Sójo, knedlo, zelo s Coca Colou

Autor: Petr Tryščuk | Publikováno: 14.1.2007 | Rubrika: Humor
Arábia

Řada pravicových politiků neskrývala po oficiálním zveřejnění rozhodnutí své rozhořčení, ovšem na levici a mezi zelenými zavládla veselá nálada. Oslavovalo se, jak jinak, Coca Colou.

Vepřové se zelím není jen diskriminačním jídlem, ale i násilným produktem týraného vepře domácího", kvitoval s povděkem rozhodnutí soudu předseda strany Bursík. Mnohem dále zašla Katarina Jaques, která tvrdí, že jde jen o začátek dlouhého prosesu, na jehož konci budou stát kaloricky vyvážená, nemasitá a multikulturní jídla. "Kdo dobrovolně jí vepřové, to je jako by rovnou páchal genocidu", zní její rozhořčené heslo.

Známí eusocialističtí optimisté jako Špidla či Paroubek si výrok také pochvalovali, neboť s "Evropskou unií na věčné časy a nikdy jinak" je jejich ústředním mottem. I když Paroubkovi se po vepřovém s pivem jistě stýskat bude.

Největší radost měl nositel Nobelovy ceny míru a iniciátor žaloby Václav Havel. Ve svém krátkém tříapůlhodinovém strhujícím projevu vyjádřil znechucení nad čecháčkovstvím té ubohé lůzy, která se nacpává vepřovým a zalívá to pivem (a navíc nechápe jeho jedinečné a geniální hry). Projev samozřejmě přednesl (jak je dnes v EU zvykem) německy. Samozřejmě byl zajištěn také simultární překlad ... do francouzštiny.

Výrok soudu, který definitivně zakazuje "Vepřo, knedlo, zelo" nazývat českým národním jídlem šel mnohem dále, než žalobci původně zamýšleli. Vepřové maso musí okamžitě definitivně vyškrtnuto ze všech jídelníčků restaurací podnikajících v Evropské unii. Po řadě protestů Hinduistického bratrstva (kterému padlo za oběť při pouličních násilnostech okolo 25000 automobilů a na 350 lidí) bylo na "toleranční listině jídel" vyškrtnuto také maso hovězí.

Tento "toleranční zákon" nastupuje platnost asi rok po té, kdy Evropský nejvyšší soud definitivně zakázal prodej, distribuci a konzumaci alkoholu na veřejnosti, protože to vše uráží náboženské smýšlení muslimských a dalších menšin.

Pozdrav z budoucnosti zaslal Leopold Kobzinek

Jak jinak - mé oblíbené "p.s."

p.s. K tomuto příspěvku mne inspiroval další stupidní zákon Francie, který zakazuje charitě distribuovat vepřový guláš, neboť vepřové nejí Židé a muslimové. A to i přesto, že těmto lidem nebyl přístup ke guláši odepřen.

p.s.2. Kdysi jsem na Netu viděl košer zabíjení hovězího dobytka (jen to jen pro hodně otrlé povahy) a tak by mne zajímalo. Hovězí nekošer guláš rozdávaný charitou je taky xenofobní? A pokud ano, budeme preventivně porážet všechny zvířata dražším a obzvláště trýznivým způsobem, jen proto, aby se pár šovinistů a teroristů neurazilo?

p.s.3. Opravdu nechutný příspěvek z Netu: "Rozdávejte somrákům sýry a saláty (narážka na listeriózu) - ta nikoho neurazí a ještě vyřeší řadu problémů mnoha radnic." Konec opravdu nechutného příspěvku z Netu.

p.s.4. Reakce na článek: "Prej Paroubkovi vepřové chybět nebude. Krom manželky má i zrcadlo."

p.s.5. Dotaz čtenáře: Bude 21. století nazýváno Stoletím blbosti? Odpověď: Možná ano, ale já nevím jak se to řekne arabsky.

5111 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Gretenismus dneška: Stačí málo a lze rozvrátit celý svět. Blažené doby, kdy nebyli idioti online. Zdroje na zničení našeho národa jsouMigrant v Německu vzal kojence jako rukojmí, aby zůstal v EU

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičku

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Omlouvejte dětem stávkové pátky a ještě více učte o zelených tématech. Z dopisu pražského radního školám se některým učitelů dělá nevolnoZločiny státních zastupitelství. Prezident má právo zasáhnout proti nekalostem páchaným v talárech, vzkazuje bouřící opozici ústavní právník
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění