Když Kerry hovořil o údajné odpovědnosti syrské vlády za údajný chemický útok, použil falešné fotografie. Například ukazoval jako důkaz chemického útoku tuto fotografii:

Tato fotografie totiž pochází z Al Musajjib, Iraq – květen 27, 2003.

Jenže jde o lež. Tato fotografie totiž nepochází ze Sýrie roku 2013, ale z Iráku roku 2003. Jejím autorem je fotograf Marco di Lauro, který veřejně vyjádřil rozhořčení nad zneužitím své fotografie.

Tato fotografie totiž pochází z Al Musajjib, Iraq – květen 27, 2003.

Ukazká scenu webu BBC s lživými informacemi:

Americký ministr Kerry se tak stal, ať již vědomě nebo nevědomě, obětí mediální manipulace, která začala u britské BBC – podrobnosti zde.

O tom proč zdůrazňuji, že za mnohými posledními selháními USA v muslimském světě nejspíše stojí strategie islamistických infiltratorů do státní správy a politiky USA, se rozepíši podrobněji později, ale již teď je víc než zřejmé, že kroky USA v muslimském světě nahrávají islamistům, některým skupinám ze Saudské Arábie a ohrožují zájmy a bezpečnou budoucnost nejen USA, Izraele, ale i Evropy.

Otázka infiltrace islamistů a jejich korupčních aktiv do politiky a státni správy není otázkou pouze USA či západní Evropy, ale stále více i naši vlasti ...

převzato z autorova blogu, titulek doplněn redakcí ePortál