Bolševický mládežnický úderník patrně píše za Jiřího Paroubka články do médií!

Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 8.12.2005 | Rubrika: HotNews

Komunisti se socialisty! Tak taková koalice nám bude pravděpodobně vládnout v příštích čtyřech letech. Levičáci si však do náruče padají už nyní, vzájemnou rudou lásku skrývají jen z obtížemi. Jedním z důkazů je personální politika Jiřího Paroubka.

Ten neváhal dosadit do čela tiskového odboru vlády Jiřího Ovčáčka, bývalého redaktora stalinisticky komunistické hlásné trouby – Haló novin. Ovčáček se netají ani čilými kontakty s bolševickými pohlaváry, aparátčíky a snad i bývalými lidovými milicionáři či estébáky. Svůj nezkrotný levičácký aktivismus dokazuje třeba i podpisem petice S pravičáky se nemluví!

Ovčáčkovo jméno nalezneme rovněž mezi autory skrytě komunistických, jak mnozí přiznávají, internetových Britských listů. Vrabci na střeše komunistického paláce v ulici Politických vězňů si štěbetají, že právě redaktoři Britských listů mu zařídili jeho krátké angažmá v bulvárním Blesku, odkud přišel právě do Strakovy akademie.

Paroubek výběrem svých lidí jasně dokazuje, pro koho bije jeho srdce. Mladí zapálení bolševici krapet omočení v bulváru jsou pro něj tím pravým ořechovým. Možná za něj tito lidé píšou štvavě demagogické články, jimiž den co den zamořuje český mediální éter.

Nyní už musí být všem jasné, že kdo volí Paroubka, volí komunisty. Nereformované komunisty, na jejichž rukou je krev nevinných i desetiletí nesvobody a útlaku.

Opravdu vyměníme dočasných pár stovek navíc na nějakých dávkách či podporách za ztrátu svobody, časem třeba i možnosti volně cestovat či nakupovat zahraniční zboží? Necháme se tak snadno podplatit?

6883 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Zahraniční tisk vnímá roztržku mezi Prahou a Moskvou jen jako bizarní záležitost ČeskaEU chystá žalobu na Astru Zenecu

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Zahradil promluvil při narozeninách ODS: Revoluční mládež Pirátů. Kultura udávání. StokaNotičky z USA. Babiš na tiskovce vypadal, že se rozbrečí. Stvořitel Drahoše a Pavla vylezl z nory. Vyoral o týdnu války s Ruskem
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění