Na tuto neuvěřitelnou zvrácenost dostali 158 miliónů. Tady se někdo musel zbláznit!

Autor: Eva Hrindová | Publikováno: 29.5.2015 | Rubrika: Ostatní
Ekonomie

Salónní feministky opět vystrkují růžky. Náhodou jsem objevila projekt Kongres žen. Neskutečná neziskovka, která za nějakých 158 milionů z norských fondů bude zvyšovat sebevědomí žen a učit je používat slovo feminismus. Zlý sen!

Ano - zlý sen pro každou normální ženu. Copak se dá sebevědomí koupit? A potřebují to vůbec ženy? Potřebují, aby jim pár salónních aktivistek rýsovalo nějaké projekty, které jsou zcela odtržené od reality? Fakt potřebujeme další kampaně, které v konečném důsledku ženám to sebevědomí berou?

Řekněme si to na férovku - vymývat mladým holkám mozky příběhy úspěšných žen, které si při dětech vysmahly ještě kariéru v byznysu nebo v korporátu, je vrcholně nezodpovědné. Motat ženám hlavu příběhy "úspěšných" žen, je doslova vlastizrádné.

Opravdu má být cílem ženy poradit si bez muže a rezignovat na mateřskou roli? Je fajn být úspěšná a dělat práci, která je zajímavá a dobře placená. Ale jak se to srovnává s tím, že to znamená omezení mateřské funkce? Fakt máme tleskat tomu, že čím dál víc mužů chodí na mateřskou? Copak se asi honí hlavou těm ženám, které tráví hodiny na neproduktivních poradách v zájmu udržení dobře placeného místa, výměnou za možnost věnovat se vlastnímu dítěti? Fakt jsou rády, že vydělávají více než muž a tedy ony si musí udržet práci, aby bylo na hypotéku a drahé koníčky? A místo toho, aby v klidu kojily, budovaly si pouto s vlastním dítětem, musí své pudy potlačit a vyměnit přirozené za něco, co nám vtloukají do hlavy profesionální feministky?

Mít děti je pro ženu přirozené, je to nádherná funkce, která dělá ženu ženou. Ne to, že sedí někde ve správní radě nebo šéfuje firmě. Přála bych každé ženě, aby mohla své mateřství realizovat, aby si každá žena mohla najít pořádného chlapa, který jí umožní být matkou na plný úvazek a maximálně ji v tom podpoří a nebude ji hnát pro pár peněz po porodu do práce. A taky bych ženám přála, aby to uměla společnost ocenit. Abychom k ženám, které jsou laskavými a spokojenými matkami, přistupovali jako k těm, které dělají pro společnost nejvíce. Protože takové maminky mají spokojené děti a tvoří spokojené rodiny plné lásky a přirozených hodnot. Netlačí děti k výkonu, neponižují chlapy svou profesionální výkonností a jsou prostě ženami, které své sebevědomí berou ze svého ženství jako takového. Nepotřebují si ho nijak dokazovat. Ani kariérami, ani majetkem, ani vzhledem... Proč taky? Vždyť dovedeme tvořit život...

Nepodléhejme těm zvráceným představám našich feministek. Netrapme se tím, že nesedíme ve třech správních radách  a nemáme šest kabelek z Pařížské. Protože tyhle blbosti nedokážou nijak nahradit spokojenou rodinu, kde jsou spokojení rodiče a šťastné děti. To není málo - to je moc, to je nejvíc! 

A ani o tu kariéru nemusí být žena ochuzena - když děti povyrostou a mají dobrý základ, jde pak všechno - i ta kariéra. Jenže žena, která je matkou a to spokojenou, se nikdy nenechá honit jako nadmutá koza a fakt se jí nechce ponižovat kvůli nějakým ješitným šéfům. Opravdová žena je čarodějka, která se nenechá ovládnout.

Že by to byl ten důvod všech těch neziskovek a norských fondů a grantů z EU? Zničit v ženách jejich ženství? Nahnat je do práce a udělat z nich nešťastné bytosti, které si celý život budou vyčítat, že opustily svoje děti a daly přednost mrzkému penízu a chiméře správného úspěchu? Že by to byl ten důvod - sebrat ženám jejich sílu a sebevědomí a vymýt jim mozek? Udělat z žen ovladatelné ovce? 

Toho se opravdu bojím. Že si necháme ukrást naši jedinečnost a že se necháme zblbnout tím, jak se musíme vyrovnat mužům. Ale s tím já nesouhlasím. Ženy se totiž nikdy mužům nemohou vyrovnat, protože jsou jiné! Je to jak srovnávat hrušky s jabkama. Já nechci přijít o své ženské přednosti, nechci je odhodit jen proto, abych se mohla vyrovnat mužům. Ženy jsou krásné čarodějky, víly a nádherné bytosti. A pro každou společnost jsou nejvíc nebezpečné, protože ve své podstatě neovladatelné. Nebuďme ovce a zůstaňme svobodné a nenechme si diktovat feministkami s omezeným pohledem na věc. Svobodná žena se nenechá koupit - nikým a ničím. Ani norskými fondy!

převzato z blogu autorky, titulek upraven redakcí

Čtěte také: 

Krásná tenistka udělala v TV taneček a rozezlené feministky v reakci na to pořádný "tanec" - způsobily i vyhazov

Feminismus: Jak dlouho nás nechají nosit varlata?

Feminismus se žen zastat na pravém místě neumí

Klíčová slova: feminismus
6090 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Co je vlastně Gay (a dnes už šedesát čtyři dalších) Pride? Komunisty prověřená filmařka a poslankyně Sommerová požaduje vyhazov kandidáta SPD z rady ČRoOrganizace pro pomoc uprchlíkům aneb jak se blahobytně živit na pomoci uprchlíkůmDědictví ISIS. Připomeňme si genocidu Jezídu spáchanou muslimy ...Litvu zaplavují muslimští ilegální imigranti. EU slibuje jejich přerozdělení po Evropě!

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czAmeričané se musí probudit a pochopit, že ztrácejí svoji zemi. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemi

Eurabia.cz

O výhledu nových knih o islámu na následující měsíce. Pomozte nám vzdělávat český národ!Litva pokračuje v násilném vyhánění ilegálů: Jeden mrtvý

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Útok na Babiše, jde to do rodiny. „Velká prasárna!“ Kalousek to schytal. A hned po něm senátor Smoljak. „Chucpe!“Politici a ČT. Zásadní zjištění. Hana Lipovská prozradila, co objevila po svém vstupu do Rady ČT
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění