Dopis z roku 2034 adresovaný dnešním propagátorům přijetí muslimských uprchlíků. Z takové budoucnosti vás bude mrazit

Autor: Tomáš Pícl | Publikováno: 17.12.2014 | Rubrika: Kulturní válka
Islam want to dominate

Dnes jsem na Facebooku vedl výživnou debatu s organizátory plánované brněnské demonstrace za přijetí syrských uprchlíků. Jako tradičně jsem narazil na absolutní neznalost islámu a ignorování dění v zemích, kde už je konflikt s islámem těsně před vybuchnutím (pokud už není prohraný). A také jsem dostal přehled muslimských vynálezů, které obohatily svět. Co na tom, že většina těch vynálezů pochází z doby, než na onom území islám jakýkoliv vývoj zašlapal do země a vynálezům učinil přítrž, nebo že většina vynálezů pochází od lidí, kteří, aby se mohli realizovat, museli před islámem utéct někam, kde pro své nadšení pro cokoliv jiného než studium Koránu najdou příznivější podmínky. 

Dostali jsme se však také k tématu osobní odpovědnosti. Jedné z organizátorek jsem se zeptal, zda je připravena nést odpovědnost za to, že krev každého mrtvého (a že jich bude) rukou přijatého muslima bude na jejích rukou a že slzy každé znásilněné dívky (a že jich bude) budou kapat na její hlavu.

Osobně pohlížím na každého, kdo propaguje přijetí jakéhokoliv muslima do této země, jako na někoho, kdo si na mě objednává nájemného vraha. Povinností každého muslima je mě jako ateistu zabít anebo přivést k islámu. Nechám na posouzení každého jedince, co z toho je horší.

Proto jsem se rozhodl vytvořit takový vzor dopisu, který by se organizátorům podobných pro tuto zemi devastujících akcí mohl za nějakých 20 let posílat.

 

Vážená slečno X,

píše se 13. prosinec 2034. Před 20 lety jsme spolu vedli na internetu debatu o osobní odpovědnosti za činy, které budou souviset s Vašimi aktivitami za přijetí syrských uprchlíků. Rozhodl jsem se pro Vás sepsat takový report událostí za poslední týden.  

Dne 11. prosince ubodali dva muslimové v centru Prahy policistu. U policie sloužil 13 let. Zůstala po něm manželka a devítiletá dcera. Kdyby nebylo Vašich aktivit, mohly mít manžela a tátu.

Dne 10. prosince vyvraždil muslim rodinu dívky, která jej odmítla. Jedna paní tak přišla o syna, snachu a dvě vnoučata. Půjdete se na ni podívat a trochu ji utěšit?

V Brně letos nebude vánoční stromeček. Radnice se rozhodla vyhovět stížnostem muslimů, které vánoční stromeček uráží. Pamatujete, jak jsme se kdysi před lety chodili dívat na jeho slavnostní rozsvěcení? Pravda, už to nebylo ono, posledních pět let už to bylo bez muziky, aby taková oslava neurážela cítění muslimů, ani lidí se tam moc nescházelo, ale pořád to byla hezká ozdoba.

Dne 12. prosince v Teplicích zbil školní muslimský gang 12letého chlapce, protože jedl cosi z vepřového. Teď leží na JIPce, bude mít trvalé následky. Půjdete se na něho podívat a trochu ho povzbudit?

Poslední týden byl co do počtu znásilnění celkem v podprůměru. Nahlášeno je asi jenom 19 případů. Nakonec, kdyby ty holky neběhaly po městě, kde je výrazná muslimská komunita, nezahalené, možná by se jim nic nestalo.

Poslední týden byly zaznamenány 3 případy polití dívky kyselinou. V jednom případě polil muslim obličej dívce, která se s ním rozešla, ve dvou případech polil rodinný příslušník dívku (sestru či dceru), která se na ulici dala do řeči s nemuslimem.

Dne 10. prosince v Teplicích nějaký muslimský gang rozbíjel kameny okna, ve kterých byla vánoční výzdoba. Bohužel při tom trefili i jednu paní, která právě u okna stála. Zemřela na místě.

Vypadá to, že letos z této republiky odejde celkem 20 000 lidí. Míří do Austrálie a do Jižní Ameriky. Stěhují se také dvě rodiny od nás ze vsi. Přitom tam jejich rody žily víc než 200 let.

V obchodě Bílá labuť se včera odpálil sebevražedný atentátník. Kolik bylo celkem obětí, to se asi dozvíme v příštích dnech. Prezident republiky Jiří Dienstbier už se vyjádřil, že tento obchod byl státními orgány varován, aby nedával tak extrémně najevo, že jeho aktuální nabídka souvisí s Vánocemi, a neprovokoval nakupující pouštěním písně Narodil se Kristus pán.

Bohužel, už Vám nedokážu napsat počet zraněných při řádění muslimských gangů v celé zemi, už to nějak nestíhám sledovat.

Nejsem schopný zmapovat ani počet týraných žen, protože pod tím jejich hábitem není na modřiny vidět. Škoda, některé z nich (potomkyně konvertistek) mohly dnes žít hezký svobodný život, nebýt Vás.

Přeji Vám příjemný spánek při sledování následků Vašeho počínání před 20 lety.

S pozdravem

pan Y (bezpečnost a obavy o život a zdraví vlastní rodiny mně nedovoluje se podepsat)

převzato z autorova blogu na idnes.cz

Čtěte také: 

Jeden z občanů ČR se naštval a tohle poslal Halíkovi

 

Halík opět perlil na ČT. Tentokrát to ale skutečně přehnal

 

Češi jsou národem xenofobů a islamofobů. Měli by být převychování

Klíčová slova: islám  | asimilace  | Islamismus  | Halík
8695 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Europoslanec z Irska v rádiu: Lidé touží po zdražování, bídě a ekototalitěPlynová krize v Evropě se stále zhoršuje! Ceny plynu narůstají do obrovských výšekAfričtí uprchlíci obohacovali svým terorem Itálií a Rakousko ....České oběti a jejich němečtí vrazi: O tom, jak Česká republika pomáhala unikat válečným zločincůmPlynovod Nord Stream 2 dokončen. Ukrajina již nemůže vydírat Evropu a Rusko ...

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czČas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicí

Eurabia.cz

Očkování: ženy hlásí menstruační poruchyPolexit: Polsko dá EU ještě šanci

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Do Prahy ne, půjde vám tam o život! Kamarův právník zase v akci proti Čechům. Tvrdík reagujeVolný odpálil bombu. Než Lipovskou odstranili, zkusili ji prý umlčet jinak
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění