Tolik se ho bojí, že z toho přišli o rozum. Zuří, hysterčí, povykují, ale nic jim to nakonec nebude platné

Autor: Jan Koucký | Publikováno: 28.2.2013 | Rubrika: Politika
Klaus - patriot

 

Tužby prostého lidu jsou vyslyšeny. Senát bude projednávat návrh na podání ústavní žáloby na prezidenta republiky Václava Klause. Revolucionáři Karlu Janečkovi se podařilo přesvědčit 27 senátorů a senátorek, aby svými podpisy vdechli život této populistické výzvě. A přitom i malé dítě ví, že neexistuje jediný důvod pro obžalobu Václava Klause z velezrady.

 

Karel Janeček se pasoval do role novodobého Mesiáše. On a představitelé sedmnácti občanských inciativ se nám snaží permanentně namluvit, že podoba naší demokracie není dobrá a je třeba ji vylepšit. Zajimavé je, že za ztělesnění té špatné demokracie považují právě Václava Klause. Tedy člověka, který vždy a za každných okolností hájil parlamentní demokracii před demokracií elitářskou. 

 

Zdůrazňuji, že v České republice funguje standardní parlamentní demokracie. Je zde stejná demokracie jako například v Německu, Francii či ve Velké Británii. Kdokoliv říká opak, dopouští se vědomé a záměrné lži!

 

Pan Janeček se nás snaží přesvědčit, že všelékem pro naši údajně churavějící demokracii je změna volebního systému. Osobně bych uvítal změnu z poměrného volebního systému na většinový. Střídání dvou stran u moci viz. USA nebo Velká Británie považuji za takřka ideální. Už jenom ta představa, že neexituje vyděračský potenciál menších koaličních stran, mě naplňuje štěstím. Bohužel o toto panu Janečkovi nejde.

 

Karel Janeček tvrdí, že jeho volební systém vygeneruje lepší a zodpovědnější politiky. S tím nemohu souhlasit! O volebním systému to rozhodně není. Je třeba probudit zájem voličů o politiku. Je třeba je naučit znovu myslet vlastní hlavou. Dnes za většinu národa myslí média a revolucionáři Janečkova střihu. To je špatně a je proti tomu  nutné bojovat. Jakýkoliv volební systém je odsouzen k nezdaru, pokud nám různé elitářské skupiny začnou radit, koho volit a koho nevolit.

 

O výsledku voleb mají primárně rozhodovat kroky dosavadní vlády, volební program a lídr strany. Nic víc a nic méně. Jakmile připustíme, aby nám výsledky voleb určovali novináři a zástupci různých elitářských skupin, ztratíme skutečnou svobodu a demokracii. Nebo snad věříte tomu, že to naši novináři s námi myslí upřímně?

 

Mělo by nás varovat, že různé občanské iniciativy (například Holešovská výzva) vyzývají ke svržení demokraticky zvolené vlády. Myslím, že s ohledem na únorové události roku 1948 bychom měli být ke všem podobným aktivitám velmi obezřetní. Svržení vlády je předzvěstí revoluce. A tu opravdu nepotřebujeme. Ti, kteří tvrdí opak , zřejmě usilují o nastolení režimu, který jim zajistí doživotní podíl na moci. A to je to, oč tu běží. Nevolení chtějí být vyvolení. Zde hledejme kořeny nenávisti vůči Václavu Klausovi a koneckonců i Miloši Zemanovi. Oba se vždy stavěli proti elitářům.

 

Snaha o obžalobu Václava Klause z velezrady má tak jediný důvod. Pošpinit Václava Klase v očích veřejnosti, aby se zamezilo jeho případnému comebacku. Strach z dalšího Klausova působení v politice dovádí řadu lidí až k hysterii. Oni dobře vědí, že Klaus dokáže zaujmout a dobře vědí, že to, co říká, je pravda. Navíc je reálné, že po odchodu z Hradu se mu uvolní ruce a bude naplno, jasně a zřetelně pojmenovávat nešvary socialistického inženýrství.

 

Václav Klaus se za 10 let svého prezidentování nedopustil ničeho, co by se dalo byť jen vzdáleně nazvat velezradou. Myslím, že to dobře vědí i samotní předkladatelé tohoto šíleného návrhu. Zřejmě jsme tak svědky toho, jak nevýrazné politické nuly nečestně bojují proti člověku, kterého by v řádném politickém boji a na poli argumentů nedokázali nikdy porazit.

 

Za sebe vyjadřuji Václavu Klausovi  jednoznačnou podporu a věřím, že tak učiní i ti, kteří s ním v minulosti v lecčemž nesouhlasili. Aktuální boj antiklausovců již překročil všechny meze. Bojujeme bitvu za záchranu parlamentní demokracie. Pokud dopustíme porážku, vrátíme se před listopad 1989, kdy byla povolena pouze jedna ideologie, kterou, stejně jako dnes Karel Janeček tu svou ideologii, považovali tehdejší politici za jedinou správnou.

 

Čtěte také: 

 

 

Média záměrně manipulují veřejností stran amnestie. Zastavením trestního stíhání pohledávky poškozených NEZANIKAJÍ!

Není kouře bez ohně: úvaha o amnestii, která se do mainstreamových médií jaksi nehodila...

Kdo psal amnestii?

Klíčová slova: Václav Klaus  | Okamura
11248 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Piráti v sombrerech: Transgender exempláře obsazují pozice. Budou si depilovat nohy? Revoluce žere vlastní děti. Feministky ostrouhajíPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Premiér Orbán vyzval v 7 bodech reformě EU!Jak si s námi vytřel Západ zadek a okradl nás o naše zlato

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Migranta do každé rodiny!“ Babiš a Piráti. Soudem rozdmýchané téma. Jak to může skončit? Cyril Svoboda tuší„Děti projevují rasismus už ve třech měsících? Probůh, kde to žijeme!“ Ivo Valenta se neudržel nad školením v USA
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění