Tohle bychom si rozhodně neměli nechat líbit. Cožpak to také nevidíte?

Autor: Martin Kohout | Publikováno: 4.1.2016 | Rubrika: Ostatní
EU - totalita

Omezování svobody slova ze strany EU struktur. Jak boj proti "antisemitismu" pomohl k nastolení nové totality "tolerance".

Kriminalizace Le Penové a Wilderse je nehoráznost

Současný režim zahájil v oblasti omezování svobody slova  a zastrašování antisystémových politických oponentů další kolo. Po politicky účelové politickém obvinění Vůdce Bloku Proti islámu Martina Konvičky za jakési staré výroky na facebooku, došlo nyní i na představitele Národní demokracie A. Bartoše a L. Zemánka za "údajný antisemitismus" projevený při návštěvě obce Polná. Jistě to není poslední akce podobného druhu. Navíc se jedná o "import z EU", kde politické procesy proti antisystémovým opozičním politikům jsou již bohužel nedílnou součástí nastolení nové totality "tolerance a lásky". Smutným příkladem budiž skandální pokusy o kriminalizaci G. Wilderse, M. Le Pen, či německých předáků Pegidy a AfD. Je proto užitečné připomenout si, jak jsme se do této situace vlastně dostali. Kdy jedna ze základních občanských svobod začíná být v Evropě establishmentem brutálně potlačována.

První vlaštovky v omezování svobody slova přinesla doba po konci druhé světové války. Tehdy některé židovské organizace využily šoku většiny západní veřejnosti z hrůz druhé světové války a prosadily za pomoci levice do zákonů některých západoevropských zemí tzv. "zákaz kritiky holocaustu". Opatření, které snad mohlo mít smysl v poválečném Německu, se postupně stalo normou v řadě dalších zemí. Na začátku možná bylo dobře míněné byrokratické opatření, které bylo asi spolumotivováno soucitem s obětmi nacistického řádění. Nicméně výsledkem bylo, že se jedna malá menšina v tomto případě Židé a židovská problematika stala de facto netknutelnou. Výsledkem byla řada bizarních situací, kdy bylo mimo jiné zcela znemožněno i kritické historické zkoumání holocaustu. Neb každý, kdo by jen zpochybnil oficiální verzi oněch historických událostí riskoval, že mu nad hlavou okamžitě tancovalo hejno paragrafů. Každý, kdo si se odvážil nějakého Žida kritizovat  a již z čehokoliv riskoval, že bude nařčen z "antisemitismu". Tohle Orwellovské "všichni jsou si rovní, ale někteří jsou si rovnější", nemohlo zůstat nepovšimnuto.

Neomarxisté vytvořili privilegované menšiny

Ono vydělení jedné privilegované menšiny s postupným nástupem neomarxistických  sil do vedení  evropských institucí po "revolucích v 60. letech"  mělo přirozeně za důsledek, že si i jiné menšiny řekly. "Chceme stejná privilegia jako mají Židé" a neomarxisty infiltrované evropské instituce a tradiční strany jim šly na ruku. Výsledkem byla záplava totalitární "anti hate" legislativy po celé Evropě. Především pak "ochrana" nejproblematičtějších menšin jako jsou muslimští imigranti. To mimo jiné vedlo k paradoxnímu trestnímu stíhání i řady prožidovských aktivistů a politiků (za všechny jmenujme právě G. Wilderse) a vedlo k masivnímu nárůstu skutečného antisemitismu ze strany muslimských imigrantů a extremistické levice (Tj. byrokratické opatření, které mělo Židi chránit, se obrátilo proti nim) To vše se událo za jásavého souhlasu mediálního mainstreamu a tzv. neziskového sektoru".

Jaká byla situace u nás? Před rokem 1989 si komunistický režim s podobnou problematikou hlavu nedělal. Ostatně Židy neuznával (Žid se tehdy psal s malým ž) a stát Izrael patřil do nepřátelského  kapitalistického tábora  a menšiny posuzoval třídně a nevěnoval jim velkou pozornost a na konci si s nimi již ani nevěděl rady. (Cikáni, Vietnamci atd) Po převratu v roce 1989 ale přišla doba bezmezného obdivu ke všemu "západnímu" a s politikou "návratu do Evropy" byla spojena i nešťastná implementace podobné (a evidentně zcela proti ústavní) "anti hate" agendy (Velmi temnou a negativní roli zde tehdy sehrál bývalý prezident Havel a jeho suita). Jako obvykle to začalo "bojem proti antisemitismu". (Což bylo v českém prostředí opravdu paradoxní, neb tu antisemtismus de facto neexistoval a Češi patřili k prvním obětem nacistického řádění) Se vstupem do EU došlo i k zavedení další "antihate" legislativy. 

Svoboda slova je vážně ohrožena

Skutečně aktivně ji režim začal používat v době tzv. úřednické" vlády J. Fischera. (připomeňme si například zcela skandální vazbu D. Vondráka, či zákaz Dělnické strany) Tím byl vypuštěn onen džin z lahve a důsledkem bylo využívání oné "antihate" legislativy k boji proti politickým oponentům. Někdy to mělo podobu frašky. Třeba v případě nedávných žalob evidentně hloupé nešťastnice jménem Petra Žižková na prezidenta Zemana za "šíření nenávisti". (za to, že prezident Zeman veřejně projevil svůj názor. to opravdu není žert, ale opsáno z fb profilu oné nešťastnice!!) Jindy zcela cíleného pokusu o zastrašení a  likvidaci politického protivníka. Třeba M. Konvička  a Bloku proti islámu, který již překročil hranici vstupu do parlamentu a představuje pro establishment reálné nebezpečí.

Jisté je, že totalitární struktury v EU a jejich šéfové budou podobnou totalitární praxi proti rostoucí občanské opozici používat stále častěji a ČR nebude výjimkou. Nicméně zapomínají, že každá akce vyvolá i reakci plně ve smyslu "oko za oko, zub za zub.", tak ať se potom oni propagovatelé nové totality "tolerance a lásky" jednou nediví. Jaké z toho ale plyne poučení:  všichni kteří si uvědomují, že bez svobody slova není svobody vůbec, bych jen připomněl, že právě nyní "jsme všichni Konvička, či Bartoš", bez ohledu, zda s jejich názory souhlasíme, či ne. Nezapomínejte na to!

PS. Na závěr jedna zapeklitá otázka. Co charakterizuje většinu českých podporovatelů promuslimské imigrace a nastolování totality "tolerance a lásky"? 

 

Čtěte také: 

Nemusíte s nimi diskutovat. Nemusíte se s nimi přít

Skutečně věříte líbivým heslům o svobodě, emancipaci, rovnosti, spravedlnosti a lidských právech? Potom si přečtěte toto

Neomarxisté a byrokraté ve vládě se zbláznili. Za tento údajný "zločin" prý bude hrozit pokuta 500 000 Kč!

Klíčová slova: EU  | euroskepticismus  | totalitatismus  | diskriminace  | židé
8416 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Co je vlastně Gay (a dnes už šedesát čtyři dalších) Pride? Komunisty prověřená filmařka a poslankyně Sommerová požaduje vyhazov kandidáta SPD z rady ČRoOrganizace pro pomoc uprchlíkům aneb jak se blahobytně živit na pomoci uprchlíkůmDědictví ISIS. Připomeňme si genocidu Jezídu spáchanou muslimy ...Litvu zaplavují muslimští ilegální imigranti. EU slibuje jejich přerozdělení po Evropě!

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czAmeričané se musí probudit a pochopit, že ztrácejí svoji zemi. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemi

Eurabia.cz

O výhledu nových knih o islámu na následující měsíce. Pomozte nám vzdělávat český národ!Litva pokračuje v násilném vyhánění ilegálů: Jeden mrtvý

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Útok na Babiše, jde to do rodiny. „Velká prasárna!“ Kalousek to schytal. A hned po něm senátor Smoljak. „Chucpe!“Politici a ČT. Zásadní zjištění. Hana Lipovská prozradila, co objevila po svém vstupu do Rady ČT
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění