Evropská unie je prý zralá na "sklizeň". Škoda, že se pod slovem sklizeň skrývá něco tak strašného

Autor: Vlastimil Křižák | Publikováno: 15.12.2015 | Rubrika: Kulturní válka
Islam want to dominate

Islám je dítětem údajného proroka Mohameda, který sám sebe prohlásil za Božího posla a autoritu tohoto tvrzení zajišťoval vražděním těch ,kdo to odmítali. Základním konstrukčním principem Islámu je inspirace temnými aspekty Judaismu, jenž přišel s principem Bohem vyvolených, všem ostatním lidem nadřazených lidí, kteří mají z vyšší moci právo i povinnost, ostatní méněcenné lidi využívat k vlastnímu prospěchu jako sluhy a otroky.

Islám je "ušlechtilá" náboženská záminka k zotročení a loupení

Totožný mechanismus uplatňuje i Mohamedův islám. Ten vyrostl na aplikovaném poznání, že svět je plný lidí, jejichž odlišná identita (ať rasová či ideová/náboženská) z nich dělá latentní ekonomický artikl, který musí být z vůle „Boha“ zhodnocen, vytěžen a zpeněžen. Ideově motivačním motorem Islámu je pochopení a využití principu „ušlechtile náboženské“ záminky k oloupení, zotročení resp. zabití někoho, jehož majetek chceme učinit naším vlastním.

Jestli chceme pochopit, na čem byl vystavěn islám, tak musíme vzít v potaz to, že k tomu abychom se zmocnili cizího majetku a zdrojů potřebujeme loajální lidi, kteří budou ochotni nám tyto zdroje jiných lidí zajistit. Abychom těmto lidem dali důvod odebrat majetky ostatních a předat je nám, musíme jim dát důvod  k nenávisti vůči těm, jejichž majetků se chceme zmocnit.

Muslimové si zvolili dobrou strategii

Coby muslimové to uděláme tak, že se prohlásíme za svatého Božího muže, jehož slovo je svaté a závazné. A dále vysvětlíme našim "zaměstnancům", že tito cizí lidé nám spáchali strašlivou křivdu. Odmítají uvěřit, že jsme téměř Bůh (řekni, že nejsem vrcholná Boží manifestace a uříznu ti hlavu - uznej že jsem nejbližší Bohu a nejen že přežiješ ale ještě na tom vyděláš, pravil často Mohamed těm které získal pro víru v jeho Božství- zdroj Hadísy) - a to je zločin, který musí být potrestán. Nakonec tedy tito lidé byli povražděni a jejich majetek se stal naším majetkem. 

Ale co dál? I podělíme se o část získaného majetku ohavných bezvěrců s našimi "zaměstnanci". Ti následně velmi rychle  pochopí, že likvidací dalších ohavných bezvěrců ve jménu Proroka si zajistí další přísun bohatství těch ohavně odporných nevěřících. A my, v ušlechtilé loajalitě k dokonalému Božímu muži zbohatneme tak, jak bychom žádnou jinou cestou nezbohatli. Takže sláva Mohamedovi, protože skrze něho přicházíme k bohatství a moci nad celým světem. Jak prudce náboženská a ušlechtile zbožná metoda víry!

Úspěch islámu tkvěl v přísunu kořisti

Islámská zbožnost je podvázána bojem o kořist a zadostiučiněním z jejího získání. S každým vítězným bojem proti nevěřícím přibilo tolik kořisti a otroků/otroky. Mohamed byl za to spontánně ctěn a veleben jako vynikající, vskutku Boží muž. Vždyť bojem v jeho jménu se na jeho věrné valilo bohatství, k jakému by jinak nikdy nepřišli. Celý počáteční úspěch islámu stál na nadšení z přísunu kořisti. 

Po Mohamedově smrti se ti, kdo dokonale pochopili, že značka skvělého válečného průmyslu Mohamed, je nezbytným nástrojem jejich dalšího bohatnutí a těžby kořisti a proto pokračovali v obracení „nevěřících“ na pravou víru s neutuchající intenzitou. Ti kdo se podrobili a bojovali za Islám, záhy stejně jako ti první Mohamedovi řezníci zjistili, že je to sice riskantní podnik ale zaručeně výnosný. Navíc věřili tomu, že jim zajistí posmrtný vstup do ráje.

Evropská unie je pomalu zralá na sklizeň

Nezbytným předpokladem pro zachování původní funkčnosti islámu bylo udržovat jej v tak odpudivém stavu, že spontánně vzbuzoval odpor a odmítání ze strany „nevěřících“. To byla a stále je taktika i nyní - viz klasicky původní islám Islámského státu - , protože „pravým věřícím“ dává důvod k zabití nevěřících a přesun jejich majetků/otroků do rukou věřících. Pokud by islám svoji misii praktikoval nenásilně, tak by jeho vojáci neměli přísun zdrojů a motivace k šíření jediné pravé víry by rychle pominula. 

I proto od islámu nelze čekat jakoukoli autentickou reformu. Jako válečně ekonomická mašinérie je dokonale "vyladěný" a ti kteří z něho žijí přirozeně nemají žádný zájem na tom, aby jim přestal vydělávat. Zvláště ne teď, když je EU pomalu zralá na sklizeň...

 

Čtěte také: 

Tohle si podle průzkumů myslí veřejnost v muslimských zemích. Sakra, to je snad zlý sen!

Brutalita, znásilňování a vyvražďování nás hodně změnilo. Tady jsou výsledky

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | islám
5039 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímSebedestrukce západu: Americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruskáJak se mohlo stát, že malá země obdařená mimořádnými přírodními krásami i schopnými obyvateli zažila tak dramatický pád? Libanon totiž představuje příklad uskutečněného ideálu multikulturní společnostiEvropská unie připravuje nový migrační pakt. Má to znamenat, že se máme připravit na příchod dalších migrantů? Další střet zájmů Prymuly? V červnu si založil živnost na výrobu zdravotnických prostředků

euPortal.cz

V Evropské unii totálně zešíleli a pokračují v budování svého centralizovaného totalitního superstátu. Brusel chce zničit suverenitu států, jejich ekonomiku i svobodu lidí a prosadit přerozdělování imigrantůZase o krok dál k úplné debilitě: Jak naslouchat pocitům zeleniny? Práva zvířat už nestačí. Papež drží se cvoky krok

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAImigrant jí na ulici za bílého dne vyrazil zuby: chtěl telefonní číslo

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Západní civilizace prochází inkluzíLukašensko proti Rusům. Proč se před volbami nemá lavírovat

eOdborar.cz

Majdan na Ukrajině slaví úspěch, už z ni uteklo 13 milionu lidí a porodnost klesla o 40%Letadla NATO a Ukrajiny nacvičovala útoky na ruské cíle kolem Krymu?

ParlamentniListy.cz

Posaďte se. Prymula varoval z Partie: Pražská hygiena je přetížená, systém je na hraně. Budeme stoupat až na 8 tisíc denně. Jsem zděšen...Tisíce na dovolenou u moře měli, tak si mohli zaplatit i test na covid-19! Docent Kroh udeřil. Závažné chyby a raketový nárůst nakažených
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění