Senátor Tomio Okamura, advokátka Klára Veselá-Samková (neúspěšní uchazeči o prezidentský post) a poslanec Vít Bárta (nepravomocně odsouzený za korupci) společně s obskurním uskupením okolo vyšinutého Slávka Popelky v sobotu svrhli vládu a rozpustili obě komory Parlamentu.

Říkáte si, co to je za hloupost? Inu Popelkova Holešovská výzva uspořádala v sobotu v Praze Velký sněm údajně zastřešující více než 100 občanských aktivit zastupujících podle jejich slov statisíce občanů a na něm odebrali vládě mandát vládnout.

Obávám se, aby při takovém počtu aktivit a podporovatelů vůbec stačil počet občanů České republiky a přilehlého Japonska. Od soboty je podle této schůzky vláda nelegitimní a všechny její kroky jsou od tohoto okamžiku neplatné.

Dokonce se podle zúčastněných budou anulovat rozhodnutí tomuto datu předcházející, včetně zákonů. Ó, jak jsem rád. Takový postup neexistuje nikde na světě a konečně tedy budeme v něčem první. Anulace se dočká i prezidentská milost, takže vy, kteří jste radostně opustili brány věznic, koukejte si připravit teplé spodní prádlo a zubní kartáček, nástup zpět do výkonu trestu je okamžitý.

České firmy podnikající v ČR a které sídlí v zahraničí mají od Velkého sněmu povinnost přenést sídlo zpět do vlasti. Dojde i na soukromé exekutory (tedy vlastně všechny), kteří od tohoto okamžiku nesmí zabavovat majetek občanů.

Klára Veselá-Samková se zřejmě ještě nevzpamatovala nejen z prohrané prezidentské kandidatury, kdy odevzdala jen 10% platných hlasů z nasbíraných dvanácti set podpisů a prohrané pře při zastupování dalšího neúspěšného kandidáta na Hrad Tomia Okamury.

"Kdo se v ČR podílel na veřejném životě od roku 1992, ten by měl odejít. Ať už se do veřejného života nezapojuje, znamená to totiž skoro totéž jako pozitivní lustrační osvědčení z dob minulých," vyřkla svůj ortel. V rozrušení asi zapomněla, že v roce 1992 do voleb byla poslankyní Federálního shromáždění, od roku 1993 do roku 1999 byla členkou ODS, od roku 2010 je členkou TOP09 a od té doby rovněž zastupitelkou na Praze 2.

Možná jí to myslí selektivně, protože tím pádem by připravila o práci i svého mandanta senátora Tomio Okamuru a senátora Michálka, kteří se rovněž hlásí k Velkému sněmu Holešovské výzvy. Zrovna tak dalšího účastníka, majitele Všcí večejných s.r.o., politické divize firmy ABL Víta Bártu o poslancování.

Tito jmenovaní budou zcela určitě na Samkové seznamu vyvolených a určených k záchraně. Jak to tedy od soboty funguje? Je rozpuštěn Parlament (Sněmovna i Senát), vláda je nelegitimní, prezident rovněž. Ústava pozbývá platnosti a bude nahrazena novou, až se vytvoří.

Kdo bude do té doby vládnout? No přeci představitelé Holešovské výzvy s takovými osvícenými velikány jako Vít Bárta, Slávek Popelka, Klára Veselá-Samková... No nevěřte takovým na první pohled slušným a poctivým lidem, kteří vše dělají jen pro naše dobro...

Náznaky nové Ústavy jsou už na světě. Přímá volba všech zastupitelů na všech úrovních a jejich okamžitá odvolatelnost. každý zákon by musel projít všelidovým referendem, kde by se kterýkoli zákon mohl zamítnout. Hurá, nebudeme platit daně!

Jsem rád, že se objevili takto osvícení lidé, kteří mluví každý za statisíce lidí, aniž by se jich na něco ptal. Jen pod těmito osvícenci se budeme mít jako prasata v žitě a naše země bude vzvétat tak, jako země krále Miroslava. Dokonce bude povoleno i zpívat.

Příští vláda prý vzejde ze skutečně demokratických voleb, a proto je nutné zamezit vlivu současných parlamentních stran, jak se již dříve zástupci Holešovské výzvy vyjádřili, jejich zákazem a rozpuštěním. Ať žije Holešovská demokracie, jediná skutečně demokracie na celém světě a nikdy jinak!

O paní Samkové jsem nikdy neměl valné mínění, ale její poslední kroky a výroky mne přesvědčují, že jsem jí až příliš fandil. Pana Okamury jsem si vážil, ale po tomto kroku, kdy se postavil na stranu lidí, kteří si vše představují jako Hurvínek válku, chtějí rozpustit vše, co souvisí se státní správou včetně policie a justice a ještě tomu tleská a souhlasně pokyvuje hlavou, ztratil mou úctu nadobro.

Vít Bárta se odvařil sám. Chtěl si z politiky udělat kšeft pro svou soukromou firmu a nikdo jiný nedokázal dostat do politiky tolik lidí spjatých s jednou firmou jako on. Byl to právě on, kdo nakročil k privatizaci politiky. Bárta, Okamura i Samková se jako tonoucí chytají stébla ve snaze zachytit "správný vítr", který by je mohl vynést opět na vrchol.

Doporučil bych organizátorům tohoto sněmu, aby hromadně vyhledali pomoc odborného lékaře. Jedině ten je může spasit od toho, aby pokračovali ve své sebedestrukci a pokud budou ve své činnosti pokračovat a přejdou od komických plků k vážně míěnným akcím, může je odborná pomoc uchránit od trestního stíhání za činy proti demokracii a za rozvracení republiky.

Bláznům se nemá odporovat, ale všeho moc je příliš. Mimochodem, když jsme u té mohutné podpory obyvatelstva, tak organizátoři sněmu umístili v sobotu na Náměstí Míru obří obrazovku ve snaze informovat a získat na svou stranu občany. Kromě obsluhy tym byl jeden důchodce, který venčil svého pejska a ten svůj názor na Velký sněm Holešovské výzvy vyjádřil velice pragmaticky.

Čtěte také: 

V roce 1948 a 1968 mi křičící komunistická lůza "nabourala" život. Vyjde jim to do třetice i v roce 2012?

Holešovská výzva jsou náckové a je to veselé!

 

Bárta je ze hry venku, leč bahno zůstalo a je smradlavější, než kdy dřív…