Tak to už si ze mě děláte legraci...nebo jste o tom snad ještě neslyšeli?

Autor: Jiří Kohoutek | Publikováno: 29.4.2014 | Rubrika: Kulturní válka
Homosexualove

Tak jsem si dnes přečetl kdesi v médiích, že v pokrokových Spojených státech bude lesbický trojlístek vychovávat dítě. Jedna z lesbiček, které loni uzavřeli legální manželství, je totiž těhotná. 

Děsím se toho, že by se mohly starat o dítě dvě lesbičky. A tohle mě uzemnilo úplně. Jaký asi bude mít dítě světonázor, když jej budu vychovávat tři ženské, které spolu provozují skupinový sex? Nejlepší na tom je, že v USA to nejspíš nikomu nevadí. Jsme moderní, jsme pokrokoví, jsme USA. 

Ale o Spojené státy tu nejde. Obávám se, že tohle by se mohlo stát klidně i v Evropě. Možná s tím brzy přijde i moderní Jiří Dienstbier, který se v současné době pere za adopce dětí homosexuály. V rámci tolik moderního boje za práva homosexuálu. Jen mi, prosím, vysvětlete, kdo se vzala práva homosexuálu hrát si na mámu a tátu? Je to podobně asi jako právo na dovolenou  a právo na práci. Z prstu vycucaný nesmysl.

Kdo má právo připravit dítě o možnost vyrůstat v rodině, kterou vždy tvořili táta a máma? O dítě tady samozřejmě nejde. Jde jen o to ukojit jakýsi podivný pud třech či klidně pěti lesbicky či homosexuálně orientovaných bytostí mít dítě.

Přitom mít dítě bylo vždy výsostným právě muže a ženy. Proč si myslíme, že by tomu mělo být jinak? 

Je mi z toho fakt ouzko. Přemýšlím nad tím, že jsem možná natolik nemoderní a zpátečnický, že bych se měl léčit v nějakém ústavu. Zasloužím si dostávat elektrické šoky do té doby, než přijdu k rozumu. Pokud o nějakém takovém ústavu víte, napište jim, ať si pro mě přijedou. 

Já totiž chci být tak zoufale moderní, že pro to udělám všechno. Klidně do sebe i nechám pouštět proud. Fakt. Nedělám si srandu.

Čtěte také: 

ODS prosazuje adopci dětí pro homosexuály. Ne, to není žert!

Homosexuál otevřeně mluví o Prague Pride, adopci dětí a dalších tématech. Budete hodně překvapeni jeho odpověďmi

Jak dlouho ještě budeme strkat hlavu do písku?

 

 

Klíčová slova: homosexuálové
7321 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czPohroma se podle všeho blíží... Nemůže být vítězství Pirátů přece jen k něčemu dobré?

Eurabia.cz

Vzpomínky na Sýrii od českého diplomataVyhlazeni Evropanů je OK. Prostě jedna tlupa té druhé pobije samce a unese samice

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Rusko ovlivnilo volby v USA? Někomu hrabe!“ Advokát si vyšlápl proti JourovéA dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění