Sójo, knedlo, zelo s Coca Colou

Autor: Petr Tryščuk | Publikováno: 14.1.2007 | Rubrika: Humor
Arábia

Řada pravicových politiků neskrývala po oficiálním zveřejnění rozhodnutí své rozhořčení, ovšem na levici a mezi zelenými zavládla veselá nálada. Oslavovalo se, jak jinak, Coca Colou.

Vepřové se zelím není jen diskriminačním jídlem, ale i násilným produktem týraného vepře domácího", kvitoval s povděkem rozhodnutí soudu předseda strany Bursík. Mnohem dále zašla Katarina Jaques, která tvrdí, že jde jen o začátek dlouhého prosesu, na jehož konci budou stát kaloricky vyvážená, nemasitá a multikulturní jídla. "Kdo dobrovolně jí vepřové, to je jako by rovnou páchal genocidu", zní její rozhořčené heslo.

Známí eusocialističtí optimisté jako Špidla či Paroubek si výrok také pochvalovali, neboť s "Evropskou unií na věčné časy a nikdy jinak" je jejich ústředním mottem. I když Paroubkovi se po vepřovém s pivem jistě stýskat bude.

Největší radost měl nositel Nobelovy ceny míru a iniciátor žaloby Václav Havel. Ve svém krátkém tříapůlhodinovém strhujícím projevu vyjádřil znechucení nad čecháčkovstvím té ubohé lůzy, která se nacpává vepřovým a zalívá to pivem (a navíc nechápe jeho jedinečné a geniální hry). Projev samozřejmě přednesl (jak je dnes v EU zvykem) německy. Samozřejmě byl zajištěn také simultární překlad ... do francouzštiny.

Výrok soudu, který definitivně zakazuje "Vepřo, knedlo, zelo" nazývat českým národním jídlem šel mnohem dále, než žalobci původně zamýšleli. Vepřové maso musí okamžitě definitivně vyškrtnuto ze všech jídelníčků restaurací podnikajících v Evropské unii. Po řadě protestů Hinduistického bratrstva (kterému padlo za oběť při pouličních násilnostech okolo 25000 automobilů a na 350 lidí) bylo na "toleranční listině jídel" vyškrtnuto také maso hovězí.

Tento "toleranční zákon" nastupuje platnost asi rok po té, kdy Evropský nejvyšší soud definitivně zakázal prodej, distribuci a konzumaci alkoholu na veřejnosti, protože to vše uráží náboženské smýšlení muslimských a dalších menšin.

Pozdrav z budoucnosti zaslal Leopold Kobzinek

Jak jinak - mé oblíbené "p.s."

p.s. K tomuto příspěvku mne inspiroval další stupidní zákon Francie, který zakazuje charitě distribuovat vepřový guláš, neboť vepřové nejí Židé a muslimové. A to i přesto, že těmto lidem nebyl přístup ke guláši odepřen.

p.s.2. Kdysi jsem na Netu viděl košer zabíjení hovězího dobytka (jen to jen pro hodně otrlé povahy) a tak by mne zajímalo. Hovězí nekošer guláš rozdávaný charitou je taky xenofobní? A pokud ano, budeme preventivně porážet všechny zvířata dražším a obzvláště trýznivým způsobem, jen proto, aby se pár šovinistů a teroristů neurazilo?

p.s.3. Opravdu nechutný příspěvek z Netu: "Rozdávejte somrákům sýry a saláty (narážka na listeriózu) - ta nikoho neurazí a ještě vyřeší řadu problémů mnoha radnic." Konec opravdu nechutného příspěvku z Netu.

p.s.4. Reakce na článek: "Prej Paroubkovi vepřové chybět nebude. Krom manželky má i zrcadlo."

p.s.5. Dotaz čtenáře: Bude 21. století nazýváno Stoletím blbosti? Odpověď: Možná ano, ale já nevím jak se to řekne arabsky.

5660 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Škola se od dětí dožaduje, aby přestaly používat tak bigotní slova jako máma a tátaEU vychovává: Plán na beztabákovou generaci. 10 let jsme vás nechali na pokoji, to se nesmí opakovat. Válečnou rétoriku mají diktátoři rádi. Milióny zavražděných dětí nevadí? Jeden lockdown za druhým. A napořád

Eurabia.cz

Po Pfizeru 8x vyšší pravděpodobnost nákazy jihoafrickou mutacíModerna zas tak účinná není...

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

To je gól: Mynářův dopis na obranu Slavie čtou i v USANěmcová si přečetla Seznam a vyděsila se: Už je tu Sputnik! Kriticky vážná situace! Ale je to trochu jinak...
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění