Jak funguje vietnamská ekonomika? Když policie měří rychlost vedle vietnamské tržnice plné padělků a drog. Příklad z Chebu

Autor: Bohuslav Janovský | Publikováno: 27.8.2013 | Rubrika: Ostatní
Zelení

Homosexualistická estráda zvaná gay pride skončila a můžeme tedy očekávat, že neomarxistické agitační skupiny (pravda a láska) opět zabubnují na buben přistěhovalci a jejich „přínos“ pro naši zemi. Jelikož přínos cikánských menšin (Cikáni nejsou v CR původní obyvatelstvo) se již vymyslet asi opravdu nedá, předpokládám, že se zaměří na Vietnamce. Můžeme tedy asi čekat opětovné PR ofenzívy o „tvrdě pracujících vietnamských večerkářích“ a možná i dojde na vietnamskou vítězku české literární soutěže…S realitou to ale nemá nic společného. Jaký má ona vietnamská menšina a její aktivity přínos pro naši společnost a ekonomiku ve skutečnosti, jsem se před nedávnem opět přesvědčil v Chebu.

 

Město Cheb má totiž nejvyšší procentuální počet obyvatel vietnamského původu a v tomto 33. tisícovém městě žije podle odhadů asi 7-8 tisíc Vietnamců. Jejich ekonomická aktivita je tradičně soustředěna kolem několika tržnic, z nichž nejznámější je Dragon kousek od německé státní hranice.

 

Nevěříte? Jeďte se podívat do Chebu sami!

Před pár dny jsem navštívil v doprovodu přátel Karlovarsko a mimo jiné i Cheb. Zastavili jsme i v tržnici Dragon. Byl krásný letní den a to, co jsem viděli, námi otřáslo. Okamžitě totiž máte pocit, že nejste v CR, ale ve Vietnamu. Všude vietnamské nápisy, všichni mluví pouze vietnamsky, nikdo neumí česky a podivný pocit, že jste přijeli do centra pašeráckého doupěte. Padělky triček, kabelek, cigaret jsou vystaveny zcela veřejně a bez obav z postihu. V tržnici se nenacházejí žádní zákazníci kromě asi dvou podivných individuí, evidentně narkomanů z Německa. Procházíme prázdnou tržnicí a průběžně nás oslovují vietnamští prodavači. Nabídka vždy začne cigaretami, pak následuje billig Becherovka, whisky, když ani to nezabere, přejde se zcela otevřeně k drogám. Mají všechno marihuanu, pervitin, hašiš... Vše je zcela otevřené a pro prodávající Vietnamce evidentně každodenní „práce“. Celkem nás oslovilo asi 5 vietnamských prodejců. Všichni nám nabízejí drogy…prý kvalitní a levné… Některé rozhovory jsou přitom úsměvné a smutné zároveň. Jako třeba…

 

Vietnamec (nazvěme ho pan Nguyen) nás zastavuje a lámanou němčinou nám nabízí svůj sortiment. Celý rozhovor probíhá asi takto. „Hallo, was kaufen“. (Ahoj, co koupit?) „Ich billig ZIggaret und Becherovka“. (Já levné cigarety a Becherovku). Odmítáme zdvořile, ale asi vypadáme jako „speciální zákazníci“. Pan Nguyen je proto neodbytný. „ Ich gut marihuana“ (já dobrá marihuana). Odpovídám . „Wirklich“?. (Opravdu?) On hned doplní, „und Crystal“ (to je německé označení pro pervitin). Ptám se ho, odkud je. (Woher kommen Sie?) Nerozumí. Říkám, „Vietnam, Hanoi“ a ukazuji na něj. Rezolutně zavrtí hlavou a mává rukama. „Ich Tschech“. (Já Čech). Díváme se na sebe a smějeme. On však zaloví v tašce a zamáva pasem, který z dálky skutečně vypadá jako ten náš český. Česky mu říkám. „jo tak Ty jsi Čech“?!. Evidentně jsem ho ale oslovil řečí, kterou na rozdíl od lámané němčiny neovládá vůbec… Ptám se ho, jak dlouho tu již žije. Opět nerozumí. Musíme se tedy uchýlit k domluvě rukama a já si vzpomínám na pár vietnamských slovíček z  cest po Asii. Ukazuji na něj, na zem a ptám se „ban bao nhiu tuci“, a pro jistotu „ Wie alt sind Sie“?. Po chvílí vysvětlování, se dovtípí a ukazuje na prstech 10+6. Žije tedy v CR 16 let….!! Má české občanství a přitom neumí slovo česky…. A takových vietnamských „Čechů“ žije v Chebu (a i jinde v ČR) jistě mnoho… a jistě jsou pro nás skutečným „obohacením“…..

 

 

Je libo kabelku LV made in Cheb? Nebo snad nějaké drogy? Pan Nguyen má všechno….

 

 

Obrázek z Vietnamu? Nikoliv, západočeský multikulturní Cheb…

 

Teror „politicky korektní tolerance“, aneb menšiny si mohou dělat, co se jim zlíbí

Vracíme se k autům, cestou do centra Chebu si všímáme, že kousek od té vietnamské tržnici stojí policie a měří rychlost. Opravdu tu asi již máme multikulturní společnost, vietnamský prodavač drog a padělků policii nevadí, ale jestli jedete o 10 km rychleji, než máte, jistě to bude „velký problém“ a pokuta. Druhý den to probíráme s jedním známým, který žije na Karlovarsku. Vše mi vysvětluje. Prý se nesmím divit, když se policie pokoušela vietnamskou kriminalitu řešit, tak se jim dostalo výhrůžek od vůdců vietnamské mafie, že jim zabijí rodinu. (To je takový „vietnamský way of doing business“) a hlavně oni policisté neviděli žádnou podporu od politické „elity“ a tedy svých nadřízených. Prý si mám vygooglovat, jak se české pravdoláskařské politické špičky bez uzardění ukazují v centrech vietnamských drogových center. (jako tržnice Sapa v Praze), či připomíná nějaký případ z Brna, kdy údajně vietnamský narkoman napadl policejní hlídku a po potyčce zemřel. Místo vyznamenání se ale policistům dostalo vyhození od sboru a hanlivé vláčení v politicky korektním tisku…K tomu si přidejme agresivní politicky korektní chování nemarxistických pseudoelit, které ovládají meanstreamová media a část státní správy. V jejich chápání platí české zákony pouze pro Čechy. Menšin se netýkají, protože k nim (chudákům) musíme „být tolerantní“ „respektovat jejich kulturu“. Pokud se například Čech dopustí daňového podvodu, tak je to „chamtivý podnikatel, co patří do basy)“. Pokud se toho dopouští masově celá vietnamská komunita, tak jsou to mazaní vietnamští obchodníci…a je to „vina státu“, že jim to dovolí… Když prodává drogy Čech, pak je to zločinec. Když prodává drogy Vietnamec, tak je to „chudák“, co ho někdo navedl…. a jistě za to vlastně může nějaký „xenofobní bílý Čech“.

 

Čím se Vietnamci v CR skutečně živí?

Hlavním těžištěm současné vietnamské ekonomiky (nejenom v Chebu, ale i v celé CR) je zhruba od roku 2000 výroba a prodej drog. Vietnamské drogové operace již nabyly takových rozměrů, že to začíná negativně ovlivňovat česko-německé vztahy. V CR se o celé problematice více méně politicky korektně mlčí a lže. Přitom drogová kriminalita v CR je dnes z naprosté většiny vietnamská a zapojila se do ním velká část vietnamské komunity. (podle oficiálního stanoviska policie narost obchod s drogami v CR po zapojení Vietnamců o stovky procent) Dalším významným zdrojem obživy vietnamských „podnikatelů“ je tradičně výroba a prodej padělků. Jedná se především o padělky cigaret a alkoholu a v menší míře pak tzv. „značkového zboží“. Dalším významným zdrojem příjmů vietnamských špiček je pašování lidí a novodobé otrokářství. (nedávné skandály z britských nails studios dávají tušit, že u nás to bude podobně). Následuje pak nový fenomén a tím jsou podvody s DPH přes fiktivní vietnamské firmy. To celé je kryto systémem vietnamských večerek, bister, „vetešnictví“, heren, zastaváren a nails studií a tržnic. Ty mají za úkol jednak sloužit k distribuci drog, padělaných cigaret a alkoholu. (policie CR již otevřeně mluví o tom, vietnamské tržnice slouží k distribuci drog a je jen otázkou času, kdy přizná pravdu i o večerkách, kde je to velmi podobné – pokud nevěříte, doporučuji třeba tu, kterou Vietnamci nově otevřeli u parku na Karlově náměstí – oblíbeného místa pražských narkomanů). Současně pak slouží k legalizaci výnosů z trestné činnosti.

 

Vietnamci mají na českou ekonomiku a společnost jednoznačně negativní vliv.

Ztráty ekonomiky z vietnamského „podnikání“na spotřební dani, clech, DPH, neplacení povinných odvodů atd jsou zhruba na úrovni 15 miliard kč ročně. To je více než 10 procent schodku státního rozpočtu!! K tomu si připočtěte dalších zhruba 10-15 miliard zisků z drog a tím spojený negativní vliv na českou společnost!. Tohle je onen přínos, který do omrzení opakují extremistické neziskovky a politicky korektní media a pravdoláskařské politické pseudoelity???? Podle střízlivých odhadů nedává naprostá většina legálních vietnamských businessů ekonomicky smysl. Tj. nemohou legálně dlouhodobě prosperovat!!! To je ten přínos? Nebo si politicky korektní cenzoři mysli, že vietnamský export drog do okolních zemí zlepšuje český export?? Při jejich ideologické zaslepenosti a obecné hlouposti, bych se podobným nápadů ani vlastně nedivil…. Nebo je snad přínosem, když Vietnamci (a v tom se neliší od jiných přistěhovalců) zneužívají náš sociální systém?

Český politický establishment v zajetí multikulturalismu a vietnamských mafií.

Musíme si položit následující otázku. Je možné, že o tom současný politický establishment a média neví? Odpověď je prostá, ne, to možné není. Ten problém je tak očividný a narostl do takových rozměrů, že ho nelze nevidět. Proč o něm tedy média neinformují a záměrně lžou a politický establishment se jím nezabývá, nebo dokonce vietnamské nelegální aktivity kryje?

Bude to směsice multikulturní a politicky korektní ideologie a osobního prospěchu (korupce).

Když se politicky korektní média rozplývají nad údajnou vietnamskou pracovitostí a přitom zatajují a lžou o skutečné podstatě vietnamské ekonomiky v CR, pak je důvod ideologický. Politicky korektní a neomarxističtí novináři, administrátoři blogů (cenzoři) prostě chtějí vědomě napomoci zničení tradiční západní/české společnost.

Když se ale například ministerstvo financí vůbec nezabývá problematikou obrovských úniků spotřební daně ve vietnamských večerkách, bistrech a tržnicích, pak se spíše asi domnívat, že to bude zájem ekonomický. (bude jistě náhodou, že do nedávna byl ministr financí z hlavní pravdoláskařské strany, kde vedení mělo s vietnamskou komunitou nadstandardní vztahy…)

Vietnamský drogový mafián náš vzor. Češi nás nezajímají….

Před časem předseda pravdoláskařské TOP09 a bývalý místopředseda vlády p. Schwarzenberg navštívil multikulturní estrádu zvanou Miss Vietnam pořádanou v tržnici Sapa a měl starost, zda se u nás Vietnamcům dobře žije. (Tržnice Sapa je policií veřejně označována jako jedno z hlavních drogových překladišť vietnamských mafiánů). Slyšeli jste, že by tento vítečník (p. Schwarzenberg) navštívil třeba české občany Šlukovska, Č. Bedějovic a staral se o jejich „blahobyt“ a soužití s menšinami???!!!! Ne, to ho nezajímá. Češi jsou přece rasisti, tak ať drží „hubu“ a platí daně….

 

http://in.ihned.cz/?article%5bgallery%5d%5bdetail_id%5d=1296740&article%5bgallery%5d%5bfrom%5d=&article%5bgallery%5d%5bid%5d=994970&article%5bid%5d=49631860&p=50n000_d

 

Stejně tak je neuvěřitelné se dočíst, že šéf europoslanců ODS Zahradil veřejně prohlašuje, že tihle Vietnamci jsou pro nás (líné) Čechy vzor a on bude bojovat o hlasy „vietnamských voličů“.

 

http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/5310-duhoveho-svobodu-trumfnul-multikulturni-zahradil-podivejte-se-co-mi-odepsal-na-muj-email-po-kterem-jsem-se-rozhodl-ze-ods-uz-nikdy-volit-nebudu-.aspx

A tihle nešťastníci si prosím říkají politická „pravice“, ale zdaleka se nejedná o jediné představitele současných politických elit, co zaslepeni nemarxistickou ideologii, či penězi, zcela rezignovali na české národní zájmy a bezpečnost a zájmy jejich (českých) voličů.

 

Co s tím?

Je na čase si nalít čistého vína. Vietnamci se v CR za těch 40 let v naprosté většině neintegrovali a nemají o to nejmenší zájem (výjimku tvoří několik mladých Vietnamsců - většinou dívek a žen, které se rozhodly vědomě vzdálit vietnamské komunitě. Ostatně většina z nich má za partnera Čecha). Nikdy nepřijali a nepřijmou naše západní hodnoty a způsob myšlení, protože prostě nechtějí. Stejně tak je zcela vyloučeno, že by zanechali nelegálních aktivit (drogy, padělky, pašování lidi, daňové podvody atd). Je to totiž problém kulturní. Pro běžného Čecha je podvádění a třeba prodej drog něco špatného a odsouzení hodného. Pro běžného Vietnamce zcela legitimní a „počestný“ způsob obživy. Je třeba tedy rázně říci dost a přimět je k návratu do jejich původní vlasti!! Kdo chce žít jako ve Vietnamu, tak by se tam měl vrátit. Nesmíme dopustit, aby se z našich měst stala rejdiště asijských mafií. Brzy budou volby a volme podle toho. Koho? Spíš jasně - koho ne! Extremistickou levici jako třeba Zelené atd. Pak tu pravdoláskařskou extrémní levici, co si říká pravice TOP 09 a musíme rozhodně odmítnout i současnou ODS. ODSka ať si hledá voliče u Vietnamců, gayů atd…když ty menšiny tak vehementně podporuje…schválně kolik tam těch hlasů uloví….

 

Čtěte také: 

Neúspěchy multikulturalismu v CR. Vietnamci.

Vietnamci žádný ekonomický přínos pro ČR nepředstavují. Naučte se v těch vietnamských PR agenturách a multikulti centrech počítat!

Vietnamské podnikání v ČR: „Vydělávat“ lze evidentně i bez zákazníků

Klíčová slova: multikulturalismus
8809 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Piráti v sombrerech: Transgender exempláře obsazují pozice. Budou si depilovat nohy? Revoluce žere vlastní děti. Feministky ostrouhajíPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Premiér Orbán vyzval v k 7-bodové reformě EU!Jak si s námi vytřel Západ zadek a okradl nás o naše zlato

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Migranta do každé rodiny!“ Babiš a Piráti. Soudem rozdmýchané téma. Jak to může skončit? Cyril Svoboda tušíPoslanec Španěl z volebního výboru: Odpovím bez vytáček, změny v ČT budou nutné!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění