Bolševický mládežnický úderník patrně píše za Jiřího Paroubka články do médií!

Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 8.12.2005 | Rubrika: HotNews

Komunisti se socialisty! Tak taková koalice nám bude pravděpodobně vládnout v příštích čtyřech letech. Levičáci si však do náruče padají už nyní, vzájemnou rudou lásku skrývají jen z obtížemi. Jedním z důkazů je personální politika Jiřího Paroubka.

Ten neváhal dosadit do čela tiskového odboru vlády Jiřího Ovčáčka, bývalého redaktora stalinisticky komunistické hlásné trouby – Haló novin. Ovčáček se netají ani čilými kontakty s bolševickými pohlaváry, aparátčíky a snad i bývalými lidovými milicionáři či estébáky. Svůj nezkrotný levičácký aktivismus dokazuje třeba i podpisem petice S pravičáky se nemluví!

Ovčáčkovo jméno nalezneme rovněž mezi autory skrytě komunistických, jak mnozí přiznávají, internetových Britských listů. Vrabci na střeše komunistického paláce v ulici Politických vězňů si štěbetají, že právě redaktoři Britských listů mu zařídili jeho krátké angažmá v bulvárním Blesku, odkud přišel právě do Strakovy akademie.

Paroubek výběrem svých lidí jasně dokazuje, pro koho bije jeho srdce. Mladí zapálení bolševici krapet omočení v bulváru jsou pro něj tím pravým ořechovým. Možná za něj tito lidé píšou štvavě demagogické články, jimiž den co den zamořuje český mediální éter.

Nyní už musí být všem jasné, že kdo volí Paroubka, volí komunisty. Nereformované komunisty, na jejichž rukou je krev nevinných i desetiletí nesvobody a útlaku.

Opravdu vyměníme dočasných pár stovek navíc na nějakých dávkách či podporách za ztrátu svobody, časem třeba i možnosti volně cestovat či nakupovat zahraniční zboží? Necháme se tak snadno podplatit?

6429 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!Stávkovat či nestávkovat? Ve školství zdaleka nejde jen o platy!Co to k čertu je za zvrhlost?! Nehodlám dovolit genderovým fanatikům, byť třeba ve vedení státu, aby ve jménu svého nového náboženství mé děti poničili. I nadále bude moje holka nosit sukně a kluk kalhotyKdo tu šíří fake news?

euPortal.cz

Americkou demokracii může zachránit jedině Trump – a jedině s naší pomocí. Všechny současné problémy prezidenta Trumpa pramení z jeho záměru „normalizovat vztahy s Ruskem“Pirátští europoslanci v Evropském parlamentu hlasovali pro to, aby se z Afriky dováželi imigranti do Evropy a pro to, aby se imigranti přerozdělovali do členských států Evropské unie

Eurabia.cz

2.přikázání podle vítačů: "Milovati budeš jižního svého"Německo: Imigrantské „děti" hromadně znásilnili 14-letou

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Hoďte na něj síť! Rychetský rozpoutal hněv politiků. Jde o slova o Češích, kvůli migraciHavlova chyba! A ten Klaus. Madeleine Albright promluvila o „sametu“
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění