Planeta patří Alláhovi

Autor: Benjamin Kuras | Publikováno: 21.8.2004 | Rubrika: Zamyšlení
Muslimové

"Davide Blunkette, táhni do pekel, tato planeta patří Alláhovi," prohlásil jednooký, jednoruký a velkohubý poradce islámských teroristů Abu Hamza na adresu britského ministra vnitra, který se ho loni snažil zbavit britského občanství nabytého sňatkem před deseti roky, od té doby rozvedeným.

"Do Ameriky se mně moc nechce," řekl teď, když ho britská policie zatýkala na žádost Spojených států a na jedenáct obžalob ze spoluúčasti na terorismu. Na ty jej sice mohla dávno zatknout už dávno i podle zákonů britských, ještě s přidáním trestného činu velezrady. Místo toho jej nechávala veřejně kázat nenávist k západní civilizaci a nabádat mladé britské muslimy k teroristickým akcím. V pohodě ho udržuje štědrá nezaměstnanecká podpora a sociální dávky a státem bohatě placení právníci, kteří jeho obhajobu vlečou od odvolání k odvolání. Britského daňového poplatníka už stál okolo milionu liber.

Aby se o jeho vydání Spojeným státům vůbec dalo uvažovat, ministr Blunkett musel výslovně žádat od Američanů slib, že Hamzu nepopraví, třebaže obžaloby obsahují několikanásobný trest smrti. Státy, kde přijaly zákony EU o lidských právech, totiž zakazují vydávat zločince do zemí, kde platí trest smrti. Američané tento slib nedali, a tak bude Hamza se svými právníky Británii ještě několik let vláčet po odvolacích soudech včetně evropského, který nakonec jeho vydání zakáže, takže se ho Britové nikdy nezbaví a bude je stát další miliony. Žijí totiž pořád ještě v iluzi, že jsou právním státem, který musí dodržovat procedury podle zákonů, na jejichž vytváření neměl žádný vliv. Nikoho zde nenapadá to nejjednodušší řešení Hamzu jednoduše sbalit do letadla a předat ho Američanům a teprve pak se s nějakým evropským soudem hádat, co ohrožuje britskou spravedlnost víc.

Mezitím o Hamzovi víme, že ve své londýnské mešitě - a pak při pouličních kázních před mešitou, když mu byl do ní zakázán vstup - vyškolil mezi mladými britskými občany několik usvědčených teroristických sebevrahů a další stovky jich poslal na teroristické výcviky Al Kajdy v Afghánistánu. Absolventů těchto výcviků bylo při likvidaci tálibánského režimu podle odhadu Mezinárodního Institutu pro strategická studia okolo 20.000. Asi 18.000 se jich rozuteklo do celého světa, včetně západních zemí, kde žijí na státní podpoře jako žadatelé o azyl a čekají na rozkaz k útokům.

Mezitím taky byl z BBC vyhozen komentátor Kilroy-Silk, který v jedněch novinách urazil islám tvrzením, že islámské země jsou vesměs totalitní krutovlády. Britská policie právě zakázala dva televizní dokumenty o britských muslimských gangsterech, kteří unášejí, drogují a zpracovávají na prostituci mladistvé britské dívky - programy by prý mohly vyvolat rasismus. A Evropská komise se ve zprávě o růstu antisemitismu pokusila zatajit, že devadesát procent antisemitských útoků v Evropě páchají muslimové - mohlo by to prý muslimy urazit.

Smí se ještě tyto informace tisknout v českých novinách?

6987 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Západní mediálni diktatura již cenzuruje i havlisty ...Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulují

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Naše služby mluvily s Rusy.“ Oheň ve Vrběticích: Generál Šándor dal nové infoNebezpečná Plzeň. Odešel bych hned, nechci umřít, říká Pavel Černý. Šéfovi strážníků zaskočí pivo
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění