Zamilovaný Expert: Michael Foret už má „tu svoji“ vyhlédnutou!

Autor: Nela Šmídová | Publikováno: 5.12.2005 | Rubrika: Ostatní
Michal Foret

ePortál pomáhá potřebným: Koncert v Říčanech rozradostnil postižené děti

V Říčanech u Prahy se počátkem prosince uskutečnil již III. Adventní koncert, jehož pořadatelem byla místní Základní škola Nerudova.

Výtěžek dosáhl částky 95 tisíc korun a bude použit především na zakoupení nové kuchyňské linky pro děti s různým stupněm mentálních poruch, které školu navštěvují. V loňských letech výtěžek se vzestupnou tendencí (loni 85 tisíc korun, předloni 77 tisíc) posloužil ke koupi nového nábytku a vybavení tříd DVD či počítačovou technikou. Loni patřily mezi mediální partnery i server ePortál a časopis Portál.

Člověkem, který má na pořádání adventních koncertů nezastupitelnou úlohu, je místní externí učitel, muzikálový herec, tanečník a choreograf Jiří Zbořil. Ten letošním koncertem provázel spolu s moderátorkou Ivou Leckou, která je zasvěceným známa z rádia City nebo třeba z Prima jízdy.

Bez nároku na honorář přišly zazpívat pěvecké legendy i mladí interpreti: Jitka Molavcová, Naďa Urbánková, Josef Fousek, Marcela Březinová, Jana Fabiánová, Mirka Roubíková, Richard Pachman či dětský soubor Bardáček.

Až z Prostějova přijel finalista druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar Michael Foret, který po bloku svých písniček zase odjel zpět za pracovními povinnostmi. „Na tak skvělou akci bych přijel klidně i z Afriky,“ řekl Foret, jenž premiérově zazpíval titulní píseň nového českého filmu Experti, který budou mít diváci možnost shlédnout v kinech od začátku příštího roku. Expert Foret je tak opravdu zamilován… ale zdá se, že zatím jen do své práce.

Verše přednesla herečka Gabriela Vránová, která přivedla i děti z dětského domova v pražských Klánovicích, jehož je patronkou. Ty předvedly excelentní taneční výstup.

Děti z Říčan, kterým byl koncert především určen, přinesly všem účinkujícím kytičky a vlastnoručně vyrobené dárky.

Nela ŠMÍDOVÁ Foto: Jaroslav Musil Popisek k fotografii: Mladá zpěvačka Mirka Roubíková

5119 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Takovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidíTragédie antických rozměrů: Lidový vůdce Salvini zradou odstaven od moci. Conteho vláda dosazena z Bruselu. Přístavy se migrantům opět otevírají. Kdy italský kotel vybuchne?

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismus

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Horší než Esmeralda! Výbuch ČT se show o ,,fake news": Trošku jde o Zdeňka TroškuPrů*er. Asi dojde na Zemanova slova. Šichtařová odhaluje skrytý problém
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění