Nedávno KSČM dost nechutně zneužila povodně a lidského neštěstí k politické propagandě proti vládě. Ono to není poprvé. Komunistům byl hyenismus vždycky vlastní a tak například už na podzim 1928 zneuctili památku dělníků, kteří zahynuli při stavbě domu v Praze na Poříčí, když do pohřebního průvodu některých obětí proti vůli příbuzných vnikli s rudými prapory a zpěvem internacionály.

Nyní komunista Vytiska řekl, že vlastně neví, co všechno velká voda v jižních Čechách v kultuře zničila, a od toho prý má úředníky. To je důkazem toho, že komunisté nezvládají řízení krajů, nemají kompetentní lidi pro funkce krajských radních a už to je diskvalifikuje pro účast ve vládě.  Neumím si představit, že by ministr nebo premiér na podobný dotaz odpověděli, „máme na to úředníky.“

Dále je nad slunce jasné, že komunistický radní Vytiska o kultuře nic neví a jak sám přiznal, nemá žádnou vizi. Nemá ani základní kulturní přehled a třeba neví, že jihočeský spisovatel Jiří Hájíček dostal hlavní cenu v soutěži Magnesia Litera za román Rybí krev.

Shrnutí: komunista Vytiska dokazuje, že na svoji funkci absolutně nestačí, proto by měl dodržet svoje slova, že na ni nelpí za každou cenu.   

http://ceskobudejovicky.denik.cz/kultura_region/ta-funkce-na-me-zbyla-rika-komunisticky-radni-pro-kulturu-20130607.html

titulek upraven redakcí ePortál.cz

Čtěte také: 

Komunisté v krajích, hrozba událostí příštích?

Fanatická komunistka skončila, slušní lidé zvítězili

 

Volba KSČM znamená volbu lží, korupce, podvodů a neschopnosti