Studenty, kteří proti komunistům vystupují, nazývají někteří členové KSČM fašisty. Ano, nesouhlasím s jedinou správnou stranou a jsem hned fašista. Krásná rétorika.

Před pár dny hovořil v Radiožurnálu za KSČM Václav Sloup a řekl, že by děti neměly psát seminární práce na téma „útěky přes železnou oponu“. Prý je to už doba dávná a děti o tom nic neví. (Moderátor vtipně podotkl, že by děti neměly psát tedy ani seminární práce o husitech, když tu dobu nezažily). Sloup je bývalým členem Pohraniční stráže, nyní radním Karlovarského kraje pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy!

Lišková podpořila výroky svého kolegy tím, že se prý historie má hodnotit až z většího odstupu, že prý 50 let není žádný odstup. Zapomeňte na popravy, na střílení na hranicích, na cenzuru, je přeci ještě moc brzo! Už vidím, jak budou chtít komunisté přepisovat učebnice. Milada Horáková byla lump, žádná oběť zincescenovaného soudního procesu.

Nejdříve zakaz psaní seminárek na nehodící se témata, dále heslo "Kdo peče proti nám, je jasný fašista",  následuje polemika na styl "Nehodnoďte éru KSČ, nemáte na to právo", co bude následovat pak?

Je možná nakonec i dobře, že komunisté bodovali už na krajské úrovni (i když by bylo nejlepší, kdyby nebodovali vůbec), alespoň teď vyplavávají napovrch jejich skutečné názory a plány. Žádné pohodlné sezení v opozici. Doufám, že lidé dostanou rozum a nenechají tyto nebezpečné názory ovlivňovat dění na celostátní úrovni.

Další články autora najdete také na jeho blogu

Koneckonců podívejte se sami:

http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/dvacetminut/_zprava/vaclav-sloup-radni-karlovarskeho-kraje-a-byvaly-clen-pohranicni-straze--1145315

 

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo/212563230800039-mate-slovo-s-m-jilkovou/

(pasáž "Tý inteligence máme dneska strašně moc..." najdete v 36:13)

Čtěte také: 

Ještě není pozdě je zakázat, ještě ne...

KSČM je demokratickou stranou. Kdyby ne, byla by dávno zrušena. Proto je antikomunismus některých vyčůraných politiků směšný