Vysoký český státní úředník se dopustil hanebné urážky hrdinů, kterých si všichni vážíme. Měl by být okamžitě propuštěn

Autor: Jiří Kohoutek | Publikováno: 30.11.2014 | Rubrika: Politika
EU - totalita

Dříve horliví svazáci, dnes horliví eurofanatici. U těch starších jde o logický vývoj. Ti mladší se sice svazáky stát nestihli, ale pouze vzhledem ke svému datu narození. Jedním z takových je vedle Jakuba Jandy jistý Tomáš Prouze, t. č. státní tajemník pro evropské záležitosti. Malá šedá úřednická myš, která má jistě velmi dobrý přehled o všech směrnicích, nařízeních a formulářích platných v EUrobruselské říši. Předevčírem si řekl, že by si zasloužil postoupit o nějaký ten stupínek výš.

 

Vyšlápl si proto na britského premiéra Davida Camerona. Ten se ve snaze trochu přibrzdit UKIP rozhodl podívat se na přistěhovaleckou politiku Velké Británie. A nutno dodat,že se na toto ožehavé téma podíval ze správného úhlu pohledu. Britský premiér navrhuje spoustu opatření, která by snad v budoucnu mohla napomoci tomu, aby si přistěhovalci ze třetího světa nedělali ze kdysi hrdé a mocné země dojnou krávu.

 

Ale ouha, Cameron tvrdě narazil. Alespoň u našeho úředníčka Prouzy. Ten nepřenesl přes své EUsrdíčko, že by měli napříště imigranti ve Velké Británii čekat na některé sociální dávky celé čtyři roky. A pokud by si nenašli práci do půl roku, mohli by být dokonce vyhoštěni.

 

Tak to rozhodně ne, řekl si náš Prouza. Rozepnul si jeden knoflík na saku, osušil své zpocené čelo kapesníkem a začal usilovně dumat nad tím, co s tím. Nakonec to všechno moc krásně vymyslel. Schrastil fotografii československých letců, jenž za druhé světové války bojovali v Britském královském letectvu, pod kterou připsal tuze „chytrou“ poznámku. „Tito Češi pracovali ve Velké Británii méně než 4 roky, také by tedy nedostali dávky?“

 

Prouza si ještě několikrát prohlédl své zdařilé dílko a vítězoslavně jej vyvěsil na Twitter. Pak už jenom čekal, co se bude dít. Nutno dodat, že se mu zadařilo. O jeho „majstrštyku“ píší média, mnoho stejně uvědomělých EUobčanů jej chválí a tiše závidí, že je samotné něco tak skvělého také nenapadlo. Van Rompuy možná lehce zneklidněl, Schulz „némlich“ to samé...Kdosi zezdola se totiž tlačí na jejich místo. Malý český úředníček Prouza hodlá udělat pořádnou kariéru.

 

Ale dost legrace. Prouza je obyčejný křupan a hlupák. Kdyby ti českoslovenští letci mohli povstat z hrobů, dostal by od nich tolik naloženo, že by si nemohl nejméně měsíc sednout do své bruselské koženkové sesle. Opravdu Prouza nechápe rozdíl mezi československý vojákem, který přijel bránit Velkou Británii a muslimským vousatcem, jenž si přijel do Anglie shrábnout sociální dávky a postupně v zemi prosadit islámské pořádky? Skutečně si pan Prouze myslí, že si i naši letci jeli do Velké Británie užít pohodlného života? Ne, oni jeli bojovat proti Hitlerovi, za Československo, za Velkou Británii, za demokracii a svobodu.

 

Vychytralý muslimský vyžírka, který má v podpaží Korán a za sebou táhne na řetězu nesvéprávnou ženu zahalenou do jutového pytle, přijel do Velké Británie za účelem jejího podmanění, vyždímání a potupení. Prouza mluví o jakýchsi ideálech Evropské unie. Které to vlastně jsou? Prouza zmiňuje, že EU se všemi občany zachází stejně. Uhodil hřebíček na hlavičku. V tom je právě ten kámen úrazu.

 

Bruselský multikulti šiml se dívá stejně na otce od tří dětí, ( který poctivě pracuje, odvádí daně, podílí se na výchově svých dětí, neponižuje manželku, není nebezpečný svému okolí atd.)...jako na muslimského fanatika, který pobírá peníze od britských daňových poplatníků, nepracuje, pěstuje si pouze svůj dlouhý plnovous, týrá svojí manželku a denně přemýšlí o tom, jak by těm hloupým Britům zakroutil krkem. Bez toho, aby si uvědomil, že až se tak stane, nebude jej mít kdo živit.

 

Ano, Brusel ze všemi občany zachází skutečně stejně. Proto jsme tam, kde jsme...

 

Čtěte také: 

Primátor Teplic Kubera: Kdyby bylo po mém, Teplice vystoupí z EU

Znamená referendum o euro jen "vystrkování p.dele" na sousedy?

Probouzí se britská pravice z politicky korektní hypnózy?

11323 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czPohroma se podle všeho blíží... Nemůže být vítězství Pirátů přece jen k něčemu dobré?

Eurabia.cz

Vzpomínky na Sýrii od českého diplomataVyhlazeni Evropanů je OK. Prostě jedna tlupa té druhé pobije samce a unese samice

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Rusko ovlivnilo volby v USA? Někomu hrabe!“ Advokát si vyšlápl proti JourovéA dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění