Zamilovaný Expert: Michael Foret už má „tu svoji“ vyhlédnutou!

Autor: Nela Šmídová | Publikováno: 5.12.2005 | Rubrika: Ostatní
Michal Foret

ePortál pomáhá potřebným: Koncert v Říčanech rozradostnil postižené děti

V Říčanech u Prahy se počátkem prosince uskutečnil již III. Adventní koncert, jehož pořadatelem byla místní Základní škola Nerudova.

Výtěžek dosáhl částky 95 tisíc korun a bude použit především na zakoupení nové kuchyňské linky pro děti s různým stupněm mentálních poruch, které školu navštěvují. V loňských letech výtěžek se vzestupnou tendencí (loni 85 tisíc korun, předloni 77 tisíc) posloužil ke koupi nového nábytku a vybavení tříd DVD či počítačovou technikou. Loni patřily mezi mediální partnery i server ePortál a časopis Portál.

Člověkem, který má na pořádání adventních koncertů nezastupitelnou úlohu, je místní externí učitel, muzikálový herec, tanečník a choreograf Jiří Zbořil. Ten letošním koncertem provázel spolu s moderátorkou Ivou Leckou, která je zasvěceným známa z rádia City nebo třeba z Prima jízdy.

Bez nároku na honorář přišly zazpívat pěvecké legendy i mladí interpreti: Jitka Molavcová, Naďa Urbánková, Josef Fousek, Marcela Březinová, Jana Fabiánová, Mirka Roubíková, Richard Pachman či dětský soubor Bardáček.

Až z Prostějova přijel finalista druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar Michael Foret, který po bloku svých písniček zase odjel zpět za pracovními povinnostmi. „Na tak skvělou akci bych přijel klidně i z Afriky,“ řekl Foret, jenž premiérově zazpíval titulní píseň nového českého filmu Experti, který budou mít diváci možnost shlédnout v kinech od začátku příštího roku. Expert Foret je tak opravdu zamilován… ale zdá se, že zatím jen do své práce.

Verše přednesla herečka Gabriela Vránová, která přivedla i děti z dětského domova v pražských Klánovicích, jehož je patronkou. Ty předvedly excelentní taneční výstup.

Děti z Říčan, kterým byl koncert především určen, přinesly všem účinkujícím kytičky a vlastnoručně vyrobené dárky.

Nela ŠMÍDOVÁ Foto: Jaroslav Musil Popisek k fotografii: Mladá zpěvačka Mirka Roubíková

5221 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!Stávkovat či nestávkovat? Ve školství zdaleka nejde jen o platy!Co to k čertu je za zvrhlost?! Nehodlám dovolit genderovým fanatikům, byť třeba ve vedení státu, aby ve jménu svého nového náboženství mé děti poničili. I nadále bude moje holka nosit sukně a kluk kalhotyKdo tu šíří fake news?

euPortal.cz

Americkou demokracii může zachránit jedině Trump – a jedině s naší pomocí. Všechny současné problémy prezidenta Trumpa pramení z jeho záměru „normalizovat vztahy s Ruskem“Pirátští europoslanci v Evropském parlamentu hlasovali pro to, aby se z Afriky dováželi imigranti do Evropy a pro to, aby se imigranti přerozdělovali do členských států Evropské unie

Eurabia.cz

2.přikázání podle vítačů: "Milovati budeš jižního svého"Německo: Imigrantské „děti" hromadně znásilnili 14-letou

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Hoďte na něj síť! Rychetský rozpoutal hněv politiků. Jde o slova o Češích, kvůli migraciHavlova chyba! A ten Klaus. Madeleine Albright promluvila o „sametu“
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění