Vojtěch Filip - český Zündel ?

Autor: Karel Kaiser | Publikováno: 1.12.2006 | Rubrika: Politika
Nackom

Šéf komunistů Filip, alias někdejší agent Falmer v pořadu na rádiu Frekvence 1 uctil "památku" rudého zločince Klementa Gottwalda a prohlásil o něm, že se jedná o osobnost, jejíž památku by rád uctil položením květiny. Gottwald se podle něj choval ve 30. letech a kolem války v souladu s ústavou. A pozdější Gottwaldovo chování? "Určitě bych to nenazval chováním zločince", prohlásil Filip. Je potřeba nějak sáhodlouze vyvracet takovou hloupost? Nikoli. Nehodlám zkoumat zda a jak se Gottwald dostal, či nedostal ve třicátých letech do kolize s ústavou, ale faktem je, že tento člověk po celé období dojížděl do SSSR, paktoval se s tamějšími soudruhy, vítal genocidu ruského národa a po příjezdech domů hřímal z tribuny, jak že on a jeho strana těm domácím reakcionářům zakroutí krkem. Po vypuknutí druhé světové války až do napadení SSSR čeští komunisté (v pohodlí ukrytí v Moskvě) pod vedením Gottwalda narozdíl od národního odboje, který se ihned snažil postavit nacistické okupaci na odpor, naopak vítali nacistickou expanzi do západní Evropy coby "konec imperialismu" a pod taktovkou Moskvy a paktu Molotov-Ribbentrop zaujímali k nacismu neutrální stanovisko. To o "morálním charakteru" a falešnosti Gottwalda již mnohé vypovídá.

Gottwald možná ústavu před a za války nikdy porušit nemusel (ono ústavu jde porušit mnoha způsoby a člověk zločincem vůbec být nemusí), svým chováním a vystupováním se však projevil jako zrádce své země a nadšený přitakávač komunistických zločinů. Po válce, resp. po roce 1948, se nakonec sám zločincem stal. Zločiny komunistů jsou dokázané, stejně jako zločiny nacistů. Mnohdy byla konání rudé mašinérie daleko horší než konání té Hitlerovy. Stačí otevřít Černou knihu komunismu. Ten kdo říká, že se tak nedělo, je buď hlupák, nebo se pokouší o provokaci. Obávám se, že u českých komunistů může jít o oba případy.

Celá mašinérie českých "Zündelů", nejnom Vojtěchů Filipů, ale i různých Kateřin Konečných, soudružek Semelových a dalších obskurních fugurek si nedávno dala dostaveníčko na mezinárodní konferenci "KSČM a další demokratické síly v boji za lidská práva a demokracii – Aktivně proti antikomunismu", kde se předháněla v míře nenávistných projevů vůči antikomunistům, "reakcionářům", zastáncům volného trhu a prakticky všem lidem, kteří mají rádi svobodu. Ač se mnozí snažili tyto jedovaté řeči skrývat pod pláštík "demokracie", "humanity" a "multikulturnosti" (ostatně, co jiného od nich čekat), poselství bylo naprosto jasné : opět začínají vystrkovat růžky a naše by nám naopak chtěli přistřihnout. A to pořádně a ve starém stylu.

Co soudruhům na závěr popřát? Díky tomu, že staré bolševické kádry pomalu ztrácejí na síle a jsou nahrazovány mladými, nemusíme být ani tak "zlí" a přát jim generály Pinochety, bratry Mašíny a podobně. Ono by možná stačilo, kdyby se opět znelíbili nějakým svým soudruhům a podobně jako třeba Slánský se stal obětí vnitrostranických čistek, oni mohli okusit například severokorejská vězení. To je však v dnešní době málo pravděpodobné a je to škoda. Protože jediná věc, jak tyto lidi přesvědčit o jejich bludech (neexistenci gulagů, správnosti konání Gottwalda a komunistické myšlenky), je nechat je, ať si okusí vlastní medicínu. Ono se hezky diskutuje o "rovnosti" a "světlých zítřcích komunistické společnosti" nad sklenicí zteplalé minerálky, v praxi však tyto manýry stály bezmála 100 miliónu mrtvých po celém světě. Vysvětlete to však českým Zündelům.

5732 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíAnketa: Jak myslíte, že ČR vypadá s "Vrběticemi" na mezinárodní scéně ?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Neškrtnete si. Diplomat zná odvetu Moskvy za masakr své ambasádyCo se dělo v Senátu. Držte se: Ohlušující ticho z Hradu. Hamáček mi lhal... Němcová ohromila: Ovlivnění českých prezidentských voleb Ruskem
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění