Muslimové v ČR ''zaútočili''

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 4.10.2006 | Rubrika: HotNews
Mohammed - karikatura

"Muslimové v Česku chtějí vyučovat islám ve školách či zakládat církevní školy, duchovní posílat na misi do armády a věznic či konat církevní svatební obřady." (novinky.cz, 3.10.06) Můžeme jen dodat otřepané: "Je to tady"! Nejprolhanější a nejbrutálnější náboženství všech dob se tlačí do našich škol. Žádost, abychom ty jejich lži, nesmysly a výzvy k násilí v koránu platili z našich daní, se rovná neskutečné drzosti.

Jejich "mírumilovnost" odhaluje sám korán. Všichni slušní lidé by měli říci jasné NE islámu:

Odmítáme islámské nebe

78:31-33 - "Pro bohabojné však je místo blažené,dívky s plnými ňadry.". Nedovolme, aby ohlupovali naše žáky a studenty slibem vstupu do "harému". Ti slabší by mohli být pak všeho schopni.

56:17;76:19 - "obcházet mezi nimi budou chlapci mládí věčného." Odmítáme homosexuální sliby.

26:49 - "Faraón vykřikl: všechny vás dám ukřižovat". Ukřižování vynalezli podle jedněch Féničané, podle druhých Římané, ale v Egyptě to nepraktikovali!

Mohou být muslimové loajální ke státu?

25:52 - "Neposlouchej nevěřící, ale pusť se jím (koránem) proti nim do boje úporného." Korán přímo vyzývá k "občanské neposlušnosti", neboť ti nevěřící jsou všichni ne-muslimové.

3:28 - "Nechť si věřící neberou nevěřící za přátele místo věřících!" Korán jasně zakazuje integraci muslimů do společnosti, o které pomatení zastánci politiky multi-kulti hovoří. Muslimům je v ne-islámských zemích souzeno žít v ghettech, neboť jim Alláh přikazuje:

3:73 - "Nevěřte nikomu kromě těch, kdož následují islám!"

Je možné občanské soužití s pravověrnými muslimy?

3:151 - "Vrhneme v srdce nevěřících hrůzu za to, že přidružili něco k Alláhovi". To je přímý návod k terorismu v křesťanském světě, neboť jen křesťané podle islámu "přidružují k Alláhovi." Ať si zůstanou teroristé se svým koránem a Alláhem v Arábii.

8:12 - "Alláh: Já vrhnu do srdcí nevěřících hrůzu" (zděšení, strach, anglicky=teror!) Nedovolme, aby náboženství teroru bylo placeno z našich daní!

17:33 - ".dali jsme jeho nejbližšímu pravomoc jej pomstít, nechť však při zabíjení nepřehání." Odmítáme vnášet do našich škol kulturu krevní msty. Ať si ji nechají v Arábii!

2:193 - "A bojujte proti nim.dokud nebude všechno náboženství patřit Alláhovi". Nedovolme, aby takové výzvy k boji byly v naši zemi legální! Nepodporujme z našich daní náboženství, kterému je "předepsán boj" - 2:216!

8:65 - "Proroku, povzbuzuj věřící k boji! 20 mezi vámi porazí 200, 200 porazí 1000 nevěřících". Odmítáme náboženství války! Odmítáme "vysvětlování", že džihád znamená hlavně boj "v srdci". Verš 65. je jednoznačná výzva k ozbrojenému boji. Odmítáme rovněž vysvětlení, že se jednalo o sebeobranu. Islámská vojska nikdo po roce 632 neohrožoval ani na Blízkém východě, ani v severní Africe, natož v roce 711 ve Španělsku nebo v 732 nedaleko Paříže.

48:29 - ".muslimové jsou strašní, krutí k nevěřícím, ale laskaví mezi sebou". Nepřipusťme vytvoření takové kruté paralelní společnosti v naši zemi. S takovými není integrace možná.

66:9 - "Proroku, bojuj usilovně proti nevěřícím.a buď k nim přísný, (tvrdý)". Muslimové nebudou mít s námi slitování!

Je možná náboženská tolerance?

60:1- "Věřící.kdo projeví nevěřícím lásku.ten zbloudil z cesty přímé". Chcete jasnější příklad islámského pokrytectví. Islám je jediné náboženství, které zakazuje lásku k lidem jinak smýšlejícím. Nedovolme tomu zrůdnému náboženství vetřít se do našeho právního systému. Islám je na hony vzdálen judaismu a křesťanství a nemá u nás co pohledávat. 9:123- "Věřící, bojujte proti těm nevěřícím, kteří jsou nejblíže! Buďte k nim tvrdí". Když jim dáme legalizaci, umožníme jim naplnit tyto zrůdné příkazy.

5:51- "Věřící, neberte si židy a křesťany za přátele." Jsou odsouzeni vytvářet ghetta, nesmí se integrovat.

61:4.9.11-12 - "Alláh miluje bojovníky za islám, který musí zvítězit nad všemi náboženstvími. Bojovníkům za islám Alláh odpustí hříchy a uvede je do ráje". Jestliže takovým náboženským válečníkům podáme prst, budou chtít celou ruku a posléze celou Evropu, což je jejich cílem. K tomu jsou placeni Saúdskou Arábií.

96:13-16 - "nepřestane-li ze lži obviňovat., chytíme ho za kštici!" Obvykle nechytáme někoho za vlasy, abychom mu vysvětlili naši víru.

Jsou vyznavači koránu důvěryhodní?

47:35 - ".nevybízejte k míru, když máte převahu.". Z toho je zřejmé, že nám muslimové budou vyprávět pohádky o míru j e n tak dlouho, dokud nebudou mít početní převahu. Potom nastane tvrdá realita, ale už bude pozdě! Islám je jediné náboženství, které zakazuje vyjednávat o míru.

7:99 - "Nikdo si není před Alláhovou lstí jist.". Nepřipusťme vyučování v našich školách o takovém božstvu, které používá lsti! Nemáme zájem o Alláha, který "umí nejlépe strojit lest" (3:54)

2:106 - "Kdykoli zrušíme verš nějaký či dáme ti naň zapomenout, přineseme jiný, lepší anebo podobný". Takovou neúctu k Písmům judaismus ani křesťanství neznají. Nikdo z muslimů si nemůže být jist, co platí a co ne. Podle vykladačů platí "nové poznání", tj. verš "nebudiž žádného donucování v náboženství"(2:256) byl "přebit" pozdějšími výzvami bojovat za šíření islámu.

73:10 - "A trpělivě snášej to, co oni hovoří.". Zapalování kostelů, aut a státních symbolů ukazuje, že se muslimové odmítají řídit svou náboženskou knihou. Tím ztrácí důvěryhodnost.

Kultura poušních beduínů není kompatibilní s naší

29:64 - "Tento život pozemský není leč zábava a hra". Nechceme vyučovat naše děti takovému marasmu! Život je pro nás dar nejcennější.

4:34 - "A.neposlušné ženy b i j t e !" Odmítáme tuto kulturu barbarů, která nemá ve 21.století co dělat.

33:36 - "Věřícím není dána volba.jakmile Alláh a jeho posel rozhodli..". Nepřipusťme islámský absolutismus a chraňme si naši svobodu a úctu k životu.

33:57.60-61 - "..kdo šíří pomluvy.budou b e z o h l e d n ě z a b i t i". Pak se nedivme, že muslimové zabíjí každého, kdo se v jejich očích "proviní proti Alláhovi a Mohamedovi". Nedovolme, aby takový náboženský fašismus měl místo v našich školách. Tím bychom jen dali zelenou k zavraždění našich kriticky smýšlejících spoluobčanů.

Záleží muslimům na nás?

17:45 - "Když přednášíš korán, spouštíme mezi tebe a nevěřící závěs a na srdce jejich clonu". Jak chtějí muslimové učit ve školách korán, když sám Alláh brání posluchačům v porozumění?

32:13; 11:119 - "Alláh chce naplnit peklo lidmi.". Ať si nechají takového boha. Judeo-křesťanský Bůh nemá touhu lidi zatratit, ale zachránit!

Stop koránskému antisemitismu

5:82- ".největšími nepřáteli věřících jsou židé". Nedovolme oficiálně šířit antisemitismus v našich školách za naše peníze. Korán je zdroj antisemitismu pro muslimy. Nenechme rozsévat do myslí našich dětí nenávist k Židům.

12424 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Za Jakla se vylučuje z ODS?Ministr vnitra Islámského státu Abbdulah Al-Hamaida varuje uživatele sociálních sítí, aby si nedovolovali neschvalovat teroristické útoky v Evropě„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI? Pane Fialo, že se nestydíte

euPortal.cz

Australan povraždil lidi v mešitě. Ovšem media již neřeknou, že v této mešitě verbovali muslimy pro džihád proti nevěřícímTohle je opravdu brutal. Tato velmi, velmi nehezká věc se stala Angele Merkelové. Podívejte se a sdílejte, než to smažou...

Eurabia.cz

Francouzští intelektuálové sepsali apel proti proislámské cenzuře v Rakousku již podpořil Evropský soud pro lidská právaŠéf ODS vyhodil Václava Klause ml. a pochvalně se vyjádřil o sprostém a vulgárním ODSakovi Novotném

FreeGlobe.cz

Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)Teroristický útok v pražském metru: Hřib naštěstí nebyl atomový

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

„Ukazoval jste jen uprchlíky a jednu stranu konfliktu. Jsem tady, abych vám to řekla do očí!“ Drsný střet zpravodaje ČT Jakuba Szántó a rozčílené Syřanky. Na veřejnostiGenerál Pavel, Štětina, Telička, Dvořák z ČT, Pithart... Publicista vrací úder Kocábovi
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění