Ženské obřízky, nucené sňatky, rituální znásilňování nevěřících žen...

Autor: Vlastimil Křižák | Publikováno: 2.12.2015 | Rubrika: Kulturní válka
Islam want to dominate

Co je to Islámský stát? Údajně je produktem maniakálních fanatiků, kteří zlovolně a svévolně znásilnili toto náboženství míru a vykládají ho vlastním zvráceným způsobem. Zvláštně mentálně postiženým lidem, kteří tuto verzi přijímají jako pravdu uniká, že identické verze Islámu se všemi jeho zrůdnostmi a bestialitami již dlouhá staletí fungují v arabsko-islámských zemích což jednoznačně vypovídá o tom, že Islámský stát pouze znovu aplikuje barbarskou praxi, na které vyrostly a zakořenily se zmíněné Islámské režimy.

Tvrzení, že činy řezníků islámského státu nemají oporu v Islámu, proto může brát vážně jen blázen nebo až zvráceně pokrytecký zbabělec, jemuž jde pouze a výhradně o zachování osobního pohodlí a bezpečí. Ve jménu zachování těchto hodnot takový jedinec odmítá přijmout krutě trýznivou pravdu o tom, že je nutno se zlu začít bránit a v boji s ním riskovat ztrátu svého blahobytného pohodlí. Identickou morální malost projevila Evropa při konfrontaci s nastupujícím Hitlerem ve třicátých letech minulého století. Slabošsky zbaběle se odtáhla od problému s nadějí, že rodící se ďábel ji za její ústupky ušetří, samozřejmě se tak nestalo a popírané zlo udeřilo s o to větší silou.

Obdobným procesem popírání reality zde přítomného zla prochází Evropa i nyní. Je opět konfrontována s tisíciletým zlem, které si cestou násilí a genocid vynutilo status „velkého náboženství“ byť ve skutečnosti je takřka bez nadsázky Ďábelským manifestem osobního úspěchu bezskrupulozního amorálního lháře, vraha a devianta Mohameda, jehož jménem byly svedeny na scestí stamiliony lidí.

Je to ta naše kultivovaná humanistická Evropa v jejímž ušlechtilém, vysoce morálním těle nekontrolovaně metastázují islamistická ghetta se svojí zvrácenou praxí vražd ze cti (tisíce případů ročně, které nedolehnou k očím státních orgánů), ženské obřízky, nucených sňatků, rituálního znásilňování nevěřících žen (desítky tisíc případů ročně především těch ze studu a ponížení nikdy nepřiznaných), otevřené podpory terorismu, otevřené likvidace zákonem garantovaným principem rovnoprávnosti mužů a žen a dalších zločiných praktik, které jdou na vrub lhostejným byrokratským hyenám, ve jménu pohodlí a dobré společenské image předstírajících, že Evropa stále ještě není skrze vliv Islámu v rozkladu a likvidaci.

Islám – konkrétně ten saláfistický Islám, vytvořil své pracovní dobyvatelské alter ego / krycí identitu = Islámský stát, jako nástroj, který pracuje, tak jak káže staletími ověřená tradice po islámsku krvavě, brutálně a bestiálně ale hlavně - a to především, slouží k tomu, že samotný Islám si svým odděleným alteregem vytváří alibistický distanc od všech těch zrůdných ukrutností, které by, nebýt „Islámského státu“, přirozeně připadly přímo na vrub Islámu. Máme tady islámský stát, který zcela očividně funguje jako legalizační černá díra, která do sebe nasává veškeré zlo vtělené do Islámu, a umožňuje tak klamat veřejné mínění lživou iluzí, že Islám nemá se zvěrstvy Islámského státu nic společného.

Člověku se pomalu nechce věřit té všeobecné až idiocijní naivitě, se kterou západ očekává, že s likvidací Islámského státu bude hydra Islámského terorismu zničena a bude konečně klid. Islámský stát je jen jednou z hlav hydry která na sebe váže pozornost ale zdrojové struktury té ďábelské bestie sílí, ignorovány stranou v bezpečí a rostou. Po jedné uťa,té hlavě vyrostou další, nové a než západ pochopí, že pozorováním a odsekáváním hlav – zdržovacích návnad hydru nezničí, tak bude stát tváří v tvář monstru, které ho sežere zevnitř. 

 

Čtěte také: 

Tento rozhovor pro vás bude balzámem na duši. O multikulturalismu, uprchlících a islámu bez politické korektnosti

Vražda ze "cti", ženská obřízka a burka

Nigel Farage opět v plné parádě. Drsně se opřel do zbabělých evropských vůdci i polygamních muslimů

Klíčová slova: multikulturalismus  | extremismus  | Islamismus
6623 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímSebedestrukce západu: Americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruskáJak se mohlo stát, že malá země obdařená mimořádnými přírodními krásami i schopnými obyvateli zažila tak dramatický pád? Libanon totiž představuje příklad uskutečněného ideálu multikulturní společnostiEvropská unie připravuje nový migrační pakt. Má to znamenat, že se máme připravit na příchod dalších migrantů? Další střet zájmů Prymuly? V červnu si založil živnost na výrobu zdravotnických prostředků

euPortal.cz

V Evropské unii totálně zešíleli a pokračují v budování svého centralizovaného totalitního superstátu. Brusel chce zničit suverenitu států, jejich ekonomiku i svobodu lidí a prosadit přerozdělování imigrantůZase o krok dál k úplné debilitě: Jak naslouchat pocitům zeleniny? Práva zvířat už nestačí. Papež drží se cvoky krok

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAImigrant jí na ulici za bílého dne vyrazil zuby: chtěl telefonní číslo

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Západní civilizace prochází inkluzíLukašensko proti Rusům. Proč se před volbami nemá lavírovat

eOdborar.cz

Majdan na Ukrajině slaví úspěch, už z ni uteklo 13 milionu lidí a porodnost klesla o 40%Letadla NATO a Ukrajiny nacvičovala útoky na ruské cíle kolem Krymu?

ParlamentniListy.cz

„Premiér nás chce ulhat a ukřičet!“ Václav Moravec přes veřejnoprávní kamery opět zaútočil na BabišePosaďte se. Prymula varoval z Partie: Pražská hygiena je přetížená, systém je na hraně. Budeme stoupat až na 8 tisíc denně. Jsem zděšen...
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění