Spisek „Zlatí komunisti… (O komunismu a komunistech, stručně a polopatě, nemediálně pravdivě)“ napsal vcelku známý ultrakomunistický aktivista Ladislav Kašuka. Pokud jej neznáte, o nic jste nepřišli. Je to ten mohutný poďobaný pán, který drsně napadal odpůrce našich stalinistů při letošní vzpomínce soustruhů na Olšanských hřbitovech. Ani jsem netušil, že také píše. Tedy, spíš kompiluje prastará klišé, floskule, fráze a hysterické výkřiky. Je nadšený, urputný a nesmiřitelný.

Spisek publikoval Dušan Makovský na svém provokativním portálu hitlerjugend.cz (http://hitlerjugend.cz/zlati_komunisti.pdf ). Na portálu, který samozřejmě nemá nic společného s nácky. Viz Dušanův článek http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/5724-antikomunista-si-zakoupil-domenu-www-hitlerjugend-cz-proc-to-udelal-a-jak-dopadl-u-vyslechu-.aspx.

Páni zlatí, já to dílo skutečně přečetl. Místy mne mrazilo nad lhostejností autora k faktům. Místy jsem se smál stylu, který jako by vypadl z fanynkovských webů různých obskurních celebrit. A místy nevěřícně kroutil hlavou nad tím, co dokáže do světa vypustit naše školství. V případě autora tedy školství ještě komunistické, alespoň se tak soudě podle jeho vzhledu domnívám.

Shrnuto: Marx a Engels byli pašáci. Lenin super. Stalin dobrák a génius. Gottwald taky. Ostatní jsou hajzli. Najmě Chruščov a Gorbačov. Gulagy byly vlastně lázně. Pakt Molotov-Ribbentrop formalitka. Násilná anexe Estonska, Lotyšska, Litvy a Besarábie nebyla. Jihokorejci si přáli sjednocení a Kima a jeho vrahy vítali květinami. Varšavský pakt nikdy na nikoho nezaútočil. A to vše psáno se zásadním ignorováním shody podmětu a přísudku. Kromě toho se dvěma obsáhlými citacemi. V prvním případě jde o paměti jednoho z nejhnusnějších estébáků padesátých let. Ve druhém pak o ústavu stalinského CCCP. Je krásná (ironie, samozřejmě). Nicméně ani tento ústavní paskvil soustruzi nedodržovali.

Osobně jsem rád, že někdo něco tak blbého napsal a veřejně publikoval. Vždy mi vstávaly vlasy hrůzou při čtení vcelku sofistikovaných lží a bludů vzdělaných mladých komsomolců. Považuji je za navýsost nebezpečné lidi, kteří se snaží v KSČM urvat nějaký vliv. A vzhledem k vymírání starých bolševiků se jim to možná jednou podaří. Kolega bloger a komunista Polák mi nedávno napsal, zda vím, že se jedná o pár extrémistů bez vlivu. Mno, to ale byli zprvu tzv. karlínští kluci taky. Pak přišla bolševizace KSČ a bylo vymalováno.

Nu, pan soustruh Kašuka napsal a publikoval. Co na to ovšem řekli ti vzdělaní mladí stalinisté? Vidím to takto: „Hele, soudruhu, to je vážně skvělý, že seš tak ideologicky pevnej, to jako berem. Ale uvědom si, že když si to přečte někdo aspoň trochu vzdělanej, bude si myslet, že jsme blbci všichni. To ale nejde. My přeci všichni blbci nejsme. Takže soudruhu, teď se už s tim jako nedá nic dělat, ale dál už, prosimtě, nic nepiš. A na Olšanech napadneš nějakýho toho fašouna a třeba ho vyprovokuješ k ráně. Pak ho seřež, seš prej bejvalej haviř, a my to veřejně rozmáznem. No a tohle tvý psaní už jako dál rozmazávat nebudem.“

Protože je ale blbců kolem nás hodně, vůbec bych se nedivil tomu, že na mne někdo slova z Kašukovy slátaniny vytáhne. A bude je brát za pravdu nad slunce jasnější. Bude jim věřit. Tak, jako soustruh Kašuka věří Stalinovi, dobrému tatíčkovi všeholidu.

Čtěte také: 

Antikomunista si zakoupil doménu www.hitlerjugend.cz. Proč to udělal a jak dopadl u výslechu?

S komunisty se holt musí jednat tvrdě

 

Co bylo nejhorší na bolševickém puči? Absolutní pohrdání lidmi!