Sójo, knedlo, zelo s Coca Colou

Autor: Petr Tryščuk | Publikováno: 14.1.2007 | Rubrika: Humor
Arábia

Řada pravicových politiků neskrývala po oficiálním zveřejnění rozhodnutí své rozhořčení, ovšem na levici a mezi zelenými zavládla veselá nálada. Oslavovalo se, jak jinak, Coca Colou.

Vepřové se zelím není jen diskriminačním jídlem, ale i násilným produktem týraného vepře domácího", kvitoval s povděkem rozhodnutí soudu předseda strany Bursík. Mnohem dále zašla Katarina Jaques, která tvrdí, že jde jen o začátek dlouhého prosesu, na jehož konci budou stát kaloricky vyvážená, nemasitá a multikulturní jídla. "Kdo dobrovolně jí vepřové, to je jako by rovnou páchal genocidu", zní její rozhořčené heslo.

Známí eusocialističtí optimisté jako Špidla či Paroubek si výrok také pochvalovali, neboť s "Evropskou unií na věčné časy a nikdy jinak" je jejich ústředním mottem. I když Paroubkovi se po vepřovém s pivem jistě stýskat bude.

Největší radost měl nositel Nobelovy ceny míru a iniciátor žaloby Václav Havel. Ve svém krátkém tříapůlhodinovém strhujícím projevu vyjádřil znechucení nad čecháčkovstvím té ubohé lůzy, která se nacpává vepřovým a zalívá to pivem (a navíc nechápe jeho jedinečné a geniální hry). Projev samozřejmě přednesl (jak je dnes v EU zvykem) německy. Samozřejmě byl zajištěn také simultární překlad ... do francouzštiny.

Výrok soudu, který definitivně zakazuje "Vepřo, knedlo, zelo" nazývat českým národním jídlem šel mnohem dále, než žalobci původně zamýšleli. Vepřové maso musí okamžitě definitivně vyškrtnuto ze všech jídelníčků restaurací podnikajících v Evropské unii. Po řadě protestů Hinduistického bratrstva (kterému padlo za oběť při pouličních násilnostech okolo 25000 automobilů a na 350 lidí) bylo na "toleranční listině jídel" vyškrtnuto také maso hovězí.

Tento "toleranční zákon" nastupuje platnost asi rok po té, kdy Evropský nejvyšší soud definitivně zakázal prodej, distribuci a konzumaci alkoholu na veřejnosti, protože to vše uráží náboženské smýšlení muslimských a dalších menšin.

Pozdrav z budoucnosti zaslal Leopold Kobzinek

Jak jinak - mé oblíbené "p.s."

p.s. K tomuto příspěvku mne inspiroval další stupidní zákon Francie, který zakazuje charitě distribuovat vepřový guláš, neboť vepřové nejí Židé a muslimové. A to i přesto, že těmto lidem nebyl přístup ke guláši odepřen.

p.s.2. Kdysi jsem na Netu viděl košer zabíjení hovězího dobytka (jen to jen pro hodně otrlé povahy) a tak by mne zajímalo. Hovězí nekošer guláš rozdávaný charitou je taky xenofobní? A pokud ano, budeme preventivně porážet všechny zvířata dražším a obzvláště trýznivým způsobem, jen proto, aby se pár šovinistů a teroristů neurazilo?

p.s.3. Opravdu nechutný příspěvek z Netu: "Rozdávejte somrákům sýry a saláty (narážka na listeriózu) - ta nikoho neurazí a ještě vyřeší řadu problémů mnoha radnic." Konec opravdu nechutného příspěvku z Netu.

p.s.4. Reakce na článek: "Prej Paroubkovi vepřové chybět nebude. Krom manželky má i zrcadlo."

p.s.5. Dotaz čtenáře: Bude 21. století nazýváno Stoletím blbosti? Odpověď: Možná ano, ale já nevím jak se to řekne arabsky.

4973 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Patnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?Ministr vnitra Islámského státu Abbdulah Al-Hamaida varuje uživatele sociálních sítí, aby si nedovolovali neschvalovat teroristické útoky v Evropě„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI?

euPortal.cz

Tohle je opravdu brutal. Tato velmi, velmi nehezká věc se stala Angele Merkelové. Podívejte se a sdílejte, než to smažou...To je hlína. Takhle se sluníčkáři zachovali, když si měli vzít k sobě domů imigranty. Podívejte se

Eurabia.cz

Už je to zde! Autocenzura a lezení muslimům do zadku v novozélandské společnosti zesilujíBritské úřady hájí islám a diskriminují bývalé muslimy za kritiku islámu. Výsledek multikulturalismu

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

„Ježíšmarjá, který idiot vám toto řekl?“ Prezident Zeman se nebývale silně rozčílil při rozhovoru s novináři. Zde je důvodHrubost a arogance Sommerové! Většinu voličů má za debily a nebyla by asi proti, aby byli zbaveni hlasovacího práva. Petr Žantovský je ohromen mediálním vystoupením režisérky
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění