Dneska jsem se dozvěděl, že nadávají na nevyhovující ubytovnu, která jim byla městem přiřazena po té, co museli opustit dům, který by je jednoho dne zabil. Prý tam je bordel a plíseň a za jednopokojový byt platí klidně i v průměru 12 tisíc korun. Ehm ehm...takže obraťme to:

1. stěžují si na plíseň a bordel - před tím žili v domě, který se rozpadal a je určen k demolici. Otázkou je, zda tento bordel tam byl i před tím, než se tam nastěhovali? Pokud ano, copak že je stížnost až nyní? Źe by ten bordel měl na svědomí element nových nájemníků?

 2. Platí za jednopokojový byt v průměru 12 tisíc - za tuto částku by ve větším městě sehnali byt klidně 4+1 a zcela bez plísně a bez bordelu. Tedy otázkou je, proč tam nejdou, když se jim tu nelíbí? Že by to bylo tím, že jinde je kvůli dělání bordelu nechtějí anebo tím, že tyto peníze neplatí oni, ale platíme je my ze svých daní?

Suma sumárum tito cikáni nadávají na to, že jim město zachránilo kejhák. Nadávají na to, že jich je hodně v jednom bytě (kdopak asi za to množení může, no radnice těžko…) a chtějí jít jinam a to okamžitě a všichni okolo si sedněte na prdel, protože oni natahují ručičky a je třeba jim pomoci, jinak budeme zase v celé Evropě ti nejzlejší.

Já pracuji denně 10 hodin, bydlím v podnájmu za 8 tisíc korun. Není tam plíseň, není tam bordel...jak je možné, že rodina, která má na to platit 12 tisíc za nájem je v jednopokojovém bytě plném bordelu? Opravdu je to chyba radnice?

Doprčic koukejte už být samostatní a nespoléhat furt na pomoc jiných a sosat prachy z pracujících lidí! Sami jsme vděční za to, že uživíme sebe a ještě živit vás, příživníky, kteří si furt na něco stěžují a jsou to vlastně největší chudáčci na světě. Zvrácený to stát, kde je toto povoleno...

Čtěte také: 

 

Jak fašizující extrémisté lynčují utiskované Rómy

A kdy se omluví Romové za Patrika, Nový Bor atd.?

Když útočí Romové, vždy je to rasistické jen „údajně“