Kateřino Konečná z KSČM, víš, že komunisti zabili dvakrát více lidí než nacisti?

Autor: Dušan Šrámek | Publikováno: 10.2.2006 | Rubrika: Ostatní
KSČM

Fiktivní dopis poslankyni za KSČM Kateřině Konečné:

Káčo, ach Káčo, ty jedno máčo,

cos to proboha chtěla na tom Parlamentním shromáždění Rady Evropy přečíst za nesmysly, v rámci projednávání petice odsuzující komunistické a nacistické zločiny?

Fakt jsi přesvědčená, že jde o „nedostatek úcty k miliónům lidí, kteří bojovali za svobodu a emancipaci ve jménu komunismu, kteří ve jménu víry a boje v lepší budoucnost bojovali za sociálně-ekonomickou rovnost a svobodu v mnoha částech světa“?

Copak si vážně myslíš, že když nějaký lhář cosi deklaruje, že to ještě musí být pravda? Historie nezná jediný příklad toho, že by komunisté, pokud se dostali k moci, přispěli k větší svobodě. S Tvým tvrzením můžeme souhlasit pouze v intencích Orwelova románu 1984 – svoboda je otroctví, lež je pravda. Ekonomická rovnost pak v pojetí komunistů neznamená nic jiného než krádež cizího majetku, a znivelizování všech občanů do jedné lajny chudoby a zaostalosti. Vlastně s jedinou výjimkou – a tou jsou právě komunisté, kteří hbitě nahradí jakoukoli dosavadní aristokracii, a kteří si přivlastní taková privilegia, o nichž se předchozím vládcům ani nesnilo.

„Příspěvek komunistů k boji za svobodu a úctu k lidským hodnotám byl několikráte uznán jak význačnými jedinci, tak různými mezinárodními organizacemi,“ píšeš dále. Škoda jenom, žes krapet nekonkretizovala, které „význačné“ jedince a organizace máš na mysli. Že by ony „užitečné idioty“, jak svým zdegenerovaným obdivovatelům ve svobodném světě říkal baťuška Uljanov?

Tato rezoluce prý zároveň ukazuje nedostatek respektu vůči těm, kteří obhajovali a stále hájí práva a nároky pracujících v odborovém hnutí. Ale, ale, ty ťunťo, kde si přišla na to, že komunismus rovná se odbory? Jaká byla práva odborů v komunistických státech, včetně práva na stávku? Co s těmi žluťáky, reformisty, zaprodanci, a sociálfašisty, jak odboráře roztomile nazývali tví soukmenovci?

Je to logické – když jste zjistili, že proletář je schopen se s buržuou nějak domluvit, aniž by musel zákonitě přeskakovat přes potoky krve, jak to předpovídal polovzdělaný hlupák Marx, museli nutně vymyslet další pologramotní nemakačenkové partaj jako revoluční předvoj. Jenom jste se zapomněli zeptat toho proletáře, za nějž jste drze a bezostyšně chtěli mluvit, jestli o tuto medvědí službu vůbec stojí.

Srovnání komunismu s nacismem podle Tebe představuje silné zkreslení dějin. To je skutečně neoddiskutovatelný fakt. Zatímco nacismus má na svém kontě cca 40 miliónů obětí, komunismus jich dokázal vyrobit nejméně dvakrát tolik.

„Komunisté na celém světě se nacismu postavili a vždy pro něj představovali opoziční sílu. Přispěli tak možná více než kterékoli jiné společensko-politické uskupení, k jeho porážce.“ Takže opět fakta – byl to právě Sovětský svaz, který tajně vyzbrojil nacistické Německo mezi oběma světovými válkami, byl to ten samý stát, který si v srpnu 1939 rozdělil s Třetí říší střední a východní Evropu. V době Výmarské republiky proti demokratickým vládám sociální demokracie a umírněné pravice bojovali jak nacisté, tak komunisté. A to jak v případě boje proti přijetí Youngova reparačního plánu, či v případě společné stávky berlínských dopraváků v listopadu 1932.

A co stávky a hromadné dezerce ve Francii po jejím vstupu do války s nacistickým Německem, k nimž vyzývala Kominterna s tím, že jde o válku ryze imperialistickou? Armagedon konečného střetu mezi hnědými a rudými v červnu 1941 pak nebyl nic jiného než bratrovražedný boj mezi dvěma stejně zrůdnými dvojčaty. O to, že měli komunisté „větší zásluhy na porážce nacismu než jiná společensko-politická uskupení“ se postarali sami. Jednak svou nedbalou konspirací , jednak tím, že z pozice různých kápů likvidovali v koncentračních táborech své ideové oponenty (viz svědectví německé komunistky Bubber-Neumannové o tom, jak Anežka Hodinová-Spurná v Ravensbrücku umučila Milenu Jesenskou k smrti hladem pro její politické názory ).

Píšeš dále, milá Kateřino, že rezoluce opomíjí pronásledování komunistů v jiných částech světa, že opomíjí masové vraždy komunistů, kteří přišli o život v důsledku svého politického přesvědčení. Zapomínáš na to, že násilí se lze bránit pouze násilím, a že žádná autoritativní diktatura, ať již to byla chilská nebo španělská nezpůsobila svým zemím takové hoře a takové bezpráví, jaké by způsobila diktatura komunistická.

V závěru pak píšeš, že sice neobhajuješ zločiny a násilnosti, které se staly v době stalinského režimu, ale že „…rezoluce usiluje o stigmatizaci komunistické ideologie jako takové.“ No zaplať pánbůh, že se konečně někdo dokázal odprostit od oné perverzní myšlenky, že záměr byl dobrý, jen špatně naplněn. A k Vožďovi jen jednu poznámku – bylo to prase, ale vaše prase. Jistou nehynoucí zásluhu mu však nelze upřít – z.likvidoval tolik komunistů, jako nikdo jiný v dějinách .

Parlamentní shromáždění Rady Evropy nakonec nenechalo Tvůj dopis přečíst a rezoluci schválilo. Vždyť Rada Evropy vznikla právě proto, aby se již nikdy v budoucnu nemohla žádná totalitní ideologie na starém kontinentu prosadit. Buď jenom ráda, že je tady instituce, která chrání i Tvůj život před Tvými krvelačnými soukmenovci.

16581 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Objevuje se u nás stále větší počet osob zahalených v islámských nikábech?Evropská unie je škůdcem, parazitem, vrahem a rakovinou Evropy. Pokud chceme, aby Evropa přežila, musíme zrušit totalitní neomarxistickou instituci s názvem Evropská unie

Eurabia.cz

Miliardový byznys s ilegální imigrací a uprchlíky. Reportáž italské TV ukazuje pravdu o migraciVzdělání ve Švédsku rapidně upadá. Například mnozí švédští policisté neumějí psát

FreeGlobe.cz

Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?Tyranie pánů sociálních sítí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Debilové. Přepište listopad, ČT! Šméčko, Babiši. Čapí hnízdo rozpálilo umělceKoněv? Ovčáček ukázal prstem. A dotyčný drtivě odpověděl
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění