Tak tohle už socioložka Šiklová opravdu přehnala. Neuvěříte tomu, co může vyjít z úst této dámy v letech...

Autor: Redakce | Publikováno: 9.3.2013 | Rubrika: Ostatní
Zeman

Jiřinu Šiklovou všichni známe a všichni ji nemáme rádi. Její komentáře tolik ovlivněné jejím členstvím v KSČ a pokročilým stářím by člověka měly nechávat chladným. Jsou však okamžiky, kdy některé věci nelze jen tak přejít mávnutím ruky.

V anketě Lidových novin se dopustila takového společenského faux-paus, že by ten neměl zůstat bez odezvy.

Sami se přesvědčte o jejích nevymáchaných ústech:

"...myslím, že ve funkci nevydrží dlouho, protože jeho zdravotní stav tomu asi nebude odpovídat...".

Jak se vůbec může téměř osmdesátiletá stařenka Šiklová s despektem vyjadřovat ke zdravotnímu stavu Zemana narozeného v roce 1944? Ona tím vlastně tak zaobaleně říká, že Zeman se nedožije konce svého mandátu! Tvrdila by něco podobného, kdyby do úřadu usedl o 7 let starší kníže Schwarzenberg?

Umíte si představit, co by se strhlo za melu, kdyby něco podobného řekl někdo z neoblíbenců médií? Jakl, Hájek, Klaus a mnoho dalších? (prošlo by jim to jedině tehdy, kdyby se to týkalo Zemana, protože ten není mediálním oblíbencem)

To by celá plejáda osobností z řad kulturně-mediální fronty zvedala mravokárný prst. To by se komentátoři DNES, Lidovek, Respektu a HN předháněli v odsuzujících komentářích. 

Co kdyby něco podobného řekl např. Ladislav Jakl (či kdokoliv jiný) v roce 1998 na adresu Václava Havla, který měl tehdy velké zdravotní problémy? Prase, dobytek, hovado, nebrali by si ti nejlepší z nás servítek. 

Ale Jiřina Šiklová patří do té správné party, tak si může dovolit trochu víc než obyčejní smrtelníci. Když s vámi kamarádi média, máte v mnoha ohledech snadnější život. 

Takovou výsadu Miloš Zeman nemá a nikdy mít nebude. Proto bude muset strpět na svoji adresu ještě mnoho dalších urážek a podpásovek. 

Přejeme mu v tomto zápolení s médii mnoho sil!

 

Čtěte také: 

Šiklová: Jocha bych za jeho názory nezavírala

V čele této země stojí zlostný ješita

Bullshit „Kulturní fronty“ aneb Miloš Zeman není můj prezident!

29403 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Autor dopisu generálů: Občanská válka? Francouzský národ je na konci sil. Kdo za to může? 500 no-go zón, už i na venkověPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Jak si s námi vytřel Západ zadek a okradl nás o naše zlatoAnglická škola se omluvila za karikaturu Mohammeda. Slíbila, že se to již nestane

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Migranta do každé rodiny!“ Babiš a Piráti. Soudem rozdmýchané téma. Jak to může skončit? Cyril Svoboda tušíPoslanec Španěl z volebního výboru: Odpovím bez vytáček, změny v ČT budou nutné!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění