Jeden z posledních příspěvků na jejich webu mne nadchl. Ani ne tak epičností a silou příběhu, jako rozhodným postojem autora. A nemyslím tím jeho fyzické vložení do dětské rvačky, ale komentující slova, kterými hodnotí a definuje to, co se na ulici stalo. Udělal mi tím v tomto zamračeném dni velké veselí. Proto jsem zde jeho výtvor publikoval celý a doufám, že jsem se tím nezpronevěřil kodexu blogera. Pokochejte se sami, autorem je komunista teenager Zdeněk Toman:

Nedávno jsem čekal na autobus do školy. Na autobusovém nádraží postávala parta školáků ve věku kolem 12 let. Nejprve se navzájem pošťuchovali, což jsem bral jako víceméně normální chování mladých „puberťáků“, kteří se chtějí vytahovat před svými spolužačkami. Po velmi krátké době si jeden z nich vytáhl láhev Coca-Coly, aby se napil. Vtom mu ji jiný mladík vytáhl z ruky a vylil obsah (asi 1 litr) do vedlejšího květináče. Poté láhev zahodil. Když se ten malý kluk začal bránit, odvážný „machříček” ho chytl pod krkem a bušil do něj pěstmi. Přitom na něj řval něco ve smyslu: Až budeš mít boty Nike, tak se s tebou budu bavit.

V té chvíli jsem vstal a odtrhl je od sebe. Chytl jsem „machra”, jak se říká, za flígr. Začal jsem mu domlouvat a přišel ke mně nějaký mladý pán v saku s nagelovanými vlasy. Byl asi o 8 let starší nežli já. A začal na mě křičet, ať nechám toho chudáčka být, že si pouze hraje s kamarády. Zde je vidět, jaký vzor dává mladým lidem a dětem stále fašizující se vláda Petra Nečase. Nedivil bych se, kdyby Nečasův portrét visel v pokoji těchto agresorů. Dnešní děti a mládež rádi šikanují ostatní tak, jak to dělá vláda s občany ČR. Bohužel si ani neváží přírody. I za socialismu byla šikana, ale vláda proti ní bojovala všemi prostředky. Dnešní fašistická Nečasova vláda spíše ukazuje a pomalu i říká, že šikana je IN!

Vyzývám tímto občany České republiky, aby se vzbudili ze svého tvrdého spánku a začali bojovat proti této vládě, která hlavně škodí naší mládeži. Není normální to, že kvůli šikaně a strachu z ní se na Svitavsku zastřelil 12letý mladík otcovou brokovnicí.

Jedině socialismus dokáže dát vše do pořádku!

Čest naší práci!

Ať žije socialismus!

Inu, inu. Takže vláda může i za šikanu. Vždy jsem si bláhově myslel, že výchova, tedy primárně rodiče a sekundárně vychovatelé, najmě kantoři. A vida, ona to vláda. Kdybych to jen tušil dříve. Když můj syn přišel zmlácený ze školy, měl jsem okamžitě žádat tehdejšího premiéra Paroubka, aby odstoupil on i jeho ministři.

Mimochodem, rudý klouček píše o portrétech v pokojích oněch útočníků. Že prý tam visí asi Nečas. To bych se divil. Normálním, a to i agresivním dětem zdobí pokoje herci, kapely, zpěváci, sportovci a podobně. Ovšem vsadím se sám se sebou (páč jsem lakomej a chci vyhrát), že přesně vím, co visí na zdi Zdeňka Tomana. Masový vrah Che Guevera, masový vrah Lenin, Masový vrah Stalin, masový vrah Gottwald.

Také se mi líbí jeho pozdrav Čest naší práci. Nikoliv vaší, ale jeho a jeho kámošů. Sice mládenec evidentně nikdy nepracoval a jako správný komsomolec o tom ani neuvažuje, ale co na tom záleží. Jistě však hrdě třímal vlajku CCCP či tu, co má na fotce, při sobotní kašpařině na Václaváku.

Vlastně je mi ho líto. Tak mladý a tak frustrovaný. A díky absenci vzdělání netušící, že socialismus byl šikanou an sich

Čtěte také: 

Budoucnost patří komunismu!

Komunistický dorost zákaz nerespektuje

 

Jak socialismus způsobil mravní úpadek ve společnosti