoholu. Ten si následně Vietnamci sami stáčejí do připravených lahví a prodávají jako Rum, Becherovku, fernet  apod. Tedy představa, že si kupujete u Vietnamců legální a tedy bezpečný alkohol, je jen ze sféry fantasií. Odhadovaný zisk z těchto aktivit je cca 5-7 miliard korun ročně.

Nyní již více méně "bezvýznamné" jsou pašování textilu a padělání značkových výrobků. Podobné aktivity dnes slouží více méně jako krycí firmy pro distribuci drog, či praní špinavých peněz. Na vzestupu je naopak tradiční pašování ilegálních imigrantů z východu do Německa a podvody s falešně vykázaným DPH.(Za tím stojí právě ona nová generace Vietnamců, kteří již vyrostli v ČR a umí dobře česky. To oni rozjeli sofistikované drobové obchody, podvody sDPH apod.)

Tak teď mi řekněte o kolika z výše uvedených témat jste četli v novinách, či slyšeli v televizi? O žádném, že?! A není Vám divné, že třeba ve Francouzské ulici na Praze 2 na prestižních Vinohradech  může vedle sebe fungovat sedm vietnamských večerek, ačkoliv jsou zcela mimo zájem zákazníků?! Z čeho žijí?! Kde berou jejich majitelé peníze na placen nájmů, bytů či stipendií pro jejich děti na soukromých školách. Ostatně ony multikulturní bláboly o geniálních a plně integrovaných vietnamských dětech jsou jen trapným výplodem chorobných mozků českých neomarxistů. Ostatně kolik znáte vietnamských lékařů, zubařů, či učitelů, instalatérů, apod? Žádné, že...

 

Kdo v politice jde Vietnamcům a jejich "podnikání" nejvíce na ruku?

Podpora vietnamské menšiny a jejich černé a šedé ekonomiky je obvyklým mixem multikuturní hlouposti a chamtivosti, kterou známe i ze současné imigrantské "krize". Přesto stojí jistě za úvahu, si připomenout hlavní aktéry a doufat, že si je spravedlnost dříve, či později najde. (Když ne ta světská, tak ta vyšší)

Zelení - to je obvyklý mix hlouposti řadových členů a ideologické zaslepenosti a chamtivosti vedení. Zatím co běžný obyvatel "Kliniky" asi bude k Vietnamcům do večerky chodit pro drogy, tak vedení budu mít nejspíš i jiné pohnutky. Vietnamci považují Zelené za užitečné hlupáky..

Ano - Babiš - Taková světlejší verze Zelených, kde ale převažuje ideologická zaslepenost Babišových pravdoláskařů spojená s obvyklou chamtivostí. Vietnamci považují ANO za velmi významného partnera, neboť ovládá pro ně klíčové ministerstvo financí (celní správa). To by totiž ze zákona mělo postihovat ilegální prodej alkoholu a cigaret, jednoho z hlavních zdrojů příjmu Vietnamců v ČR a z nějakého záhadného důvodu to moc nedělá.. Stejně jako nechodí do vietnamských firem kontroly z FU.  To je ostatně výsledek tlaku pravdoláskařů na A. Babiše, který dříve zaujímal ve věci vietnamské menšiny v celku realistické stanovisko. (viz "skandál" s jeho konstatováním, že Vietnamci neplatí daně")

ČSSD -  nyní zcela pod kuratelou neomarxistického křídla reprezentovaného  Dienstbierem, Marksovou, Valachovou  a dalšími výtečníky. Opět se bude jednat o směsici ideologické motivace a osobní chamtivosti. Tu Vietnamci považují za dalšího hlavního partnera. Neb ovládá pro ně tolik potřebné ministerstvo vnitra a policii.  Byla to ostatně CSSD, která prosadila možnost extradice vietnamských kriminálníků z ČR do Vietnamu. Toto zdánlivě neškodné opatření totiž znamená, že pokud Policie ČR chytne a usvědčí vietnamského zločince třeba pana Nguyena, tak bude po odsouzení vypovězen do Vietnamku, kde ale druhý den bude na svobodě a následně se do ČR vrátí s novými doklady jako třeba pan Trang. Zde situace dokonce dospěla tak daleko, že poradkyni ministryně Marksové dělá jakási mladá Vietnamka. Bylo by jistě zajímavé se dozvědět, co jí tato mladá vietnamská slečna asi radí. Jak postihovat vietnamské drogové dealery, či ty Vietnamce co zneužívají sociální systém?

KDU-ČSL - je zcela ve vleku neomarxistických sil a menšiny otevřeně podporuje, ale díky jejich malému významu a nejasné budoucnosti jim Vietmaci nevěnují mnoho pozornosti.

TOP 09 - další otevřeně pravdoláskařská strana, která podporuje imigranty na úkor českého obyvatelstva. Byla to právě TOP 09, která spolu s ODS pomohla transformovat vietnamské podnikání z nevýznamného pašování textilu na obří zločinecké konglomeráty, které ovládly výrobu a prodej drog, ilegální prodej cigaret a alkoholu a v poslední době i pašovíání ilegálních imigrantů přes území ČR do Německa. Ostatně K. Schwarzenberg sedával v porotě nechvalně známé multikulturní šáškárny zvané Miss Vietnam.  Nebo si připomeňme příspěvky radnic, které ovládá TOP 09 na vietnamské multikulturní krycí aktivity. Nicméně jasně vidíme, že Top 09 směřuje k zániku a to vidí i vietnamští bosové.

ODS -strana, která velmi významně přispěla k rozvoji nelegálního vietnamského podnikání. Dnes je její význam marginalizován, ale přesto patří nadále k předním podporovatelům vietnamské "integrace". Zvláštností asi bude, že v ODS byl při podpoře vietnamského podnikání a imigrace zcela nevýznamný ideologický motiv a vždy se zdál být hlavním hybatelem osobní prospěch.  Hlavní vietnamská spojka v ODS je europoslanec J. Zahradil. Tento bojovník o "hlasy vietnamských voličů" již ztratil poslední zbytky soudnosti, když si v EP dokonce nainstaloval vietnamskou "asistentku". Jako muži mu přirozeně asistentské "služby" mladé a půvadné slečny Ly přejeme, jako pamětníci ho ale varujeme.

Nelze totiž nevzpomenout na případ tragicky zesnulého Ivo Ždárka, velvyslance ve Vietnamu v době, kdy tam propukla obří aféra s ilegálním vydáváním pobytových víz vietnamským kriminálníkům. (V době vládla ODS a TOP 09, Topolánka  a Kalouska) Ivo Ždárek šel Vietnamcům tak na ruku, že mu přidělili také  mladou "asistentku". Aby se zabránilo skandálu a odhalila pravda o propojení vietnamských zločineckých mafií a českého politického mainstreamu, byl velvyslanec Ždárek narychlo přesunut do Pákistánu, kde následně s vietnamskou milenkou nešťastně zahynul při teroristickém útoku na luxusní hotel, kde si vytvořili nové hnízdečko lásky.. No snad pana  Zahradila nepotká podobně tragický konec. připomenout musíme i další pravdoláskaře z ODS. Vondra, Černochová..

Z neparlamentních politických stran snad stojí za zmínku Petr Hampl, z Alternativy pro CR. Jeho veřejně projevované "bludy" o plné vietnamské integraci a vietnamských geniálních dětech nemají žádný reálný základ. Nicméně zde můžeme stále doufat, že se jedná jen o jakousi intelektuální zmatenost (přece jen je to povoláním sociolog a tedy odtržen od reálného života) a onen dotyčný přijde k rozumu, či bude ve vedení této nové strany nahrazen někým rozumějším. Jinak by to byla předzvěst brzkého konce tohoto jinak v celku sympatického politického uskupení. Převedeno do srozumitelné řeči, nelze být proti muslimům a současně podporovat asijské drogové mafie.

 

Pro Vietnamce je korupce standard

Jak vidno, vietnamská mafie se v ČR dostává na nový level vietnamizace naší země. Přestává skrývat vazby na politický establishment a přechází na model a la komunistický Vietnam, kde vláda a zločinecké mafie tvoří jedno tělo. Proto jsou možné pouze dva scénáře, buď to budeme tolerovat a pak nás čeká skutečné vietnamské "Palermo", kdy bude docházet k zcela otevřené podpoře vietnamských kriminálních uskupení ze stany českého politického establismentu, fysické likvidace odpůrců a kritiků (ostatně jeden případ byl již v ČR zaznamenán) a násilí a teror se přenese do ulic. Nebo jako Češi řekneme, že tohle je naše země a problematické imigranty bez ohledu na jejich národnost a PR propagandu vyhostíme zpět do jejich domovů. Jak se rozhodnou ty tisíce rodin, jejichž děti se staly obětí vietnamského drogového marketingu, asi tušíme. Otázkou zůstává, co uděláme my ostatní? Bude stále zavírat očí a dělat, že věříme bajkám o "vietnamské integraci a geniálních vietnamských dětech, které nám spolu s muslimy budou vydělávat na důchod?!?!?!

Ještě na vysvětlenou: Ekonomický zájem pan Dong Khao Vu a jeho tabákové firmy je zcela prostý. Pokud by se omezilo kouření v resturacích a hospodách, snížil by se i prodej ilegálních cigaret. U Vietnamců totiž nakupují výhradně nižší a chudší vrstvy a těm je jedno, že jsou jejich Sparty, či Marlborky padělané, hlavně, že pár korun ušetří. Současně tyto vrstvy nejvíce kouří. Pak Dong Khao Vu si tedy dal dohromady 1+1 a začal jednat, jak je zvyklý z Vietnamu. Základní rozdíl mezi Čechy a Vietnamci je v tom, že většina Čechů korupci odsuzuje a považuje za něco špatného, tak naprostá většina Vietnamců ji považuje za normální jednání. Je to tedy problém kulturní a jak vidno nemá řešení. Stejně jako u těch drog, Zkuste vysvětlit Vietnamci z večerky na rohu, že prodávat drogy dětem je špatné. Nebude vůbec chápat, o čem to mluvíte. Vždyť je to přece super business...

 

Čtěte také: 

Odkud pochazi příjmy Vietnamců v ČR? To bych za vzor nikomu nedával....

Babiš má prý s těmi Vietnamci pravdu. Podívejte se sami

Klíčová slova: ČSSD  | Zelení  | TOP09  | Babiš
13453 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Jsme hákliví, když si na nás otevřou ústa Čínani a Rusové. Ale když von der Lejnová hovoří o tom, že nám Brusel nařídí přijetí uprchlíků a nemáme na vybranou, kde jsou hrdinové Hřib, Kolář, Novotnej, Vystrčil...Pomozte nám, prosímMegakšeft s Covidem už se peče: EU objednává vakcíny za stamiliardy. Nikdo se na nic neptáSebedestrukce západu: Americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruskáJak se mohlo stát, že malá země obdařená mimořádnými přírodními krásami i schopnými obyvateli zažila tak dramatický pád? Libanon totiž představuje příklad uskutečněného ideálu multikulturní společnosti

euPortal.cz

Totalita vchází nenápadně: Kousek po kousku. Stara, dobra Anglija ide do hajzluEuroparlament navrhuje, aby si domácnosti musely kupovat emisní povolenky na topení

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITADnes to přijde! Bdělí už vyrazili do protiútoku!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

eOdborar.cz

Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobytMajdan na Ukrajině slaví úspěch, už z ni uteklo 13 milionu lidí a porodnost klesla o 40%

ParlamentniListy.cz

Dejte mu Nobelovku! České osobnosti chtějí fíglem zachránit Assange ze spárů USAHistorik Stehlík udeřil: Než přišel Krym, na Koněva si nikdo nevzpomněl! A slova o mnichovské dohodě
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění