133 minut, které mi změnily život jednou provždy

Autor: Jiří Kohoutek | Publikováno: 24.2.2013 | Rubrika: Ostatní
Krusty

Má vůbec smysl psát článek, který se zmiňuje o Troškovi? No, asi ne. Ale stejně jsem se pobavil, když jsem si četl recenzi na Aktuálně.cz. Sám už jsem k Troškovi a jeho divákům řekl vše, tak snad jen pro pobavení jsem pro vás vybral pár super komentářů z diskuze pod recenzí, radši snad bez jmen jejich autorů:  

 

Komu ten film nevoní ať drží hubu .Nemusel na něj chodit. A ostatní ať z něj mají radost jako já......

Pokud se to někomu nelíbí má možnost navštívit náročného diváka,tam dávají (jak se kalila ocel, Lenin v říjnu atd.)kritici co vživotě nic nedokázali, hold česko !!!!

Toto je nejlepší reklama pro ten film. Pane Troška jen tak dál,vytřete jim zrak.Lidi Vás stejne budu mít radi . Zvedám palec nahoru !!!

Docela dobrá komedie která se dá sledovat z lehkou hlavou. Kritikům Trošky vadí úspěch jeho lidových filmů u kterých divák nemusí přemýšlet a zasměje se a to je hlavní.Oni si ale neuvědomují že to co oni zase vychvalují jsou někdy strašné slátaniny a kokotiny o ničem !!!!

Troška je prostě jednička a člověk, který dělá své filmy pro všechny "normální lidi" a ti kritici co jej neustále kritizují jsou poplatní dnešní době a mohou jen kladně hodnotit novodobé české filmy na které nikdo nechodí. Proto jim tento fajn člověk tolik vadí.

Každý na to má svůj názor, já jsem se 2 hodiny dobře zasmál a pobavil. Ostatní třeba ne. Takový už je život.

 

Máte dost, nebo byste chtěli ještě?:-)))

Vždycky, když si přečtu tyhle bláboly, tak si připadám tak nějak hrozně inteligentní, sečtelý a vůbec jako nadčlověk. 

Troškovy filmy prostě nejde nijak omlouvat. Je to podívaná pro idioty, to mi nikdo nevymluví. Není moc lehký žít v zemi, kde Babovřesky trhají rekordy v návštěvnosti kin. Není přece možný obhajovat očividně hlouposti tím, že si chce člověk odpočinout a na chvíli vypnout mozek. To je sice pravda, ale zrovinka u filmů tohoto typu by si člověk musel při jejich sledování mozek vyndat z hlavy a spláchnout jej do záchodové mísy. 

Nejvíc jsem se zasmál, když si Troška stěžoval, že mu ze Státní fondu pro podporu a rozvoj české kinematografie nikdy nepřispějí ani korunu. Dělá si srandu, nebo to myslí fakt vážně? Je opravdu takový idiot, že netuší, co natáčí za příšernosti? Kdyby to bylo tak, že chce vydělat peníze na hlouposti lidí, držel bych mu palce. Ale on se snad rozčiluje vážně!

No nic, to by asi k Troškovi stačilo. Já osobně už mám dost. Ještě by scházelo, aby se Troškův film ucházel o Oscara. Když už ostuda, tak pořádná. Já už se ale stydím teď. Za vás, diváci Babovřesk. 

Na závěr bych měl ještě dodat, že jsem film viděl. Vsadil jsem se s kamarády o 500 Kč, že se dodívám až do konce. Vydržel jsem to, ale dívám se teď na svět kolem sebe jinak. I moji přátelé tvrdí, že jsem se změnil. Nevím, jak přesně, ale, něco je prostě úplně jinak. Možná to dokážu popsat v některém z dalších textů. Zatím je na to ještě brzy. Přitom ještě na začátku psaní textu jsem si připadal ve své kůži. Přepadlo mě to tak nějak nečekaně...Musím se jít vyvětrat na čerstvý vzduch...

titulek upraven redakcí ePortál

Čtěte také: 

Kameňák 3: Volovina pro zasmání

6237 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Piráti v sombrerech: Transgender exempláře obsazují pozice. Budou si depilovat nohy? Revoluce žere vlastní děti. Feministky ostrouhajíPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Premiér Orbán vyzval v k 7-bodové reformě EU!Jak si s námi vytřel Západ zadek a okradl nás o naše zlato

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Migranta do každé rodiny!“ Babiš a Piráti. Soudem rozdmýchané téma. Jak to může skončit? Cyril Svoboda tušíPoslanec Španěl z volebního výboru: Odpovím bez vytáček, změny v ČT budou nutné!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění