KSČM podporuje teroristy Hizbaláhu

Autor: Redakce | Publikováno: 26.11.2006 | Rubrika: HotNews
KSČM

Což ve skutečnosti není žádná novinka. Filip pouze navázal na dlouhodobou tradici této strany. Svůj k svému, jak se říká:

V. Filip na návštěvě Libanonu .

Na pozvání Libanonské komunistické strany navštívil 16. listopadu 2006 předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip Libanon a setkal se s generálním tajemníkem Libanonské KS Khaledem Hadádem. Dále se setkal s generálem Michelem Aunem, předsedou strany Svobodný proud a předsedou největšího opozičního parlamentního klubu.

Kromě toho se uskutečnilo setkání s představiteli parlamentního klubu Hnutí Amal (Naděje), což je strana předsedy libanonského parlamentu Nabíha Barrího. Návštěvy bylo využito k výměně názorů na politickou situaci v Libanonu a v České republice. Delegace KSČM se také zúčastnila zahájení mezinárodní konference solidarity s libanonským hnutím odporu.

Jak se na Filipovou návštěvou Libanonu rozplývá soudružka Kudrnovská se můžete dočíst zde. . Nechybí ani obligátní “Hizbaláh nemusí plnit rezoluce OSN, dokud se Izrael nenechá zničit”, a ti, které neznechutí samotný text, si můžou počkat, až bude ke stažení videodokument, který bude šířit jak propagandu Hizbaláhu, tak i Filipovu vlastní. Práci čest, soudruzi!

http://info.pravdaoislamu.cz/

3738 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíAnketa: Jak myslíte, že ČR vypadá s "Vrběticemi" na mezinárodní scéně ?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Neškrtnete si. Diplomat zná odvetu Moskvy za masakr své ambasádyCo se dělo v Senátu. Držte se: Ohlušující ticho z Hradu. Hamáček mi lhal... Němcová ohromila: Ovlivnění českých prezidentských voleb Ruskem
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění