Fašisté z Bruselu vypracovali seznam nepohodlných židů. Adolf Hitler se chechtá ze záhrobí

Autor: Dušan Makovský | Publikováno: 29.11.2012 | Rubrika: Historie
Palestina

Unijní úředníci doporučují členským státům zakázat vstup agresivním izraelským osadníkům. S odůvodněním, že rozpoutávají násilí vůči Palestincům. Prý dokonce už vypracovali seznam agresivních židů.

V kontrastu s tímto doporučením jsou všelijaké ústupky, činěné početné vrstvě muslimských přistěhovalců, zpravidla více či méně na úkor „staroevropanů“ a jejich zvyků, vyjádření podpory a nebývalá humanitární pomoc utiskovaným a mírumilovným Palestincům.

Evropská Unie tak postupně zapadá do kolejí vyježděných Třetí říší a po ní socialistickým blokem. Připomeňme si kudy se kroky jejích předchůdců ubíraly.

Mohamed Amín al-Husajní

Do roku 1948 Muftí Jeruzalémský, fanatický odpůrce židovského státu a zarytý antisemita. Ve svém protižidovském snažení měl tři mocné spojence, britskou koloniální správu, Sovětský svaz a hitlerovské Německo.

Obzvláště Sovětský svaz a Německo byli aktivními spojenci proti všemu židovskému. Sovětským svazem podporovaná Komunistická strana Palestiny často kritizovala umírněný postoj britské koloniální správy a pod heslem „revoluční hnutí není možné bez protižidovských pogromů“ požadovala neustálé vyhlazování Židů.

V roce 1937 požádal Muftí Třetí říši o pomoc v boji proti Židům, o zastavení vysidlování německých Židů do Palestiny a poskytnutí zbraní. Ze strany Německa se mu dostalo plné podpory a tak byli Arabové bohatě zásobeni vojenským materiálem.

Po svržení proněmecké vlády Mufí uprchl do Německa, kde v hodnosti Gruppenführera SS pomáhal organizovat muslimské jednotky SS.

Národně osvobozenecká hnutí

Země takzvaného socialistického bloku, ve jménu podpory Národně osvobozeneckého hnutí, na svém území provozovaly mnoho výcvikových táborů, ve kterých své umění zdokonalovali mimo jiné i členové Organizace pro osvobození Palestiny, vedené Jásirem Arafatem.

Socialistický blok podporoval Arafatovu organizaci nejen morálně a formou výcviku, ale coby váženého spojence i materiálně. Proto například byl po dlouhá léta oblíbenou trhavinou arabských teroristů náš domácí výrobek Semtex.

V sedmdesátých a osmdesátých letech byl Izrael většinou socialistických zemí ignorován, byly přerušeny diplomatické styky a jediné zmínky o Izraeli v tehdejších mediích měly podobu silně antisemitských výlevů a hysterické obhajoby Arafatových teroristů.

Judenfrei Evropa

Kráčí Evropská Unie stejným směrem? V Maďarsku hodlají sestavovat seznamy židovských politiků, levicová media napříč Evropou dští síru na židovské okupanty, ignorujíc fakt, že agresor je v tomto případě palestinský Hammas, z úst bojovníků za sociálnější společnost, prozatím pokoutně, ale přeci, zaznívají hesla o bujícím židovském kapitálu, stále více sílí vliv islámských skupin a unijní úředníci hodlají selektovat, kdo z Židů smí a nesmí do Evropy.

Odsud je jen krůček k označení dokladů žlutou hvězdou a nápisem Jude. Dočkáme se v novinách palcových titulků „Z Evropy nebude krmítko pro Židy“? Zdá se, že prozatím Evropská Unie tímto směrem po krůčcích postupuje a dalšími a dalšími kroky se přibližuje svým totalitním předchůdcům.

Čtěte také: 

Palestina? Jedině JudenFrei!

Je Izrael skutečně říše zla?

 

Náckové a komouši vlastně Židy milují!

Klíčová slova: Islamismus  | Palestina  | židé  | Izrael
7172 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Piráti v sombrerech: Transgender exempláře obsazují pozice. Budou si depilovat nohy? Revoluce žere vlastní děti. Feministky ostrouhajíPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Premiér Orbán vyzval v 7 bodech reformě EU!Jak si s námi vytřel Západ zadek a okradl nás o naše zlato

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Migranta do každé rodiny!“ Babiš a Piráti. Soudem rozdmýchané téma. Jak to může skončit? Cyril Svoboda tušíPoslanec Španěl z volebního výboru: Odpovím bez vytáček, změny v ČT budou nutné!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění