Kateřina Konečná se prý dopouští "rudé nepravdy"

Autor: Jan Ziegler | Publikováno: 16.7.2015 | Rubrika: Polemika
KSČM

Europoslankyně za KSČM Kateřina Konečná se obula do křesťanů, že prý jim jde o peníze z restitucí, ale uprchlíků si nevšímají. To je samozřejmě nesmysl a vědomá rudá nepravda.

Křesťané v Hradci Králové se už dříve ujali syrských křesťanských uprchlíků, kterým pomohli sehnat bydlení a práci. Soudružka Konečná připustila, že Charita České republiky se o tyto potřebné lidi stará, ale jinak prý Kristovi vyznavači nic nedělají. To je ovšem zase jedna z trapných komunistických lží.

Za prvé, Charita České republiky je institucí římskokatolické církve, která má pomoc bližním ve své náplni. Její pracovníci z diecézních, oblastních a farních charit se obětavě starají o potřebné lidi, sociálně slabé rodiny, osamocené matky s dětmi, pomáhají obětem domácího násilí a také uprchlíkům. Pokud tedy katolíci pomáhají druhým, činí tak jejich prostřednictvím, což má logiku, protože v nich působí k tomu kvalifikovaní lidé.

Za druhé, i další křesťanské organizace jako evangelické a husitské Diakonie nebo adventistická ADRA pomáhají uprchlíkům. Čili tvrzení komunistické europoslankyně jsou v rovině lží a pomluv.

Ještě bych našim rudým soudruhům připomněl, že problémy v severní Africe a na Blízkém východě vznikly už dávno před vyhlášením islámského státu.

Vinou dekolonizace, socialistickými státy tak mohutně podporované, se v Libyi dostal k moci diktátor Muammar Kaddáfí, který organizoval teroristické útoky mimo jiné i za podpory husákovského komunistického Československa, jež mu dodávalo výbušninu Semtex. Na jeho kontě je výbuch bomby v roce 1986 v západoberlínské diskotéce, který nepřežili 3 lidé, dalších 200 bylo zraněno. V prosinci 1988 se zřítil v důsledku bombového útoku zinscenovaného Libyjci nad skotským městečkem Lockerbie Boeing 747 společnosti Pan Am. Zemřelo všech 259 cestujících na palubě, dalších 11 lidí zahynulo pod troskami.

Nicméně souhlasím s Romanem Jochem, že Západ si to měl s Kaddáfím rázně vyřídit do roku 2003. Poté, když nabídl smíření a odškodnil oběti z Lockerbie, ho měl nechat být.

Stejně tak se po ukončení francouzské správy dostal v Sýrii k moci s pomocí komunistických zemí gangsterský režim, který ukrýval nacistické válečné zločince a desítky let ohrožoval sousední Izrael. Odstřeloval jeho území, a podporoval teroristické skupiny včetně radikálních islamistů, které na území židovského státu vraždili civilisty včetně žen a dětí.

Takže zatímco křesťané potřebným lidem pomáhali a pomáhají, komunisté s násilnickou tradicí sobě vlastní podporovali vraždění a násilí.     

http://www.christnet.cz/clanky/5562/cirkev_pomaha_uprchlikum.url

http://konecnakaterina.blog.idnes.cz/c/467852/krestanska-etika-a-uprchlici.html

Čtěte také: 

 

Islamofobové vs. multikulturalisté

Češi jsou národem xenofobů a islamofobů. Měli by být převychování

Islám je náboženství míru? Přečtěte si těchto pár řádek a sklapne vám

Konvičko, tohle by sis měl určitě přečíst!

Nejznámější český exmuslim: Za agresivitu muslimů si můžeme sami, protože...

Klíčová slova: KSČM  | komunismus  | Přistěhovalecká politika
5057 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s RusyPRIMA ukázala fotografií muže, který měl zemřít na koronavirus. Muž přitom žije a je plně zdráv!Jak ze sebe udělat totálního idiota. Kandidát na prezidenta Petr Pavel se neskutečně ztrapnilÚplná novinka, tohle by měl přečíst každý Čech! Základy islámu a jejich výklad

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

Eurabia.cz

IS vyzval k útokům na sociálních sítíchPo vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le Penová

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Pozor na bruselského úředníka. Členské státy si musí bezpečnost řešit sami. Poslanec SPD drsně také o Ukrajině a NATOGreen Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění