Je pro mě nepředstavitelné, že dům, kde by se lidé měli scházet k mírovému uctívání Boha, může být centrem vojenského výcviku. Proč se potřebují muslimové cvičit se samopaly? Mně opravdu napadá jediná myšlenka, že jsou to fanatici-teroristé, kteří se nezastaví před ničím ani před násilím. Začínám mít pochybnosti, že islám je skutečně mírumilovným náboženstvím, jak se nás snaží přesvědčit někteří pseudohumanisté a jeho falešní příznivci. Důkazy z Brna jsou alarmující.

Na tahu je nyní Policie České republiky, která musí důsledně vyšetřit, cože se to vlastně v brněnské mešitě děje. Pokud se výcviku zúčastnili i cizinci, musí být okamžitě vyhoštěni z České republiky s doživotním zákazem cestování do naší vlasti. Domácí ozbrojenci musí být přísně potrestáni podle našich zákonů.

Stranou nesmí zůstat ani BIS, která musí tyto podivné muslimské aktivity dostat pod kontrolu. Parlament České republiky by měl také přijmout zákony, které by výrazně omezily existenci náboženských fanatiků. Třeba tím, že by takové extrémisty zakázaly zaměstnávat ve státní službě atd. V žádném případě není možné tolerovat muslimské radikály!

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/brno-muslimove-v-mesite-cvicili-se-samopalem/

Čtěte také: 

Muslimové v ČR ''zaútočili''

Muslimové v Česku chtějí islámské právo šaria. Zatím "jen" hanobí naši vlajku

Islám v České republice: Máme se čeho bát?