1) Evropská komise přijala směrnici z pera Viviane Redingové, kterou EU zajistí, aby ženy představovaly do roku 2020 povinných 40 % členů vedení i v soukromých společnostech. Pokud to neudělají, budou následovat finanční sankce, případně státní zásah do vůle soukromého vlastníka v podobě zrušení jmenování muže, pokud nějaký byrokrat usoudí, že byla po ruce žena.

2) Radnice v Bruselu nebude poprvé instalovat křesťanský symbol Vánoc, Vánoční strom. Mohla by tím prý urazit víru muslimů a to si nechce vzít v současné době na triko. Nějak jim tam přerostli přes hlavu a šíří se dál.

3) Údajně pravicová vláda v České republice zvedla daně a to již poněkolikáté. Jednotlivé návrhy jejích ministrů jdou krok za krokem po větší moci státu nad vším, co se ještě hýbe, aby to stát mohl ovládat a kontrolovat. Ve své podstatě už stát skoro vykonává práva vlastníků v soukromých firmách, ovšem bez odpovědností, kterých dává soukromníkům na hřbet stále více.

4) V Bruselu stávkovali byrokrati, které si platíme. Prý mají málo. Bohužel jsem nezaznamenal z agenturních zpráv žádné informace o použití alespoň vodních děl.

5) V rozežraných evropských státech, jejichž občané vidí jen svůj zítřejší pupek a přitom prožrali skrze své sociální ´jistoty´ během posledních desetiletí, co mohli, demonstrují lidé s červenými prapory. Zatímco masakrují soukromý majetek, policie postupně masakruje je.

6) Americký prezident Obama byl znovu zvolen přesto, že se mu za čtyři předchozí roky podařilo vytvořit cca 40 % státního dluhu za celou dobu existence USA. V lednu 2009, když nastupoval do svého úřadu, sliboval mimo jiné, že do roku 2012 sníží federální dluh na polovinu. Z původních 10,8 bilionu dolarů dokázal za čtyři roky udělat 16,4 bilionu dolarů. Asi si spletl znaménko.

7) Amnesty International a jakési Evropské centrum pro práva Romů nás společně s veřejným ochráncem práv zjebali za to, že podmínky pro integraci Romů jsou stále horší a zvyšuje se jejich diskriminace. O Romech a jejich přístupu ani slovo, když vynechám ty propagandistický kecy v brožurách typu „dobré příklady z praxe“, založených na tak minimálním vzorku, že je naprosto nereprezentativní. 

8) Na 99 % je jisté, že příštím prezidentem bude bruselský novodobý protektor Fischer. Český mokrý hard dvě, hned po bruselském Hermanu Van Rompuyovi.

9) Západní státy se připravují na další válku v suverénním státu, tentokrát v Sýrii. Jakoby nestačilo to fiasko v podobě vojenské podpory Arabského jara, kdy se z války za mír stal jen špinavej politickej kšeft. Jakoby nestačilo, že novodobá spojenecká vojska dopustila pod praporem míru masakr v Jugoslávii a mírotvorkyně Madeleine Albrightová utrousila nedávno na veřejnosti poznámku „disgusting Serbs“, což lze přeložit jako odporní či hnusní Srbové. Ono se to na připravených akcích před kamerami mluví jinak, než když někoho postaví před potřebu nečekané reakce. To pak lezou skutečná slova zevnitř, ne z papíru před ním.
 

Vše výše uvedené pro mě neznamená nic jiného, než že cestu do řiti již nelze zastavit a je nutné pomoct k tomu, abychom tam byli co nejdříve. Uvidíme se tu teď proto podstatně méně často a bez mé účasti v diskusích. Zkusím to jinak, protože, slovy generála Pattona, mým cílem ve válce není padnout za svou vlast, ale přimět ty parchanty na druhé straně, aby padli za tu svou.

Čtěte také: 

 

Socialismus v EU: Kvóty jsou začátkem konce

EU diletanti zavedou kvóty pro ženy. Kdy přijdou na řadu homosexuálové, lesby, Cikáni či pedofilové?

Ženské kvóty ve firmách zatím nebudou. Sláva!