Okamura napsal text o uprchlících a přiložil k němu hodně drsné video. Raději si jej nepouštějte

Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 17.6.2015 | Rubrika: Ostatní
Islam want to dominate

Česká republika má dostat imigranty z africké Eritreji a ze Sýrie. To se máme na co těšit. Eritrejci totiž společně se Somálci patří například ve Švédsku ke "špičce" ve znásilňování žen.

A jen připomínám, že PRO kvóty pro Českou republiku hlasovala v dubnu v Evropském parlamentu většina českých vládních poslanců. Považuji to za vlastizradu. A poté, když vláda zjistila, že je veřejnost proti, tak nyní předvádí premiér Sobotka šarádu a tvrdí opak. I kvůli hlasování našich vládních poslanců však kvóty budou a imigranti u nás tím pádem také. V tom případě navrhuji, abychom jim podávali na zkoušku české národní jídlo knedlo-vepřo-zelo a uvidíme, jestli se chtějí integrovat a přizpůsobit. Kdo je schopen se integrovat, tomu vepřové maso vadit nebude. Komu to ale vadit bude a jako muslim bude nad vepřovým ohrnovat nos, tak by měl jít okamžitě jinam. Já jsem dlouhodobě absolutně proti imigrantům do České republiky. A udělám maximum pro to, aby tady nebyli. Prosím Vás o veřejnou podporu.

To, co se děje například v Itálii je absolutní děs. Afričtí imigranti se chovají doslova jako zvířata, podívejte se zde v přiloženém autentickém videu, co nás čeká https://www.youtube.com/ watch?v=jm48QEigkko

Z Německa se doslýchám, že největší protesty dělají uprchlíci proti jídlu. Nechutná jim, protože není muslimské halal. Taky se jim prý nelíbí ubytování, nebo to, že nemají satelitní televizi. Nehodlají se absolutně přizpůsobit. Jedná se o přesný a postupný proces. Nejprve halal jídlo, pak zahalování, potom mešity a nakonec právo šaría.

Četl jsem o aféře, kdy se azylanti rozčilovali, že nesmí na diskotéku. Majitel jim tam totiž zakázal vstup, jelikož tam velmi hrubým způsobem obtěžovali ženy. To je příklad z Německa.

Ale nejvíce mě dostalo, když nikým nevolený předseda Evropské komise Juncker, řekl o demokraticky zvoleném maďarském premiérovi Orbánovi, že je diktátor, když chtěl Orbán vyhlásit referendum v otázce povinného přerozdělování uprchlíků. Podívejte se, jak se chová nejvyšší představitel Evropské komise Junker. To je diktatura.

A samozřejmě já také prosazuji referendum. Ovšem tato vláda ČSSD, ANO a KDU-ČSL ho nejen odmítá, ale navíc většina vládních poslanců zradila občany a hlasovali pro kvóty. Škoda, že tato vláda zamítla před rokem můj návrh zákona o celostátním referendu - občané by se tak mohli nyní sami závazně vyjádřit a politici by podle toho museli postupovat. 

Naši multikulti politici a pravdoláskařští aktivisti z neziskových organizací, kteří budou na imigrantech vydělávat peněz, se ohání tím, že musíme imigrantům pomáhat.

Přitom se ale zabíjíme sami. Jedná se o naší vlastní genocidu. Genocidu občanů České republiky. Situace v Řecku či v Itálii je neúnosná a za chvíli nebudou stačit ani kvóty. Kam chce Evropská unie následně imigranty přerozdělovat? Na Mars?

Imigranti narovinu říkají, že chtějí do Německa, Švýcarska, Francie. Nechtějí zůstat v Řecku či Bulharsku. Nejsou to chudáci, kterým jde o život. Jsou to jen a pouze ekonomičtí migranti, mladí bojeschopní muži plní sil. Kdyby to byli uprchlíci či běženci, byli by rádi i za Bulharsko či Rumunsko.

Proto říkám jasně, je jediná cesta - okamžitě je všechny vracet domů a uzákonit nulovou toleranci imigrace. A samozřejmě také zrušit stávající štědrý sociální systém vůči imigrantům, který je tím hlavním lákadlem.

Co si o tomto tématu myslíte Vy? Napište mi do komentářů.
A jestli souhlasíte s mými názory, prosím sdílejte Vašim přátelům.
Děkuji, že jste navštívili můj blog a přeji, ať se Vám ve všem daří.

Čtěte také: 

Vláda mučí a zotročuje obyvatelstvo. Podívejte se, jak to vypadá v zemi, odkud do Evropy proudí většina uprchlíků

Tak to je velmi vážné varování. A vyslovil jej "bohužel" člověk, který se v těchto věcech velmi vyzná

Konvičko, když na to nemáte odvahu, tak radši mlčte!

Klíčová slova: multikulturalismus  | rasismus  | asimilace
10331 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czPohroma se podle všeho blíží... Nemůže být vítězství Pirátů přece jen k něčemu dobré?

Eurabia.cz

Vzpomínky na Sýrii od českého diplomataVyhlazeni Evropanů je OK. Prostě jedna tlupa té druhé pobije samce a unese samice

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Rusko ovlivnilo volby v USA? Někomu hrabe!“ Advokát si vyšlápl proti JourovéA dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění