Babišovo hnutí ANO 2011 čekají zlé časy a může dojít i na nejhorší. Nejspíš neuvěříte, kdo si na Babiše takto zhurta vyšlápl

Autor: Redakce | Publikováno: 25.2.2013 | Rubrika: HotNews
soud

Alespoň by si to přálo politické uskupení Nespokojení občané ČR (NOČR), které již několik let upozorňuje na korupci mezi lokálními politiky z řad ODS a ČSSD na Chomutovsku. Nejvíce se v minulých letech utkávalo s bývalou starostkou Chomutova Řápkovou. Ve vedení NOČR působí Tomáš Jarolím , který byl svého času místopředsedou Věcí Veřejných a jeho předsedkyní je v současné době Marie Kindermannová. Nyní o sobě dávají opět hlasitě vědět. 

Podávají stížnost na Úřad vlády České republiky s cílem, aby bylo Babišově hnutí pozastavena činnost. Jako důvod uvádějí "neslučitelnost existence ANO 2011 se zákonem s § 14 zákona, odstavce 1), který stanovuje, že: 

Činnost strany a hnutí může být rozhodnutím soudu pozastavena, jestliže jejich činnost je v 
rozporu s § 1 až 5, § 6 odst. 5 a § 17 až 19 nebo se stanovami."
 
Nespokojení občané uvádějí celkem 3 hlavní důvody, proč by podle jejich názoru hnutí ANO 2011 měla být pozastavena činnost: 
 
1) Neexistence demokraticky ustanovených zákonů
2) Nesplnění oznamovací povinnosti podle zákona, porušení stanov hnutí
3) Činnost hnutí je v rozporu s jeho stanovami
 
Na závěr svého podnětu Nespokojení občané dodávají: 
 
"Protože neexistují ve hnutí ANO 2011 demokraticky ustanovené orgány, které mají v 
kompetenci kontrolovat a řešit výše uvedené skutečnosti a dochází k porušování stanov 
hnutí, žádáme, aby VLÁDA ČR z moci úřední podala návrh na pozastavení činnost hnutí do 
doby, než budou uvedené nedostatky odstraněny."
 
Doplnění ze 13:00, 25. 2. 2013: Nespokojení občané nám zaslali další email, ze kterého vyplývá, že s aktuálním podnětem na zastavení činnosti ANO2011 nemá jejich předsedkyně nic společného. Je tedy otázkou, kdo vlastně jsou Nespokojení občané a za koho mluví? V současné chvíli vystupují jen jako anonymové. To není příliš transparentní jednání a vrhá to na celou věc poněkud jiné světlo... 
 
Čtěte také:
 

Politická divize Agrofertu - ANO 2011

Babiš, Věci veřejné a nezlomná imbecilita voličů 

"Spasitel" Babiš miluje Kmentu, žaluje Spurného a nenávidí korupci

11286 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímMegakšeft s Covidem už se peče: EU objednává vakcíny za stamiliardy. Nikdo se na nic neptáSebedestrukce západu: Americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruskáJak se mohlo stát, že malá země obdařená mimořádnými přírodními krásami i schopnými obyvateli zažila tak dramatický pád? Libanon totiž představuje příklad uskutečněného ideálu multikulturní společnostiEvropská unie připravuje nový migrační pakt. Má to znamenat, že se máme připravit na příchod dalších migrantů?

euPortal.cz

Německo chystá druhý díl migrantské invaze. Spustí to již za pár dní. Pryč z Titaniku!Řídí vedení EU agenti turecké tajné služby MIT?

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAEU páchá zradu na svých občanech: přerozdělování imigrantů!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

eOdborar.cz

Majdan na Ukrajině slaví úspěch, už z ni uteklo 13 milionu lidí a porodnost klesla o 40%Letadla NATO a Ukrajiny nacvičovala útoky na ruské cíle kolem Krymu?

ParlamentniListy.cz

Zbořil má strach: Stalo se to nejhorší, co nás mohlo potkatPrymula? Ale kdepak. V ANO se po Vojtěchovi vytahují úplně jiná jména
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění